Οι δηλώσεις μετά το Λεβαδειακός – Αστέρας Βλαχιώτη (video)

Άδικο  το τελικό  2-1 χαρακτηρίζει ο εξαιρετικός προπονητής του Αστέρα Βλαχιώτη  Κώστας  Βελιτζέλος,  για την ομάδα  του  φυσικά,  που τα πήγε  περίφημα  θυμίζουμε  στην Λιβαδειά.

Ενώ με την σειρά του, ο καλός  επίσης προπονητής του Λεβαδειακού, Γιάννης Ταουσιάνης χαρακτήρισε δίκαιη την νίκη , ωστόσο παραδέχτηκε πως ο Λεβαδειακός ρίσκαρε όσο δεν σκόραρε περισσότερα γκολ.

Οι δηλώσεις του: «Παίξαμε με τη φωτιά κι ευτυχώς δεν καήκαμε. Στο β’ ημίχρονο υπήρχαν όλες οι προϋποθέσεις να διευρύνουμε το σκορ και να μην φτάσουμε να κινδυνεύσουμε στην τελευταία φάση. Στο α’ ημίχρονο δείξαμε προβληματικό πρόσωπο. Δίκαια ανατρέψαμε το σκορ στην επανάληψη, ήμσταν πιο πιεστικοί και μπορούσαμε να σκοράρουμε Οι δηλώσεις των προπονητών Κώστα Βελιτζέλου & Γιάννη Ταουσιάνη, καθώς και των ποδοσφαιριστών Μάρκου Ντούνη & Βαλεντίνου Βλάχου, μετά το τέλος του αγώνα Λεβαδειακός – Αστέρας Βλαχιώτη: