Ακολουθήστε μας

Μεσσηνία

Οι “μάχες” στην ΕΠΣ Μεσσηνίας το Σαββατοκύριακο!

O φοβερός φέτος ΑΟ Διαβλιτσίου, του εξαιρετικού Κώστα Παλαμάρα

H αναμέτρηση του Πανθουριακού με τον ΑΟ Διαβολιτσίου ξεχωρίσει στο πρόγραμμα της 25ης αγωνιστικής της Α’ Μεσσηνίας, το Σαββατοκύριακο.

 

Αναλυτικά το πρόγραμμα – με ώρα έναρξης όλων των αγώνων πλέον στις 17:00 θυμίζουμε,  και οι ι διαιτητές των αγώνων της ΕΠΣ Μεσσηνίας το Σαββατοκύριακου έχουν ως εξής:

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2018-2019
(25η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Σάββατο 06/04/19 17:00 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.
2. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Σάββατο 06/04/19 17:00 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
3. Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ – ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Κυριακή 07/04/19 17:00 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
4. Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ – Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Κυριακή 07/04/19 17:00 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
5. ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ Κυριακή 07/04/19 17:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.
6. Α.Ε. ΑΒΙΑΣ – ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Κυριακή 07/04/19 17:00 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΑΚΗΣ Ν.
7. ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ – Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Κυριακή 07/04/19 17:00 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.
Α 1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(24η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ – Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΚΟΡΩΝΗΣ Σάββατο 06/04/19 17:00 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
9. Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ Σάββατο 06/04/19 17:00 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.
10. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΗΜ “ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ” Σάββατο 06/04/19 17:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
11. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 06/04/19 17:00 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.
12. ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ – Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Σάββατο 06/04/19 17:00 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
13. ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ – ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ ΧΩΡΑΣ Σάββατο 06/04/19 17:00 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
(23η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΑΡΙΟΣ Σάββατο 06/04/19 17:00 ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ., ΚΑΜΑΙ Α.
15. ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Κυριακή 07/04/19 11:00 ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ.
16. ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Κυριακή 07/04/19 11:00 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΝΤΟΧΑΣ Β.
17. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ – ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ Κυριακή 07/04/19 17:00 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΑΓΓΕΛΗ Μ.
18. ΑΠΣ ΑΡΙΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Δευτέρα 08/04/19 17:00 ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
(23η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ – Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Σάββατο 06/04/19 17:00 ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΓΑΚΗΣ Ν.
20. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Σάββατο 06/04/19 17:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ.
21. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Σάββατο 06/04/19 19:30 ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.
22. Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ – ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΛΟΓΓΑΣ Κυριακή 07/04/19 17:00 ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.
23. ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 07/04/19 17:00 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.
15ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ 2019
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Δευτέρα 08/04/19 15:00 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΓΑΚΗΣ Ν., ΑΡΑΠΗΣ Ε.
25. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ Δευτέρα 08/04/19 17:00 ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.
26. Π.Α.Ο.Κ. – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Δευτέρα 08/04/19 17:00 ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.
27. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ – ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Δευτέρα 08/04/19 17:00 ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΜΑΙ Α.
28. ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Δευτέρα 08/04/19 17:00 ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.
29. ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. – Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Τετάρτη 10/04/19 17:00 Αναβλήθηκε
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΑΖΙΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. NO-PASARAN – ΚΤΕΛ ΔΗΜ “ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ” Δευτέρα 08/04/19 19:00
31. ΚΕΘΕΑ – Σ-ΛΟΓΙΣΤΩΝ ΔΗΜ “ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ” Δευτέρα 08/04/19 21:00
32. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ – ΚΔΑΠ ΔΗΜ “ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ” Τετάρτη 10/04/19 17:00
33. ΥΑΛΟΤΕΧΝΙΚΗ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ – ΛΑΜΠΙΚΟ ΔΗΜ “ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ” Τετάρτη 10/04/19 19:00
34. ILIOMETAL – ΜΠΑΡΤΣΕΛΙΩΜΑ ΔΗΜ “ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ” Τετάρτη 10/04/19 21:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
35. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΔΗΜ “ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ” Σάββατο 06/04/19 10:00 ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΚΑΜΑΙ Α., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.
36. ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Σάββατο 06/04/19 10:00 ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΜΑΝΤΖΟΥΝΕΑΣ Σ., ΚΩΣΤΑΣ Π.
37. ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Σάββατο 06/04/19 11:00 ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΚΑΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΦΡΑΓΚΟΣ Μ.
38. Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ – ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Σάββατο 06/04/19 12:00 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
39. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Σάββατο 06/04/19 12:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΑΚΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΟΥΔΙΟΣ Κ.
40. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Σάββατο 06/04/19 13:00 ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ., ΚΑΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ Κ-16 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ – Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 07/04/19 19:30 ΓΑΚΗΣ Ν., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Σχολιάστε εδώ

Αφήστε το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement
Advertisement
Advertisement Πέτρος Τατούλης, Νέα Πελοπόννησος
Advertisement
Advertisement Βασίλης Τζαμουράνης - Πρότυπος Δήμος
Advertisement Αναστασία Μπελογιάννη
Advertisement Παναγιώτης Νίκας
Advertisement Δημιουργική Πρωτοβουλία - Θανάσης Βασιλόπουλος
Advertisement
Advertisement Τασούλα Φοίφα
Advertisement Πάντος Τζανετάκος
Advertisement
Advertisement
Advertisement Ντίνα Νικολάκου
Advertisement Μαρία Οικονομάκου, Καλαμάτα Ξεκινάμε
Advertisement
Advertisement Γιώργος Φάβας
Advertisement
Advertisement Αντωνία Μπούζα
Advertisement Νικήτας Μπούρας
Advertisement Στάθης Αναστασόπουλος
Advertisement Αφάλης Χαράλαμπος
Advertisement Σωτήρης Παναγιωτόπουλος
Advertisement Νέλλη Κουβελάκη - Πρωτοβουλία για την Πελοπόννησο
Advertisement Καλογεροπούλου Άννα
Advertisement Θεόδωρος Σταυριανόπουλος
Advertisement
Advertisement Νέοι Ορίζοντες, Γιώργος Σπίνος, Μικρή Μαντίνεια
Advertisement Νίνα Δράκου, Νέα Πελοπόννησος
Advertisement Σωφρονάς Γιώργος, Πρότυπος Δήμος
Advertisement Γεωργόπουλος Ηλίας, Νέα Πελοπόννησος
Advertisement
Advertisement Γιώργος Ράλλης - Νέοι Δρόμοι - Αλέκος Δέδες
Advertisement
Advertisement Καλκαβούρας Παναγιώτης
Advertisement Παπαδόπουλος Πέτρος - Καλαμάτα Μπροστά
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement
Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

More in Μεσσηνία