Ακολουθήστε μας

Μεσσηνία

Οι διαιτητές των τοπικών και πρωταθλημάτων Νέων και Παίδων της ΕΠΣΜ…

Οι διαιτητές των τοπικών και πρωταθλημάτων Νέων και Παίδων της ΕΠΣΜ, αυτού του Σαββατοκύριακου, έχουν ως εξής:

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2018-2019

(7η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα   Ημ/νία  Ώρα       Διαιτητές             Αποτέλεσμα

  1. Α.Ο. ΦΑΡΑΙ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ  Σάββατο               10/11/18             18:00
  2. Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ – ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Κυριακή               11/11/18               15:00     ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
  3. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ – Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ          Κυριακή               11/11/18               15:00     ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ.
  4. Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ – Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ “ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ” Κυριακή               11/11/18             15:00     ΚΑΥΚΑΣ Α., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
  5. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ – Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Κυριακή               11/11/18               15:00     ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.
  6. Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ”         Κυριακή               11/11/18             15:00     ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α.
  7. ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ    Κυριακή               11/11/18               15:00     ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.
  8. Α.Ε. ΑΒΙΑΣ – Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ             Κυριακή               11/11/18             18:00     ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.

Α 1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

(6η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα   Ημ/νία  Ώρα       Διαιτητές             Αποτέλεσμα

  1. ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ       Σάββατο              10/11/18               15:00     ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΓΑΚΗΣ Ν.
  2. ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. – ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟ Σάββατο              10/11/18               15:00     ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
  3. ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ – Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΧΩΡΑΣ   Σάββατο              10/11/18             15:00               ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.
  4. Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή               11/11/18               00:00
  5. Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ – Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΔΩΡΙΟΥ Κυριακή               11/11/18             15:00               ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΑΚΗΣ Ν., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
  6. ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ ΚΟΡΩΝΗΣ            Κυριακή               11/11/18               15:00     ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
  7. ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ  Κυριακή               11/11/18             18:00     ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η.

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

(5η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα   Ημ/νία  Ώρα       Διαιτητές             Αποτέλεσμα

  1. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ           Σάββατο              10/11/18               15:00     ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.
  2. Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ – ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ    Σάββατο              10/11/18             15:00
  3. Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο               10/11/18             15:00     ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.
  4. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ               Σάββατο              10/11/18             15:00     ΚΑΥΚΑΣ Α., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ., ΝΤΟΧΑΣ Β.
  5. ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ”         Κυριακή               11/11/18             11:00     ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ.
  6. ΑΠΣ ΑΡΙΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ”         Δευτέρα               12/11/18               15:00     ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

(5η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα   Ημ/νία  Ώρα       Διαιτητές             Αποτέλεσμα

  1. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ             Σάββατο               10/11/18             15:00     ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
  2. Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ – ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ”         Σάββατο              10/11/18               15:00     ΡΕΚΚΑΣ Η., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΑΓΓΕΛΗ Μ.
  3. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ               Κυριακή               11/11/18             11:00
  4. ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή               11/11/18               12:00     ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΚΑΜΑΙ Α.
  5. ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ – ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟ    Κυριακή               11/11/18             15:00     ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.
  6. ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ  Κυριακή               11/11/18             15:00     ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.

Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

(2η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα   Ημ/νία  Ώρα       Διαιτητές             Αποτέλεσμα

  1. ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ               Σάββατο              10/11/18             18:00     ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΜΠΟΤΗ Σ.
  2. ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή               11/11/18             15:00     ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ., ΛΙΑΝΟΣ Π.
  3. Π.Α.Ο.Κ. – ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ              Κυριακή               11/11/18               15:00     ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ., ΚΑΡΥΔΑΣ Κ.
  4. ΛΕΟΝΤΕΣ – Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ”         Τετάρτη               14/11/18               15:00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ 2018-2019

(6η φάση)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα   Ημ/νία  Ώρα       Διαιτητές             Αποτέλεσμα

  1. ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΥΛΟΥ  Τετάρτη               14/11/18               15:00
  2. Α.Ε. ΜΑΝΗΣ – Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Τετάρτη               14/11/18               15:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14

(2η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα   Ημ/νία  Ώρα       Διαιτητές             Αποτέλεσμα

  1. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ”         Σάββατο               10/11/18             10:00     ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΡΥΔΑΣ Κ.
  2. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ  Σάββατο               10/11/18             10:00     ΚΑΜΑΙ Α., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ.
  3. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ             Σάββατο               10/11/18             11:00     ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΜΠΟΤΗ Σ., ΓΑΚΗΣ Ν.
  4. Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ       Σάββατο              10/11/18               12:00     ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η.
  5. Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ – Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ          Σάββατο              10/11/18               12:00     ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
  6. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ – ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ         Σάββατο              10/11/18             12:00               ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.
  7. ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ               Σάββατο              10/11/18             12:00     ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ., ΚΑΜΑΙ Α.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη

Σχολιάστε εδώ

Αφήστε το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement Prime All Day Coffee Bar
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

More in Μεσσηνία