fbpx
Connect with us

Βόλεϊ

Pre League Βόλεϊ: Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (11-12/12) σε όλους τους ομίλους

Pre League Βόλεϊ: Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (11-12/12) σε όλους τους ομίλους

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές σε Pre League Ανδρών και Γυναικών το Σαββατοκύριακο (11-12/12):

Pre League Ανδρών – Α’ όμιλος – 8η αγωνιστική

Σάββατο 11 Δεκεμβρίου 2021

Παραλίας 18.00: Α.Ο. Καλαμάτα 80 – Α.Σ. Κέρκης Σάμου
Διαιτητές: Καραγιαννόπουλος, Κτενάς, Γραμματεία: Τσιμικλή, Παρατηρητής: Δημάκης.

Στ. Καλαϊτζής 19.00: Α.Σ. Πανερυθραϊκός – Α.Ο. Αιγιαλέων
Διαιτητές: Προκοπίου, Μάλφας, Γραμματεία: Οικονόμου Δ., Παρατηρητής: Διαμαντόπουλος.

Κυριακή 12 Δεκεμβρίου 2021

Απ. Κόντος Ν. Φιλαδέλφεια 14.45: Α.Ε.Κ. – Γ.Σ. Πανιώνιος
Διαιτητές: Χρηστίδης, Ράντσιου, Γραμματεία: Κρανιά, Παρατηρητής: Τσιντομηνάς.

Pre League Ανδρών – Β’ όμιλος – 8η αγωνιστική

Σάββατο 11 Δεκεμβρίου 2021

2ο Λ. Κομοτηνής 18.00: Μ.Γ.Σ.Α.Ε. Κομοτηνής – Σ.Φ.Κ. Πιερικός Κατερίνης
Διαιτητές: Δήμου, Τονονίδης, Γραμματεία: Μιχαλιτσούδη, Παρατηρητής: Σαρδάνης.

Σκύδρας 18.00: Φ.Ε.Σ. Αριστοτέλης Σκύδρας – Πήγασος Πολίχνης
Διαιτητές: Γεωργιάδης Εμ., Δανιηλίδου, Γραμματεία: Παπαδοπούλου Δ., Παρατηρητής: Σιδηράς.

Κυριακή 12 Δεκεμβρίου 2021

Μίκρας 15.30: Άρης – Α.Σ. Άθλος Ορεστιάδας
Διαιτητές: Παπαδογούλας, Σταυριανίδης, Γραμματεία: Πασπαλά, Παρατηρητής: Δεληκωστίδης.

Pre League Γυναικών – Α’ όμιλος – 8η αγωνιστική

Σάββατο 11 Δεκεμβρίου 2021

Δ.Α.Κ. Πεύκων 18.00: Α.Σ. Ακαδ. Πρωταθλητών Πεύκων – Ζ.Α.Ο.Ν.
Διαιτητές: Παπακοσμάς, Μπέλλος Εμ., Γραμματεία: Δεληκωστίδου, Παρατηρητής: Κουκουμάκας.

Στ. Βενέτης 18.00: Α.Ο. Αιγάλεω – Α.Σ. Μακεδόνες
Διαιτητές: Τσίτσικας, Γεωργάκη, Γραμματεία: Καπουράνη, Παρατηρητής: Τσιμπινός.

Κορίνθου 18.00: Α.Σ.Π. Κόρινθος – Γ.Σ. Πανιώνιος
Διαιτητές: Μαρκάτης, Χαμπιλού, Γραμματεία: Φίλης, Παρατηρητής: Τσάκωνας.

Pre League Γυναικών – Β’ όμιλος – 8η αγωνιστική

Σάββατο 11 Δεκεμβρίου 2021

Βριλησσίων 17.45: Φ.Ο. Βριλησσίων – Απόλλων Καλαμάτας
Διαιτητές: Νικάκης, Μαύρος, Γραμματεία: Κρητικού, Παρατηρητής: Καπάνταης.

Α’ Ηλιούπολης 17.45: Γ.Σ. Ηλιούπολης – Α.Π.Σ. Ναυάρχου Βότση
Διαιτητές: Γεωργιάδης Στ., Παπαχατζής, Γραμματεία: Ιωάννου Μ., Παρατηρητής: Πολίτης.

Κυριακή 12 Δεκεμβρίου 2021

Μ. Τσικίνας 17.00: Χ.Α.Ν.Θ. – Α.Γ.Σ. Άρτεμις
Διαιτητές: Δρανίτσας, Μαργαριτίδης, Γραμματεία: Σιδηρά, Παρατηρητή: Τσοπάνογλου.

Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement
Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement
Advertisement

More in Βόλεϊ