Ακολουθήστε μας

Ποδόσφαιρο

Οι διαιτητές των αγώνων του Κυπέλλου Ελλάδας

Η ΚΕΔ της ΕΠΟ όρισε τους διαιτητές και τους βοηθούς τους για τους αγώνες της 3ης φάσης του Κυπέλλου Ελλάδας.

από mikriliga.com:
13 Σεπτεμβρίου 2018

Η ΚΕΔ της ΕΠΟ όρισε τους διαιτητές και τους βοηθούς τους για τους αγώνες της 3ης φάσης του Κυπέλλου Ελλάδας.

Αναλυτικά

15/09/18 16:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ  ΘΗΒΩΝ
ΚΙΘΑΙΡΩΝ ΚΑΠΑΡΕΛΙΟΥ ΠΑΣ – ΠΑΕ ΗΡΟΔΟΤΟΣ Π.Α.Σ.Α.

ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΖΗΡΔΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΟΥΓΚΑΚΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
16/09/18 16:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ  ΡΟΔΟΥ
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΑΣ – ΠΑΕ ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ.

ΒΑΤΣΙΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΤΕΦΟΥΛΗΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
16/09/18 16:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ  ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ ΑΣ – ΠΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΖΑΜΠΑΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΘΑΝΑΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΛΙΟΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΠΑΝΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
16/09/18 16:30 ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ
ΚΑΡΔΙΑΣ ΑΟ – ΠΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ

ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΑΪΝΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΦΡΑΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΛΕΦΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
16/09/18 16:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ  ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΚΟΡΙΝΘΟΣ ΑΣ 2006 – ΠΑΕ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 1961

ΝΤΑΟΥΛΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΛΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΟΚΟΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
16/09/18 16:30 ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΟΦ – ΠΑΕ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ

ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΧΑΝΙΩΝ
ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ
ΚΟΚΜΟΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΜΑΣΤΟΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
16/09/18 16:30 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.Σ. – ΠΑΕ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ Π.Α.

ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΚΩΣΤΟΥΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
16/09/18 16:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ
ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΑΕ – ΠΑΕ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ Π.Γ.Σ.

ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΧΑΙΑΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΠΗΛΙΟΣ ΑΧΑΙΑΣ
ΚΑΡΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΣΠΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
16/09/18 16:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ  ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ Α.Σ. – ΠΑΕ ΤΡΙΚΑΛΑ Α.Ο.

ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΤΟΡΟΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΡΟΝΤΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
16/09/18 18:30 Α.Ο. ΞΑΝΘΗΣ
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ Α.Μ.Σ. – ΠΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ Α.Ο.

ΠΟΥΛΙΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΚΟΥΒΑΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ
16/09/18 16:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ  ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΠΑΕ ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ

ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
ΤΣΙΛΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
ΤΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ
16/09/18 16:30 Δ.Α.Κ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ Γ.Σ. – ΠΑΕ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. 88

ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΔΕΛΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΚΟΦΙΤΣΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
16/09/18 16:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  “ΓΡ. ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ”
ΕΘΝΙΚΟΣ Ο.Φ.Π.Φ. – ΠΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΕΠ 1908 (ΚΕΚΛΕΙΣΜΕΝΩΝ ΘΥΡΩΝ)

ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΔΕΛΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΝΤΟΥΛΗΣ  ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
16/09/18 16:30 ΔΗΜ. ΚΑΜΑΡΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ – ΠΑΕ ΣΠΑΡΤΗ Α.Ε.

ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΛΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΓΟΥΡΝΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΑΡΑΝΟΣ ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
16/09/18 18:30 ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΠΑΕ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017 Γ.Σ.

ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΦΑΛΤΑΚΑΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΒΑΛΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
16/09/18 16:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ  “Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ”
ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ Α.Ο. – ΠΑΕ ΚΑΣΣΙΟΠΗ Α.Ο.

ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΒΑΣΣΑΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΝΙΩΝ

Σχολιάστε εδώ

Αφήστε το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement Prime All Day Coffee Bar
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement
Advertisement

More in Ποδόσφαιρο