fbpx
Connect with us

Μεσσηνία

Οι διαιτητές των αγώνων της ΕΠΣΜ του Σαββατοκύριακου

Οι διαιτητές των αγώνων της ΕΠΣΜ του Σαββατοκύριακου

Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου σε όλα τα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Μεσσηνίας, έχουν ως εξής:

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2018-2019
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Σάββατο 09/02/19 15:30 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.
2. Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ – Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ “ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ” Σάββατο 09/02/19 15:30 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η.
3. Α.Ε. ΑΒΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Σάββατο 09/02/19 18:30 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.
4. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ” Κυριακή 10/02/19 15:30 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.
5. ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ – ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Κυριακή 10/02/19 15:30 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.
6. ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ – Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ Κυριακή 10/02/19 15:30 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
7. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ – Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Κυριακή 10/02/19 15:30 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
Α 1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ – ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Σάββατο 09/02/19 15:30 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
9. Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ Σάββατο 09/02/19 15:30 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.
10. ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ – ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ Κυριακή 10/02/19 15:30 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.
11. ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ – Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΧΩΡΑΣ Κυριακή 10/02/19 15:30 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ.
12. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 10/02/19 15:30 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ., ΑΡΑΠΗΣ Ε.
13. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 10/02/19 15:30 ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ Σάββατο 09/02/19 15:30 ΡΕΚΚΑΣ Η., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.
15. ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ – ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ ΑΡΙΟΣ Σάββατο 09/02/19 15:30 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΓΑΚΗΣ Ν., ΑΡΑΠΗΣ Ε.
16. ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ “ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ” Κυριακή 10/02/19 11:00 ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.
17. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ – Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΒΑΛΥΡΑΣ Κυριακή 10/02/19 15:30 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.
18. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ – ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ “ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ” Κυριακή 10/02/19 15:30 ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Σάββατο 09/02/19 15:30 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ.
20. ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 09/02/19 15:30 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΚΑΜΑΙ Α., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.
21. Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ – Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ ΛΟΓΓΑΣ Σάββατο 09/02/19 15:30 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
22. ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ – Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 09/02/19 18:30 ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.
23. ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Κυριακή 10/02/19 15:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.
Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. Π.Α.Ο.Κ. – Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Κυριακή 10/02/19 15:30 ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΜΑΙ Α.
25. ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ – ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΠΥΛΟΥ Κυριακή 10/02/19 15:30 ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.
26. Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ Κυριακή 10/02/19 15:30 ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΝΤΟΧΑΣ Β., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.
Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Προεπιλογής ΕΟ Κ-14
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΕΠΣ Μεσσηνίας – ΕΠΣ Ηλείας ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Τετάρτη 13/02/19 12:30
28. ΕΠΣ Κεφαλληνίας/Ιθάκης – ΕΠΣ Ζακύνθου ΕΠΣΚΙ Τετάρτη 13/02/19 12:30
Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Προεπιλογής ΕΟ Κ-16 
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΕΠΣ Μεσσηνίας – ΕΠΣ Ηλείας ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Τετάρτη 13/02/19 14:30
30. ΕΠΣ Κεφαλληνίας/Ιθάκης – ΕΠΣ Ζακύνθου ΕΠΣΚΙ Τετάρτη 13/02/19 14:30
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ – Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ “ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ” Σάββατο 09/02/19 11:00 ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
32. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Σάββατο 09/02/19 11:00 ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ.
33. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 09/02/19 12:00 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.
34. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ” Σάββατο 09/02/19 12:00 ΚΑΜΑΙ Α., ΧΑΡΜΠΟΥΤ Σ., ΓΑΚΗΣ Ν.
35. Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ – ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ Σάββατο 09/02/19 12:00
36. ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ – ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Κυριακή 10/02/19 10:00 ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ., ΧΑΡΜΠΟΥΤ Σ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ Κ-16 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ – ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ Σάββατο 09/02/19 11:00 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
38. Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Σάββατο 09/02/19 12:00 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ Κ-16 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
39. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 09/02/19 10:00 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
40. Α.Ε. ΑΒΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Κυριακή 10/02/19 12:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement
Advertisement

More in Μεσσηνία