fbpx
Ακολουθήστε μας

Μεσσηνία

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου και οι… άτακτοι της ΕΠΣ Μεσσηνίας

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου και οι… άτακτοι της ΕΠΣ Μεσσηνίας

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου,  όπως και το πρόγραμμα των αγώνων σε όλα τα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Μεσσηνίας, έχουν ως εξής:

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2018-2019
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Σάββατο 23/02/19 15:30 ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
2. Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ “ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ” Σάββατο 23/02/19 15:30 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
3. Α.Ε. ΜΑΝΗΣ – Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 24/02/19 15:30 ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.
4. Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ – Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ “ΚΑΠΕΤΑΝ ΒΑΣΙΛΗΣ Κυριακή 24/02/19 15:30 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.
5. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ” Κυριακή 24/02/19 15:30 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.
6. ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ – Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Κυριακή 24/02/19 15:30 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
7. ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ – Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ Κυριακή 24/02/19 15:30 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.
Α 1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Σάββατο 23/02/19 15:30 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
9. Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ – Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ Σάββατο 23/02/19 15:30 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
10. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ – ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ Σάββατο 23/02/19 15:30 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ.
11. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 23/02/19 18:30 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ.
12. Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ ΜΕΘΩΝΗΣ Κυριακή 24/02/19 15:30 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
13. ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ – ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. ΚΟΡΩΝΗΣ Κυριακή 24/02/19 15:30 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ – ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΒΑΛΥΡΑΣ Σάββατο 23/02/19 15:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΑΡΑΠΗΣ Ε.
15. ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Σάββατο 23/02/19 15:30 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.
16. ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ “ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ” Κυριακή 24/02/19 11:00 ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.
17. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ” Κυριακή 24/02/19 11:00 ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΓΑΚΗΣ Ν., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ.
18. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ – Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ “ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ” Κυριακή 24/02/19 15:30 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ – ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΛΟΓΓΑΣ Σάββατο 23/02/19 15:30 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.
20. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ” Σάββατο 23/02/19 15:30 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α.
21. ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ – Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Σάββατο 23/02/19 15:30 ΛΙΑΝΟΣ Π., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ.
22. Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΘΩΝΗΣ Σάββατο 23/02/19 15:30 ΡΕΚΚΑΣ Η., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ.
23. ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ – ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 24/02/19 15:30 ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΓΑΚΗΣ Ν.
Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ – ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ Σάββατο 23/02/19 15:30 ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
25. Π.Α.Ο.Κ. – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Κυριακή 24/02/19 15:30 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.
26. ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΠΥΛΟΥ Κυριακή 24/02/19 15:30 ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΑΓΓΕΛΗ Μ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ” Σάββατο 23/02/19 10:00 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
28. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Σάββατο 23/02/19 10:00 ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.
29. ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Σάββατο 23/02/19 12:00 ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ.
30. Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ – Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Σάββατο 23/02/19 12:00 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
31. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 23/02/19 12:00 ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.
32. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ – ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Κυριακή 24/02/19 11:00 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ Κ-16 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ – ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ Σάββατο 23/02/19 11:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ Κ-16 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. Α.Ε. ΑΒΙΑΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 23/02/19 10:00 ΚΑΜΑΙ Α., ΧΑΡΜΠΟΥΤ Σ.
35. ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 24/02/19 10:00 ΚΑΜΑΙ Α., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

 

Οι… άτακτοι της ΕΠΣΜ

Οι ποινές τώρα της Πειθαρχικής Επιτροπής της ΕΠΣΜ έχουν ως εξής:

Β Κατηγορία

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗ ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΧΡΗΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΝΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ Ι ΑΠΣ ΑΡΙΣ 2 20€ 2η ΚΙΤΡΙΝΗ
ΚΑΤΣΟΣ Γ ΑΟ ΛΑΙΙΚΩΝ 1 10€ 2η ΚΙΤΡΙΝΗ
ΚΩΣΤΑΣ Π ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 1 10€ 2η ΚΙΤΡΙΝΗ

 

Γ  Κατηγορία

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗ ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΧΡΗΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΝΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
ΚΟΥΡΗΣ Β ΑΟ ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ 4 40€
HOLBAN VM ΑΟ ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ 4 40€
ΜΠΟΤΗ Χ ΑΠΟΚ ΙΚΑΡΟΣ 1 10€ 2η ΚΙΤΡΙΝΗ

Σχολιάστε εδώ

Αφήστε το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement
Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement

More in Μεσσηνία