“Σφαγή” στου Βλαχιώτη και πάλι του Παναρκαδικού…

Κακός και άπειρος ο Κώστας Ανδριανός από την Πάτρα, έκαψε σήμερα στον Παναρκαδικό στου Βλαχιώτη...

Μεγάλο ματς είχαμε στη Λακωνία, όπου ο Αστέρας Βλαχιώτη, του καλού  Γιώργου Κετικίδη, αν και έχανε με 0-2 από τον Παναρκαδικό, του  μεγάλου Αντώνη Μαυρέα και κατάφερε στο δεύτερο ημίχρονο και γύρισε τον αγώνα σε 2-2 και τσίμπησαν τουλάχιστον τον βαθμό έτσι της ισοπαλίας.

Στο ημίχρονο οι «πράσινοι» ήταν μπροστά, χάρη σε τέρματα των Τσιώλη και Γεωργόπουλου, στο 9’ και στο 16’, αντίστοιχα.

Ο Αστέρας δεν είχε πει την τελευταία του λέξη και στο δεύτερο μέρος, μείωσε αρχικά με τον Καρνιάτη (62’), ενώ στο 81’, ισοφάρισε με τέρμα του Μπερδούση.

ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΑΧΑΪΑΣ), ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΠΗΛΙΟΣ (ΑΧΑΪΑΣ), ΚΑΚΑΦΩΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΑΧΑΪΑΣ) και ΟΚΟΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ), το διαιτητικό “πακέτο” του αγώνα, από το οποίο όμως έχει και πάλι πολλά παράπονα ο Παναρκαδικός του Αντώνη Μαυρέα.

Τα ίδια λίγο – πολύ είχε πάθει (θυμίζουμε) από τα “κοράκια” ο ιστορικός και λαοφιλής αυτός σύλλογος της Τρίπολης και στην πρεμιέρα του στην Γ’ Εθνική φέτος στην Ερμιονίδα, όπου είχε χάσει με 2-0, με αποτέλεσμα να τιμωρηθούν οι εκεί “άρχοντες” του αγώνα από την Λακωνία, μάλιστα ήταν αυτοί..