fbpx
Ακολουθήστε μας

Μεσσηνία

Οι διαιτητές των αγώνων στην Μεσσηνία το Σαββατοκύριακο

Οι διαιτητές των αγώνων στην  Μεσσηνία το Σαββατοκύριακο

Οι διαιτητές των αγώνων στην Μεσσηνία το Σαββατοκύριακο έχουν ως εξής:

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2018-2019
(23η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ – ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ “ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ” Σάββατο 23/03/19 16:00 ΡΕΚΚΑΣ Η., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ.
2. Α.Ε. ΑΒΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Σάββατο 23/03/19 18:30 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
3. Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Κυριακή 24/03/19 16:00 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
4. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ – Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Κυριακή 24/03/19 16:00 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΓΑΚΗΣ Ν.
5. Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ – Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ” Κυριακή 24/03/19 16:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
6. ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ – Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ Κυριακή 24/03/19 16:00 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΑΡΑΠΗΣ Ε.
7. ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Κυριακή 24/03/19 16:00 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.
Α 1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(22η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Σάββατο 23/03/19 16:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
9. ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΧΩΡΑΣ Σάββατο 23/03/19 16:00 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΑΡΑΠΗΣ Ε.
10. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 23/03/19 19:00 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ.
11. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 24/03/19 16:00 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
12. ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ – ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΡΩΝΗΣ Κυριακή 24/03/19 16:00 ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
13. Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ ΔΩΡΙΟΥ Κυριακή 24/03/19 16:00 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΑΠΣ ΑΡΙΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ” Σάββατο 23/03/19 16:00 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΛΙΑΝΟΣ Π.
15. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ Σάββατο 23/03/19 16:00 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
16. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ – Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΑΡΦΑΡΩΝ Σάββατο 23/03/19 16:00 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.
17. ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ – ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ “ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ” Κυριακή 24/03/19 16:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ.
18. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ – ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ ΒΑΛΥΡΑΣ Κυριακή 24/03/19 16:00 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΜΑΙ Α., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Σάββατο 23/03/19 16:00 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΝΤΟΧΑΣ Β.
20. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ” Κυριακή 24/03/19 11:00 ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ.
21. Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ – Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΛΟΓΓΑΣ Κυριακή 24/03/19 16:00 ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
22. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Κυριακή 24/03/19 16:00 ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΝΤΟΧΑΣ Β., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.
23. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 24/03/19 16:00 ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ.
Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Προεπιλογής ΕΟ Κ-14 2η-3η Φάση
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΕΠΣ Μεσσηνίας – ΕΠΣ Ηρακλείου Τετάρτη 27/03/19 00:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Σάββατο 23/03/19 10:00 ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.
26. ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Σάββατο 23/03/19 10:00 ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.
27. Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Σάββατο 23/03/19 12:00 Αναβλήθηκε
28. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 23/03/19 12:00 ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ.
29. Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ “ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ” Σάββατο 23/03/19 12:00 ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.
30. Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Σάββατο 23/03/19 12:00 ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ Κ-16 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ – ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Σάββατο 23/03/19 12:30 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ Κ-16 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 23/03/19 10:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.
33. Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 23/03/19 12:00 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΓΑΚΗΣ Ν., ΧΑΡΜΠΟΥΤ Σ.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Σχολιάστε εδώ

Αφήστε το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement
Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement

More in Μεσσηνία