fbpx
Ακολουθήστε μας

Μεσσηνία

Οι διαιτητές της Μεσσηνίας το Σαββατοκύριακο

Οι διαιτητές της Μεσσηνίας το Σαββατοκύριακο

 

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ – Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Σάββατο 15/02/20 15:30 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.
2. Α.Ε. ΑΒΙΑΣ – Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥ Σάββατο 15/02/20 15:30 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.
3. ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ – ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ ΚΟΡΩΝΗΣ Σάββατο 15/02/20 15:30 ΡΕΚΚΑΣ Η., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.
4. Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Σάββατο 15/02/20 15:30 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.
5. Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Κυριακή 16/02/20 15:30 ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.
6. Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ Κυριακή 16/02/20 15:30 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η.
7. ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Κυριακή 16/02/20 15:30 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.
8. ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ – Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ Κυριακή 16/02/20 15:30 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΧΩΡΑΣ Σάββατο 15/02/20 15:30 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
10. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ Σάββατο 15/02/20 15:30 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.
11. Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ – ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΩΡΙΟΥ Σάββατο 15/02/20 15:30 ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.
12. ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΑΡΙΟΣ Σάββατο 15/02/20 15:30 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.
13. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ – ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΦΑΡΩΝ Κυριακή 16/02/20 15:30 ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.
14. Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Κυριακή 16/02/20 15:30 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
15. ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ – ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 16/02/20 18:30 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΑΡΑΠΗΣ Ε.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(15η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. – Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Σάββατο 15/02/20 15:30 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΓΑΚΗΣ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.
17. ΑΠΣ ΑΡΙΣ – ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Σάββατο 15/02/20 15:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.
18. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ο. ΦΑΡΑΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 15/02/20 18:30 ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.
19. ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ – Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 16/02/20 15:30 ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
20. ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 16/02/20 15:30 ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(15η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ Σάββατο 15/02/20 15:30 ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΜΑΙ Α.
22. Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ Σάββατο 15/02/20 15:30 ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ.
23. Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Κυριακή 16/02/20 11:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΑΡΑΠΗΣ Ε.
24. ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ – ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Κυριακή 16/02/20 11:00 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.
25. ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Κυριακή 16/02/20 15:30 ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(15η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ Σάββατο 15/02/20 00:00
27. ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 15/02/20 15:30 ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΧΑΡΜΠΟΥΤ Σ.
28. ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ – Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟ Σάββατο 15/02/20 15:30 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.
29. Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ – ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ ΛΟΓΓΑΣ Κυριακή 16/02/20 15:30 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.
30. Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ Κυριακή 16/02/20 15:30 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ Ε.Ο Κ-12 (5ος ομιλος)
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΜΙΚΤΗ ΕΠΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ – ΜΙΚΤΗ ΕΠΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Τετάρτη 19/02/20 12:30
32. ΜΙΚΤΗ ΕΠΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ – ΜΙΚΤΗ ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΜΥΚΛΩΝ Τετάρτη 19/02/20 12:30
33. ΜΙΚΤΗ ΕΠΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ-ΙΘΑΚΗΣ – ΜΙΚΤΗ ΕΠΣ ΗΛΕΙΑΣ ΕΑΚ -ΕΠΣΚΙ ΦΑΡΑΚΛΑΤΩΝ Τετάρτη 19/02/20 12:30
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ Ε.Ο Κ-14 (5ος ομιλος)
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. ΜΙΚΤΗ ΕΠΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ – ΜΙΚΤΗ ΕΠΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Τετάρτη 19/02/20 14:00
35. ΜΙΚΤΗ ΕΠΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ – ΜΙΚΤΗ ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣ ΑΜΥΚΛΩΝ Τετάρτη 19/02/20 14:00
36. ΜΙΚΤΗ ΕΠΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ-ΙΘΑΚΗΣ – ΜΙΚΤΗ ΕΠΣ ΗΛΕΙΑΣ ΕΑΚ -ΕΠΣΚΙ ΦΑΡΑΚΛΑΤΩΝ Τετάρτη 19/02/20 14:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Σάββατο 15/02/20 12:00 ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.
38. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΑΡΦΑΡΩΝ Σάββατο 15/02/20 12:00 ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
39. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ – ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Κυριακή 16/02/20 12:00 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
40. Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Σάββατο 15/02/20 10:00 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
41. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 15/02/20 10:00 ΑΡΑΠΗΣ Ε.
42. Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 15/02/20 12:00 ΑΡΑΠΗΣ Ε.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Σχολιάστε εδώ

Αφήστε το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement

More in Μεσσηνία