fbpx
Ακολουθήστε μας

Μεσσηνία

Οι διαιτητές της Μεσσηνίας το Σαββατοκύριακο

 

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(19η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ – Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣΦΙΛΙΑΤΡΩΝΣάββατο15/02/2015:30ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.
2.Α.Ε. ΑΒΙΑΣ – Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥΣάββατο15/02/2015:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.
3.ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ – ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΚΟΡΩΝΗΣΣάββατο15/02/2015:30ΡΕΚΚΑΣ Η., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.
4.Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΣάββατο15/02/2015:30ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.
5.Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή16/02/2015:30ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.
6.Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή16/02/2015:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η.
7.ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή16/02/2015:30ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.
8.ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ – Α.Ε. ΜΑΝΗΣΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή16/02/2015:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(18η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΧΩΡΑΣΣάββατο15/02/2015:30ΚΑΥΚΑΣ Α., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
10.ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΣάββατο15/02/2015:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.
11.Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ – ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΩΡΙΟΥΣάββατο15/02/2015:30ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.
12.ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΑΡΙΟΣΣάββατο15/02/2015:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.
13.ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ – ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή16/02/2015:30ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.
14.Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’Κυριακή16/02/2015:30ΚΑΥΚΑΣ Α., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
15.ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ – ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή16/02/2018:30ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΑΡΑΠΗΣ Ε.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. – Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥΣάββατο15/02/2015:30ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΓΑΚΗΣ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.
17.ΑΠΣ ΑΡΙΣ – ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’Σάββατο15/02/2015:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.
18.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ο. ΦΑΡΑΙΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο15/02/2018:30ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.
19.ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ – Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣΚυριακή16/02/2015:30ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
20.ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή16/02/2015:30ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
21.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΣάββατο15/02/2015:30ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΜΑΙ Α.
22.Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣΑΝΔΡΟΥΣΑΣΣάββατο15/02/2015:30ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ.
23.Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή16/02/2011:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΑΡΑΠΗΣ Ε.
24.ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ – ΠΑΣ ΡΑΧΗΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΚυριακή16/02/2011:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.
25.ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή16/02/2015:30ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
26.Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΣάββατο15/02/2000:00
27.ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣΣάββατο15/02/2015:30ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΧΑΡΜΠΟΥΤ Σ.
28.ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ – Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣάββατο15/02/2015:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.
29.Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ – ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΛΟΓΓΑΣΚυριακή16/02/2015:30ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.
30.Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή16/02/2015:30ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ Ε.Ο Κ-12 (5ος ομιλος)
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
31.ΜΙΚΤΗ ΕΠΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ – ΜΙΚΤΗ ΕΠΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΤετάρτη19/02/2012:30
32.ΜΙΚΤΗ ΕΠΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ – ΜΙΚΤΗ ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣΓΗΠΕΔΟ ΑΜΥΚΛΩΝΤετάρτη19/02/2012:30
33.ΜΙΚΤΗ ΕΠΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ-ΙΘΑΚΗΣ – ΜΙΚΤΗ ΕΠΣ ΗΛΕΙΑΣΕΑΚ -ΕΠΣΚΙ ΦΑΡΑΚΛΑΤΩΝΤετάρτη19/02/2012:30
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ Ε.Ο Κ-14 (5ος ομιλος)
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
34.ΜΙΚΤΗ ΕΠΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ – ΜΙΚΤΗ ΕΠΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΤετάρτη19/02/2014:00
35.ΜΙΚΤΗ ΕΠΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ – ΜΙΚΤΗ ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣΑΜΥΚΛΩΝΤετάρτη19/02/2014:00
36.ΜΙΚΤΗ ΕΠΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ-ΙΘΑΚΗΣ – ΜΙΚΤΗ ΕΠΣ ΗΛΕΙΑΣΕΑΚ -ΕΠΣΚΙ ΦΑΡΑΚΛΑΤΩΝΤετάρτη19/02/2014:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
37.ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’Σάββατο15/02/2012:00ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.
38.ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο15/02/2012:00ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
39.ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ – ΑΠΣ ΑΡΙΣΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚυριακή16/02/2012:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
40.Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΣ ΔΑΝΑΟΣΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο15/02/2010:00ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
41.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣΣάββατο15/02/2010:00ΑΡΑΠΗΣ Ε.
42.Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣΣάββατο15/02/2012:00ΑΡΑΠΗΣ Ε.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Σχολιάστε εδώ

Αφήστε το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement
Advertisement

More in Μεσσηνία