Ακολουθήστε μας

Α΄ Μεσσηνίας

Οι διαιτητές της ΕΠΣΜ σε Α, Α1 (και η εξ αναβολής της Τετάρτης) και Β’ τοπική της Μεσσηνίας

Ορίστηκαν οι διαιτητές της ΕΠΣ Μεσσηνίας για το Σαββατοκύριακο και την Τετάρτη

Η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Μεσσηνίας, υπό τον Γιώργο Μπλάνα πλέον ανακοίνωσε τους διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου σε Α, Α1 (2η αυτή το σαββατοκύριακο και 1η αγωνιστική την εξ αναβολής την Τετάτη, αντίστοιχα) και Β’ τοπική της Μεσσηνίας.

Αναλυτικά αυτοί έχουν ως εξής:

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2018-2019

(2η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα   Ημ/νία  Ώρα       Διαιτητές             Αποτέλεσμα

  1. Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ “ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ”               Σάββατο              06/10/18             16:30     ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.
  2. Α.Ο. ΦΑΡΑΙ – Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ  Σάββατο               06/10/18             19:30
  3. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ              Κυριακή               07/10/18             16:30     ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.
  4. ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ – Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ           Κυριακή               07/10/18               16:30     ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.
  5. Α.Ε. ΑΒΙΑΣ – Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ             Κυριακή               07/10/18               16:30     ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
  6. ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ – ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ    Κυριακή               07/10/18               16:30     ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.
  7. Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ”         Κυριακή               07/10/18             16:30     ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ.
  8. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ – Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ         Κυριακή               07/10/18               16:30     ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.

Α 1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

(2η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα   Ημ/νία  Ώρα       Διαιτητές             Αποτέλεσμα

  1. Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ          Σάββατο              06/10/18               16:30     ΚΑΥΚΑΣ Α., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
  2. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ        Σάββατο              06/10/18               16:30     ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.
  3. ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. – ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟ    Σάββατο              06/10/18               16:30     ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.

1η αγωνιστική

  1. Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ Κυριακή               07/10/18             00:00                    0-3 α.α.

2η αγωνιστική

  1. ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ – Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ Κυριακή               07/10/18               00:00
  2. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ “ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ” Κυριακή               07/10/18             16:30     ΡΕΚΚΑΣ Η., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΓΑΚΗΣ Ν.
  3. ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ            Κυριακή               07/10/18               16:30     ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
  4. Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ – Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΔΩΡΙΟΥ Κυριακή               07/10/18             16:30     ΚΑΥΚΑΣ Α., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ.

1η αγωνιστική

  1. Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ – ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. ΜΕΘΩΝΗΣ          Τετάρτη               10/10/18               15:30
  2. ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ       Τετάρτη               10/10/18               15:30
  3. ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΧΩΡΑΣ   Τετάρτη               10/10/18               15:30
  4. ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ – Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΚΟΡΩΝΗΣ            Τετάρτη               10/10/18               15:30
  5. ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ  Τετάρτη               10/10/18             15:30
  6. Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΩΡΙΟΥ Τετάρτη               10/10/18             15:30

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

(1η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα   Ημ/νία  Ώρα       Διαιτητές             Αποτέλεσμα

  1. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ Σάββατο              06/10/18               16:30     ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
  2. ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ – ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ           Σάββατο              06/10/18               16:30     ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η.
  3. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ”               Κυριακή               07/10/18             11:00     ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π., ΚΑΜΑΙ Α.
  4. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ  Κυριακή               07/10/18             11:00     ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΛΙΑΝΟΣ Π.
  5. Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ – Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή               07/10/18             16:30     ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΚΑΡΥΔΑΣ Κ., ΜΠΟΤΗ Σ.
  6. ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ”         Τετάρτη               10/10/18             16:30

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

(1η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα   Ημ/νία  Ώρα       Διαιτητές             Αποτέλεσμα

  1. ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ – Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ             Σάββατο              06/10/18               16:30     ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.
  2. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο              06/10/18             16:30     ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΑΚΗΣ Ν., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
  3. ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ  Σάββατο               06/10/18             16:30     ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ.
  4. Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ – ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ”         Σάββατο               06/10/18             16:30     ΡΕΚΚΑΣ Η., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.
  5. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ               Κυριακή               07/10/18             16:30     ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΞΥΝΟΣ Σ., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ.
  6. Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΘΩΝΗΣ          Κυριακή               07/10/18               16:30     ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Σχολιάστε εδώ

Αφήστε το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement
Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement Prime All Day Coffee Bar
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

More in Α΄ Μεσσηνίας