Ακολουθήστε μας

Μεσσηνία

Οι διαιτητές των αγώνων της ΕΠΣ Μεσσηνίας, του Σαββατοκύριακου

Άριστη η επιλογή της ΕΠΣ Μεσσηνίας με τον ορισμό του κορυφαίου Κώστα Ψηλοπαναγιώτη στη μητέρα των μαχών της Β' Μεσσηνίας, μετά του Αστέρα και του Νέου Άρι, το Σάββατο το απόγευμα στο Αρφαρά

Οι διαιτητές όλων των αγώνων των πρωταθλημάτων της ΕΠΣ Μεσσηνίας του Σαββατοκύριακου, έχουν ως εξής:

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2018-2019
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ – Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ “ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ” Σάββατο 12/01/19 15:00 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
2. ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ – Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Κυριακή 13/01/19 15:00 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.
3. Α.Ε. ΑΒΙΑΣ – Α.Ο. ΦΑΡΑΙ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Κυριακή 13/01/19 15:00
4. ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ – Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ Κυριακή 13/01/19 15:00 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.
5. Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ” Κυριακή 13/01/19 15:00 ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
6. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Κυριακή 13/01/19 15:00 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.
7. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ – Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Κυριακή 13/01/19 15:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
8. ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ – Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΠΥΛΟΥ Κυριακή 13/01/19 15:00 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.
Α 1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ Σάββατο 12/01/19 15:00 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ., ΓΑΚΗΣ Ν.
10. Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ Κυριακή 13/01/19 00:00
11. ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ – Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 13/01/19 15:00 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΣΤΡΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.
12. Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΔΩΡΙΟΥ Κυριακή 13/01/19 15:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ.
13. ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ Κυριακή 13/01/19 15:00 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.
14. Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ – ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΕΘΩΝΗΣ Κυριακή 13/01/19 15:00 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ.
15. ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Κυριακή 13/01/19 15:00 ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΝΤΟΧΑΣ Β., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 12/01/19 15:00 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
17. Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ Σάββατο 12/01/19 15:00
18. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ – ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ ΑΡΦΑΡΩΝ Σάββατο 12/01/19 15:00 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.
19. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ ΔΩΡΙΟΥ Σάββατο 12/01/19 15:00 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
20. Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ – ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 13/01/19 15:00 ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΚΑΜΑΙ Α., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ.
21. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ – ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. ΒΑΛΥΡΑΣ Κυριακή 13/01/19 15:00 ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ – Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ” Σάββατο 12/01/19 15:00 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
23. ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ – ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟ Σάββατο 12/01/19 15:00 ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΡΑΠΗΣ Ε.
24. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Σάββατο 12/01/19 15:00 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.
25. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Σάββατο 12/01/19 15:00 ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.
26. Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΛΟΓΓΑΣ Σάββατο 12/01/19 15:00 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
27. ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 12/01/19 18:00
Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ – Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 12/01/19 15:00 ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΑΓΓΕΛΗ Μ.
29. ΛΕΟΝΤΕΣ – Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ” Κυριακή 13/01/19 11:00
30. Π.Α.Ο.Κ. – ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Κυριακή 13/01/19 15:00 ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.
31. ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 13/01/19 18:00 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΚΑΜΑΙ Α., ΚΑΡΥΔΑΣ Κ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΑΠΣ ΑΡΙΣ – ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ” Σάββατο 12/01/19 10:00 ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΣΤΡΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.
33. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 12/01/19 10:00 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΡΥΔΑΣ Κ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
34. ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Σάββατο 12/01/19 10:00 ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.
35. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Σάββατο 12/01/19 11:00 ΚΑΜΑΙ Α.
36. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Σάββατο 12/01/19 12:00 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
37. Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ – ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Σάββατο 12/01/19 12:00 Αναβλήθηκε
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ Κ-16 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
38. Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ – ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Σάββατο 12/01/19 10:00 ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
39. ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ Σάββατο 12/01/19 12:00 , ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ Κ-16 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
40. Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ “ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ” Σάββατο 12/01/19 10:00 ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.
41. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 12/01/19 12:00 ΚΑΡΥΔΑΣ Κ.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Σχολιάστε εδώ

Αφήστε το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement Prime All Day Coffee Bar
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

More in Μεσσηνία