fbpx
Ακολουθήστε μας

Μεσσηνία

Οι διαιτητές της ΕΠΣ Μεσσηνίας του Σαββατοκύριακου…

Οι διαιτητές της ΕΠΣ Μεσσηνίας του Σαββατοκύριακου…
Ο ανερχόμενος Μάριος Καρβούνης

Οι διαιτητές όλων των πρωταθλημάτων της ΕΠΣΜ, έχουν ως εξής για αυτό το Σαββατοκύριακο:  

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2018-2019

(8η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα   Ημ/νία  Ώρα       Διαιτητές             Αποτέλεσμα

  1. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ – Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ          Σάββατο              17/11/18               15:00     ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ.
  2. ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ – Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ   Σάββατο              17/11/18               15:00     ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α.
  3. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ              Σάββατο               17/11/18             15:00     ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
  4. Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΦΑΡΑΙ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ “ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ”         Σάββατο               17/11/18             15:00
  5. Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ – ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ        Κυριακή               18/11/18               15:00     ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.
  6. Α.Ε. ΜΑΝΗΣ – Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή               18/11/18               15:00     ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.
  7. Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ – ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ “ΚΑΠΕΤΑΝ ΒΑΣΙΛΗΣ            Κυριακή               18/11/18             15:00     ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.
  8. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ”         Κυριακή               18/11/18             15:00     ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.

Α 1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

(7η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα   Ημ/νία  Ώρα       Διαιτητές             Αποτέλεσμα

  1. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 17/11/18             15:00     ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
  2. Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ – Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ Κυριακή               18/11/18             00:00
  3. ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ – ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ       Κυριακή               18/11/18               15:00     ΡΕΚΚΑΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
  4. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ – Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ        Κυριακή               18/11/18               15:00     ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
  5. ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ – ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ            Κυριακή               18/11/18               15:00     ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.
  6. Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ ΜΕΘΩΝΗΣ          Κυριακή               18/11/18               15:00     ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.
  7. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ               Κυριακή               18/11/18             18:00     ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

(6η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα   Ημ/νία  Ώρα       Διαιτητές             Αποτέλεσμα

  1. ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΑΡΙΟΣ    Σάββατο              17/11/18             15:00               ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.
  2. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ    Σάββατο              17/11/18               15:00     ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.
  3. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ  Σάββατο               17/11/18             18:00     ΚΑΥΚΑΣ Α., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΑΚΗΣ Ν.
  4. ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ – ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ              Κυριακή               18/11/18               11:00     ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ.
  5. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ”         Κυριακή               18/11/18             11:00     ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
  6. ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ – Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΜΕΛΙΓΑΛΑ           Κυριακή               18/11/18               15:00

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

(6η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα   Ημ/νία  Ώρα       Διαιτητές             Αποτέλεσμα

  1. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ”         Σάββατο               17/11/18             15:00     ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
  2. ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ      Σάββατο              17/11/18             15:00     ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΑΓΓΕΛΗ Μ., ΚΑΡΥΔΑΣ Κ.
  3. ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ             Σάββατο              17/11/18               15:00     ΡΕΚΚΑΣ Η., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.
  4. Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΜΕΘΩΝΗΣ          Σάββατο              17/11/18               15:00     ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.
  5. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή               18/11/18             11:00
  6. ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ               Κυριακή               18/11/18             15:00     ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.

Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

(3η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα   Ημ/νία  Ώρα       Διαιτητές             Αποτέλεσμα

  1. ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟ    Σάββατο              17/11/18               15:00     ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΜΑΙ Α.
  2. ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ – ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ               Κυριακή               18/11/18             12:00     ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ.
  3. Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ – Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ   Κυριακή               18/11/18               15:00     ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
  4. Π.Α.Ο.Κ. – ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ              Κυριακή               18/11/18             15:00

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Προεπιλογής ΕΟ Κ-14

(2η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα   Ημ/νία  Ώρα       Διαιτητές             Αποτέλεσμα

  1. ΕΠΣ Ζακύνθου – ΕΠΣ Ηλείας ΔΗΜ. ΜΑΧΑΙΡΑΔΟΥ         Τετάρτη               21/11/18               12:30
  2. ΕΠΣ Κεφαλληνίας/Ιθάκης – ΕΠΣ Μεσσηνίας ΕΠΣΚΙ     Τετάρτη               21/11/18               12:30

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Προεπιλογής ΕΟ Κ-16

(2η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα   Ημ/νία  Ώρα       Διαιτητές             Αποτέλεσμα

  1. ΕΠΣ Ζακύνθου – ΕΠΣ Ηλείας ΔΗΜ. ΜΑΧΑΙΡΑΔΟΥ         Τετάρτη               21/11/18               14:30
  2. ΕΠΣ Κεφαλληνίας/Ιθάκης – ΕΠΣ Μεσσηνίας ΕΠΣΚΙ     Τετάρτη               21/11/18               14:30

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14

(3η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα   Ημ/νία  Ώρα       Διαιτητές             Αποτέλεσμα

  1. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ”         Σάββατο               17/11/18             10:00     ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΡΥΔΑΣ Κ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
  2. ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ             Σάββατο              17/11/18               10:00     ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΚΑΜΑΙ Α., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ.
  3. Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ “ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ” Σάββατο               17/11/18             10:00     ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ.
  4. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ – ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ           Σάββατο              17/11/18               10:00
  5. ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ          Σάββατο              17/11/18             10:00               ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
  6. Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ             Σάββατο               17/11/18             12:00     ΓΑΚΗΣ Ν., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Σχολιάστε εδώ

Αφήστε το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement
Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

More in Μεσσηνία