fbpx
Ακολουθήστε μας

Λακωνία

Πρόγραμμα και διαιτητές σε ΕΠΣ Λακωνίας

Πρόγραμμα και διαιτητές σε ΕΠΣ Λακωνίας
Α΄ Κατηγορία
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ – ΜΟΛΑΪΚΟΣ ΑΜΥΚΛΩΝ Σάββατο 02/11/19 15:00 ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ.
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ – ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ Σάββατο 02/11/19 15:00 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Σάββατο 02/11/19 15:00 ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ ΣΥΚΕΑΣ Κυριακή 03/11/19 15:00 ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α.
Α1΄ Κατηγορία
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ ΔΑΦΝΙΟΥ Κυριακή 03/11/19 15:00 ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ – ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Κυριακή 03/11/19 15:00 ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ.
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ – Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΑΣΩΠΟΥ Κυριακή 03/11/19 15:00 ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ – ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ Κυριακή 03/11/19 15:00 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.
Β΄ Κατηγορία
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ – ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ ΣΥΚΕΑΣ Σάββατο 02/11/19 15:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ – Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Σάββατο 02/11/19 15:00 ΒΑΧΑΒΙΩΛΟΣ Π., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ.
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΟΥΣ “Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ” Κυριακή 03/11/19 15:00 ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ – Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ Κυριακή 03/11/19 15:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΣΚΟΠΑΡΑΝΤΖΟΣ Η.
Κ 14 (Α΄ όμιλος)
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. – ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Σάββατο 02/11/19 11:00 ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΒΑΧΑΒΙΩΛΟΣ Π.
Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ ΑΜΥΚΛΩΝ Κυριακή 03/11/19 11:00 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΣΚΟΠΑΡΑΝΤΖΟΣ Η.
Κ 14 (Β΄ όμιλος)
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Σάββατο 02/11/19 11:00 ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ – ΜΟΛΑΪΚΟΣ ΣΥΚΕΑΣ Κυριακή 03/11/19 11:00 ΜΑΡΚΟΣ Π., ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Π., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α.

Σχολιάστε εδώ

Αφήστε το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement

More in Λακωνία