fbpx
Ακολουθήστε μας

Μεσσηνία

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στην ΕΠΣ Μεσσηνίας

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2018-2019
(24η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ – Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ “ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ” Σάββατο 30/03/19 16:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.
2. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ – ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Σάββατο 30/03/19 16:00 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
3. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Σάββατο 30/03/19 16:00 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΛΙΑΝΟΣ Π.
4. ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ – Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΠΥΛΟΥ Κυριακή 31/03/19 16:00 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.
5. Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ – ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ Κυριακή 31/03/19 16:00 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΑΡΑΠΗΣ Ε.
6. Α.Ε. ΜΑΝΗΣ – Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 31/03/19 16:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ.
7. Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ “ΚΑΠΕΤΑΝ ΒΑΣΙΛΗΣ Κυριακή 31/03/19 16:00 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
Α 1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(23η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ – Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΕΘΩΝΗΣ Κυριακή 31/03/19 16:00 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.
9. ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ Κυριακή 31/03/19 16:00 ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α.
10. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ Κυριακή 31/03/19 16:00 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
11. ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Κυριακή 31/03/19 16:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΑΚΗΣ Ν., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
12. ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ Κυριακή 31/03/19 16:00 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.
13. Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ ΔΩΡΙΟΥ Κυριακή 31/03/19 16:00 ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
(22η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ ΑΡΙΟΣ Σάββατο 30/03/19 16:00 ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.
15. ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Σάββατο 30/03/19 16:00 ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΑΚΗΣ Ν.
16. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 30/03/19 16:00 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ.
17. Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ – ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 30/03/19 16:00 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ.
18. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ – ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. ΑΡΦΑΡΩΝ Σάββατο 30/03/19 16:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
(22η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΜΕΘΩΝΗΣ Σάββατο 30/03/19 16:00 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.
20. ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 30/03/19 19:00 ΡΕΚΚΑΣ Η., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.
21. ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ – ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 31/03/19 16:00 ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΝΤΟΧΑΣ Β., ΑΓΓΕΛΗ Μ.
22. Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ – ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ” Κυριακή 31/03/19 16:00 ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.
23. ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟ Κυριακή 31/03/19 16:00 ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΚΑΜΑΙ Α.
24. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Κυριακή 31/03/19 16:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 30/03/19 10:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΜΑΙ Α., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.
26. Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Σάββατο 30/03/19 11:00 ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.
27. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Σάββατο 30/03/19 12:00 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
28. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Σάββατο 30/03/19 12:00 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
29. ΑΠΣ ΑΡΙΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ” Σάββατο 30/03/19 12:00 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΓΑΚΗΣ Ν., ΧΑΡΜΠΟΥΤ Σ.
30. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ – Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ ΑΡΦΑΡΩΝ Σάββατο 30/03/19 12:00 ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ Κ-16 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 30/03/19 12:00 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΜΑΙ Α.
32. Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ – Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ “ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ” Κυριακή 31/03/19 18:00 ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη

Σχολιάστε εδώ

Αφήστε το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement
Advertisement

More in Μεσσηνία