fbpx
Connect with us

Γ΄ Εθνική

Οι προπονητές όλης της Εθνικής

Οι προπονητές όλης της Εθνικής
Ο προπονητής του ΑΟ Διαβολιτσίου, Κώστας Παλαμάρας (φώτο δεξιά), με τον πρόεδρο του ΑΟΔ, Γιάννη Κωνσταντάρα, στο πρόσφατο δείπνο της ομάδας του στην Καλαμάτα

Η τρίτη κατηγορία της χώρας αρχίζει το σαββατοκύριακο (12-13/11).

Επιτέλους σέντρα στο πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής 2022-23 και το liganews σας παρουσιάζει τους προπονητές των ομάδων στους πέντε ομίλους.

1ος όμιλος

Καμπανιακός: Ηλίας Σαπάνης

Απόλλων Παραλιμνίου: Νίκος Καραμπετάκης

ΑΟ Καβάλας: Γιώργος Αγγελίδης

Αρης Αβάτου: Κώστας Μπερδελής

Θερμαϊκός Θέρμης: Κώστας Καζανάς

Δόξα Δράμας: Κυριάκος Κετσιεμενίδης

Ποσειδώνας Μηχανιώνας: Αγγελος Ζαζόπουλος

Πανθρακικός: Νίκος Μπαχαρίδης

Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου: Δημήτρης Σίτσας

Βύρων Καβάλας: Μπάμπης Καζεπίδης

ΓΣ Ξάνθης (Ορφέας Ξάνθης): Μπάμπης Χατζημεστής

Νέστος Χρυσούπολης: Κώστας Βασιλακάκης

Πανδραμαϊκός: Πέτρος Στοΐλας

 

2ος όμιλος:

Μακεδονικός Φούφα: Νίκος Κατακαλίδης

ΠΑΟΚ Κρηστώνης: Τόνι Γκονζάλες – Κώστας Ιωαννίδης

ΠΟ Ελασσόνας: Νίκος Φώλλας

ΑΕΠ Κοζάνης: Εουτζένιο Σένα

Ολυμπιακός Βόλου: Σάκης Θεοδοσιάδης

Εδεσσαϊκός: Αλέξανδρος Κούρτογλου

Πιερικός: Λεωνίδας Μπίλης

ΓΑΣ Σβορώνου: Νίκος Θεοδοσιάδης

ΑΟ Χανιώτης: Χρύσανθος Λευκαρίτης

Δωτιέας Αγιάς: Δημήτρης Μπουκουβάλας

Κοζάνη ΦΣ: Νίκος Μπαδήμας

Εθνικός Νέου Κεραμιδίου: Δημήτρης Παυλίδης

Καστοριά: Ηλίας Σολάκης

 

3ος όμιλος

ΑΟ Υπάτου: Γιώργος Αντωνόπουλος

ΑΟ Χαλκίς: Πέτρος Ζουρούδης

Τηλυκράτης: Ανδρέας Παντζιαράς

Απόλλων Πάργας: Λευτέρης Βέρμπης

Αστέρας Πετριτή: Γιάννης Σφακιανάκης

Ζάκυνθος: Μάριος Παναγιώτου

Βύζας Μεγάρων: Δημήτρης Καλύκας

Τρίκαλα: Τάκης Ρούσσας

ΠΟ Φήκης: Νίκος Μανούρας

Πανελευσινιακός: Ανδρέας Σκέντζος

Διγενής Νεοχωρίου: Βαγγέλης Μπρισίμης

ΑΕ Λευκίμμης: Παναγιώτης Κορομπόκης

Ναυπακτιακός: Γιάννης Νταλακούρας

Παναγρινιακός: Βασίλης Ξανθόπουλος

 

4ος όμιλος:

Πανιώνιος: Νίκος Κούστας

Ερμιονίδα: Μάρκος Στεφανίδης

Πανγυθεατικός: Σταύρος Μανιάτης

Πανηλειακός: Γιώργος Κούτσης

Ιάλυσος: Βαγγέλης Χαντές

Ρόδος: Νίκος Κουρμπανάς

Αιολικός: Δημήτρης Παπασπύρου

ΑΕ Μυκόνου: Θεοφύλακτος Παχατουρίδης – Βαγγέλης Βλάχος

Φοίνικας Νέας Επιδαύρου: Δημήτρης Κρεμμύδας

Παναργειακός: Παναγιώτης Τζαναβάρας

ΑΟ Πυλίου Κω: Δημήτρης Χρυσόπουλος

ΑΟ Διαβολιτσίου: Κώστας Παλαμάρας

Αίας Γαστούνης: Αλέξης Γαβριλόπουλος

ΑΠΣ Πάτραι: Σταμάτης Σαρρής.

Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement
Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement

More in Γ΄ Εθνική