Χωρίς κατηγορία

“Φωνές” ΟΦΙ για διαιτησία με Ιωνικό, αλλά και για τα “διπλά” της SL2… (video+pic)

“Φωνές” του ΟΦΙ για την διαιτησία σήμερα με Ιωνικό, αλλά και για τα  συνεχιζόμενα περίεργα “διπλά” της SL2

«Αλλες ομάδες που διεκδικούν την παραμονή τους να περνούν αέρα από τις έδρες ομάδων που …διεκδικούν πρωτάθλημα», ανέφερε στην επίσημη σελίδα του ο ΟΦ Ιεράπετρας.

Ο ΟΦΙ ηττήθηκε με 1-2 από τον Ιωνικό στο Βουζουνεράκειο. Μετά τη λήξη του αγώνα, η ομάδα της Ιέραπετρας ανέφερε στην επίσημη σελίδα της στο facebook:

“Μαγική εικόνα το σκορ αφού ο ΟΦΙ στο δεύτερο ημίχρονο έπαιζε μονότερμα τον Ιωνικό , έχασε ευκαιρίες να προηγηθεί και βέβαια στο 1-1 ο διαιτητής του αρνήθηκε καταφανέστατο πέναλτυ.
Την ίδια ώρα που οι παίκτες του ΟΦΙ δίνουν την ψυχή τους στο γήπεδο , βλέπουμε όχι μόνο διαιτητικά λάθη να του αλλοιώνουν τα αποτελέσματα αλλά και τις άλλες ομάδες που διεκδικούν την παραμονή τους να περνούν αέρα από τις έδρες ομάδων που …διεκδικούν πρωτάθλημα.