“Φωνάζει” για “σφαγή” από την διαιτησία με Νίκη Βόλου η Καλλιθέα (+video)

Ανακοίνωση διαμαρτυρίας λοιπόν  για τη διαιτησία του αγώνα με τη Νίκη Βόλου (νίκησαν οι Βολιώτες με 1-0), είχαμε την Πέμπτη το βράδυ  από την Καλλιθέα.

«Η φάση του γκολ της Νίκης Βόλου ξεκινάει από ένα μέτρο οφσάιντ», τονίζει η Καλλιθέα.

Η ανακοίνωση της Καλλιθέας αναφέρει: «Η φαση του γκολ της Νίκης Βόλου ξεκιναει απο ενα μετρο οφσάιντ(Μαλανδρης)….προς το τέλος του ημιχρόνου ο αλλος βοηθός (Τυριακίδης)σταματαει τετ α τετ του Μαρουκάκη με απίθανο οφσάιντ …και κλεινει το ματς με ξεκαθαρο πέναλτι στο Σαμιο που δεν καταλογίζεται(Γιουματζίδης).Πολλές ακόμα οι υποδείξεις που δειχνουν ξεκαθαρα τι εγινε ή μαλλον τι επρεπε να γινει στη Νεάπολη του Βόλου.

Γιουματζίδης-Τυριακίδης-Μαλανδρής.Ξεπεράσατε τα όρια και η υπομονή μας εξαντλήθηκε».