fbpx
Ακολουθήστε μας

Μεσσηνία

Οι “μάχες” του Σαββατοκύριακου στην ΕΠΣ Μεσσηνίας

Να δούμε τώρα το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου και τους διαιτητές και στις τρεις κατηγορίες της ΕΠΣ Μεσσηνίας, που συνεχίζουν τα πρωταθλήματά τους, δηλαδή σε Α, Α1 και Β’ Μεσσηνίας.

Έχουμε και λέμε λοιπόν:

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2018-2019
(24η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ – Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ “ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ”Σάββατο30/03/1916:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.
2.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ – ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο30/03/1916:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
3.ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο30/03/1916:00ΚΑΥΚΑΣ Α., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΛΙΑΝΟΣ Π.
4.ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ – Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑΠΥΛΟΥΚυριακή31/03/1916:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.
5.Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ – ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή31/03/1916:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΑΡΑΠΗΣ Ε.
6.Α.Ε. ΜΑΝΗΣ – Α.Ε. ΑΒΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣΚυριακή31/03/1916:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ.
7.Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ “ΚΑΠΕΤΑΝ ΒΑΣΙΛΗΣΚυριακή31/03/1916:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
Α 1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(23η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ – Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή31/03/1916:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.
9.ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΚΟΡΩΝΗΣΚυριακή31/03/1916:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α.
10.ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΚυριακή31/03/1916:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
11.ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή31/03/1916:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΑΚΗΣ Ν., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
12.ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή31/03/1916:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.
13.Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΔΩΡΙΟΥΚυριακή31/03/1916:00ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
(22η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
14.ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΑΡΙΟΣΣάββατο30/03/1916:00ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.
15.ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΜΕΛΙΓΑΛΑΣάββατο30/03/1916:00ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΑΚΗΣ Ν.
16.ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο30/03/1916:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ.
17.Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ – ΑΠΣ ΑΡΙΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣΣάββατο30/03/1916:00ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ.
18.ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ – ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο30/03/1916:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
(22η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
19.Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΜΕΘΩΝΗΣΣάββατο30/03/1916:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.
20.ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο30/03/1919:00ΡΕΚΚΑΣ Η., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.
21.ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ – ΑΣ ΔΑΝΑΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή31/03/1916:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΝΤΟΧΑΣ Β., ΑΓΓΕΛΗ Μ.
22.Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ – ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ”Κυριακή31/03/1916:00ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.
23.ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΚυριακή31/03/1916:00ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΚΑΜΑΙ Α.
24.ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή31/03/1916:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14
(18η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
25.ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΣ ΔΑΝΑΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο30/03/1910:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΜΑΙ Α., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.
26.Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο30/03/1911:00ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.
27.ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο30/03/1912:00ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
28.ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΦΙΛΙΑΤΡΩΝΣάββατο30/03/1912:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
29.ΑΠΣ ΑΡΙΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ”Σάββατο30/03/1912:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΓΑΚΗΣ Ν., ΧΑΡΜΠΟΥΤ Σ.
30.ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ – Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο30/03/1912:00ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ Κ-16 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
31.ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο30/03/1912:00ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΜΑΙ Α.
32.Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ – Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ “ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ”Κυριακή31/03/1918:00ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη

Σχολιάστε εδώ

Αφήστε το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement
Advertisement

More in Μεσσηνία