fbpx
Ακολουθήστε μας

Μεσσηνία

Οι διαιτητές της ΕΠΣ Μεσσηνίας του Σαββατοκύριακου

Στη "μάχη" του Κάμπου της Μάνης, ορίστηκε ο εξαιρετικός Ηλίας Αλεξέας

Οι διαιτητές της ΕΠΣ Μεσσηνίας του Σαββατοκύριακου έχουν ως εξής:

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2018-2019
(29η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ – ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Σάββατο 11/05/19 17:30 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ.
2. Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ – ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ Σάββατο 11/05/19 17:30 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.
3. Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Κυριακή 12/05/19 17:30 ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΑΚΗΣ Ν.
4. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Κυριακή 12/05/19 17:30 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.
5. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Κυριακή 12/05/19 17:30 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.
6. Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ – Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ “ΚΑΠΕΤΑΝ ΒΑΣΙΛΗΣ Κυριακή 12/05/19 17:30 ΡΕΚΚΑΣ Η., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.
7. Α.Ε. ΜΑΝΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥ Κυριακή 12/05/19 17:30 ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΑΡΑΠΗΣ Ε.
15ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ 2019
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Δευτέρα 13/05/19 16:30 ΓΑΚΗΣ Ν., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΜΑΙ Α.
9. ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ – ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Δευτέρα 13/05/19 17:00 ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.
10. Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ Δευτέρα 13/05/19 17:00 ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
11. Π.Α.Ο.Κ. – ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Δευτέρα 13/05/19 17:00 ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΦΡΑΓΚΟΣ Μ., ΜΑΝΤΖΟΥΝΕΑΣ Σ.
12. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Δευτέρα 13/05/19 17:00 ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.
13. Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Δευτέρα 13/05/19 18:30 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΓΕΩΡΓΟΥΔΙΟΣ Κ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΑΖΙΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΚΕΘΕΑ – ΛΑΜΠΙΚΟ ΔΗΜ “ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ” Δευτέρα 13/05/19 19:00
15. ΜΠΑΡΤΣΕΛΙΩΜΑ – ΚΔΑΠ ΔΗΜ “ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ” Δευτέρα 13/05/19 21:00
16. ΚΤΕΛ – ΟΥΡΑΝΟΚΑΤΕΒΑΤΟΙ ΔΗΜ “ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ” Τετάρτη 15/05/19 17:00
17. NO-PASARAN – ΥΑΛΟΤΕΧΝΙΚΗ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Τετάρτη 15/05/19 19:00
18. Σ-ΛΟΓΙΣΤΩΝ – ILIOMETAL ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Τετάρτη 15/05/19 21:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14
(24η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ – ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Σάββατο 11/05/19 10:00 ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΧΑΡΜΠΟΥΤ Σ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ.
20. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 11/05/19 10:00 ΓΑΚΗΣ Ν., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
21. ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Σάββατο 11/05/19 11:00 ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.
22. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ – Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΑΡΦΑΡΩΝ Σάββατο 11/05/19 12:00 ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.
23. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Σάββατο 11/05/19 12:00 ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΜΑΙ Α.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Σχολιάστε εδώ

Αφήστε το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement
Advertisement



More in Μεσσηνία