fbpx
Ακολουθήστε μας

Μεσσηνία

Παίζει και αυτό το Σαββατοκύριακο (!) η ΕΠΣ Μεσσηνίας…

Παίζει και αυτό το Σαββατοκύριακο (!) η ΕΠΣ Μεσσηνίας…

Η ΕΠΟ σταματήσε την Γ’ Εθνική, η ΕΠΣ Μεσσηνίας οχι όμως τα τοπικά της πρωταθλήματα… ΤΕΛΟΣ πάντων…

Οι διαιτητές των αγώνων λοιπόν της ΕΠΣΜ, το Σαββατοκύριακο, έχουν ως εξής:

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Σάββατο 21/12/19 15:00 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.
2. Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ – Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Σάββατο 21/12/19 15:00 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΤΣΙΛΙΚΑΣ Γ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.
3. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ – Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Κυριακή 22/12/19 15:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
4. ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ – Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Κυριακή 22/12/19 15:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
5. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ – ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Κυριακή 22/12/19 15:00 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΤΣΙΛΙΚΑΣ Γ.
6. ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ – ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ Κυριακή 22/12/19 15:00 ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.
7. Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ – Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΜΕΘΩΝΗΣ Κυριακή 22/12/19 15:00 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.
8. Α.Ε. ΑΒΙΑΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥ Κυριακή 22/12/19 15:00 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΓΑΚΗΣ Ν.
Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Σάββατο 21/12/19 15:00 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.
10. ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ – ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ ΚΟΡΩΝΗΣ Σάββατο 21/12/19 15:00 ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
11. ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Σάββατο 21/12/19 15:00 ΡΕΚΚΑΣ Η., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.
12. ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 22/12/19 15:00 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
13. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Κυριακή 22/12/19 15:00 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
14. ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ – ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. ΧΩΡΑΣ Κυριακή 22/12/19 15:00 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ.
15. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 22/12/19 18:00 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΑΡΑΠΗΣ Ε.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 21/12/19 18:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.
17. ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 21/12/19 19:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ.
18. ΑΠΣ ΑΡΙΣ – Α.Ο. ΦΑΡΑΙ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Κυριακή 22/12/19 11:00 ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΚΟΥΤΑΒΑΣ Η.
19. ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. – ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 22/12/19 11:00
20. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 22/12/19 15:00
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Σάββατο 21/12/19 15:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
22. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ – ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ Σάββατο 21/12/19 15:00 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΓΑΚΗΣ Ν.
23. Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ – ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ Σάββατο 21/12/19 15:00 ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΚΟΥΤΑΒΑΣ Η.
24. Π.Α.Ο.Κ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Κυριακή 22/12/19 11:00 ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ.
25. ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 22/12/19 11:00 ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟ Σάββατο 21/12/19 00:00
27. Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ – Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ Σάββατο 21/12/19 15:00 ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
28. ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 21/12/19 15:00 ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.
29. Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΛΟΓΓΑΣ Κυριακή 22/12/19 15:00 ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
30. ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ – ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Κυριακή 22/12/19 15:00 ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ Ε.Ο Κ12 (5ος ομιλος)
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΜΙΚΤΗ ΕΠΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ – ΜΙΚΤΗ ΕΠΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΕΠΣ Αιτ/νίας “Θ. Πασσιόπουλος” Σάββατο 21/12/19 12:30
32. ΜΙΚΤΗ ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣ – ΜΙΚΤΗ ΕΠΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ-ΙΘΑΚΗΣ ΕΠΣ Αχαϊας “Α. Κάνιστρας” Δευτέρα 23/12/19 12:45
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ Μ.Ο Κ-14 (5ος ομιλος)
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΜΙΚΤΗ ΕΠΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ – ΜΙΚΤΗ ΕΠΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΕΠΣ Αιτ/νίας “Θ. Πασσιόπουλος” Σάββατο 21/12/19 14:00
34. ΜΙΚΤΗ ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣ – ΜΙΚΤΗ ΕΠΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ-ΙΘΑΚΗΣ ΕΠΣ Αχαϊας “Α. Κάνιστρας” Δευτέρα 23/12/19 14:15
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ16
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
35. ΑΠΣ ΑΡΙΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Σάββατο 21/12/19 10:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
36. Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ – Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Σάββατο 21/12/19 12:00 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
37. Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 21/12/19 12:00 ΑΡΑΠΗΣ Ε.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Σχολιάστε εδώ

Αφήστε το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement
Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

More in Μεσσηνία