fbpx
Connect with us

Μεσσηνία

Οι διαιτητές της ΕΠΣ Μεσσηνίας του Σαββατοκύριακου…

Οι διαιτητές της ΕΠΣ Μεσσηνίας του Σαββατοκύριακου…

Οι διαιτητές των αγώνων στην ΕΠΣ Μεσσηνίας, το Σαββατοκύριακο, μετά τον ορισμό τους πριν από λίγο από τον Γιώργο Μπλάνα, έχουν ως εξής:

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2018-2019
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ – ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ “ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ” Σάββατο 22/12/18 15:00 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.
2. Α.Ε. ΜΑΝΗΣ – Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 22/12/18 15:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
3. Α.Ο. ΦΑΡΑΙ – Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 22/12/18 18:00
4. Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ – Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Κυριακή 23/12/18 15:00 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.
5. ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ – ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Κυριακή 23/12/18 15:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
6. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Κυριακή 23/12/18 15:00 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.
7. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ” Κυριακή 23/12/18 15:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.
8. Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ – ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ “ΚΑΠΕΤΑΝ ΒΑΣΙΛΗΣ Κυριακή 23/12/18 15:00 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η.
Α 1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ – ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ Σάββατο 22/12/18 15:00 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.
10. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ – Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ Σάββατο 22/12/18 15:00 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.
11. ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ – Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ Κυριακή 23/12/18 00:00
12. ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ ΧΩΡΑΣ Κυριακή 23/12/18 15:00 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ.
13. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 23/12/18 15:00 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.
14. ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ – ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΡΩΝΗΣ Κυριακή 23/12/18 15:00 ΡΕΚΚΑΣ Η., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.
15. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 23/12/18 18:00 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΓΑΚΗΣ Ν.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ” Σάββατο 22/12/18 15:00 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΛΙΑΝΟΣ Π.
17. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ Σάββατο 22/12/18 15:00 ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.
18. ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ – Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΑΡΙΟΣ Σάββατο 22/12/18 15:00 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.
19. ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ – Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Σάββατο 22/12/18 15:00
20. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΒΑΛΥΡΑΣ Σάββατο 22/12/18 15:00 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
21. ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. – ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ” Τετάρτη 26/12/18 15:00 ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΑΓΓΕΛΗ Μ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 22/12/18 11:00
23. Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΛΟΓΓΑΣ Σάββατο 22/12/18 15:00 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
24. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 22/12/18 15:00 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.
25. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ” Κυριακή 23/12/18 11:30 ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΝΤΟΧΑΣ Β.
26. ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Κυριακή 23/12/18 15:00 ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ.
27. ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ – Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 23/12/18 15:00 ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ – Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΑΡΦΑΡΩΝ Σάββατο 22/12/18 00:00
29. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 22/12/18 10:00 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ.
30. Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Σάββατο 22/12/18 11:00 ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΚΑΜΑΙ Α., ΧΑΡΜΠΟΥΤ Σ.
31. ΑΠΣ ΑΡΙΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ” Σάββατο 22/12/18 12:00 Αναβλήθηκε
32. Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ “ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ” Σάββατο 22/12/18 12:00 Αναβλήθηκε
33. ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 22/12/18 12:30 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ.
34. ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ – ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Σάββατο 22/12/18 13:00 ΚΑΜΑΙ Α., ΧΑΡΜΠΟΥΤ Σ., ΣΤΡΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ Κ-16 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
35. Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ – ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Κυριακή 23/12/18 10:00 Αναβλήθηκε
36. ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ Κυριακή 23/12/18 12:00 Αναβλήθηκε
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ Κ-16 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ “ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ” Σάββατο 22/12/18 10:00 Αναβλήθηκε
38. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 23/12/18 12:00 Αναβλήθηκε

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement
Advertisement

More in Μεσσηνία