fbpx
Connect with us

Super league 2

SL2: Στις 15:30′, “ζωντανά” από την ΕΡΤ3 το Καλαμάτα – Λεβαδειακός στην Παραλία

SL2: Στις 15:30′, “ζωντανά” από την ΕΡΤ3 το Καλαμάτα  – Λεβαδειακός στην Παραλία
Στις 15:30′, ζωντανά από την ΕΡΤ3, θα μεταδοθεί ο μεγάλος αγώνας της Μαύρης Θύελλας με τον Λεβαδειακό, στην Παραλία.

Το πρόγραμμα για τις τέσσερις αγωνιστικές που απομένουν για το φινάλε της Super League 2 ανακοίνωσε η διοργανώτρια.

Η 33η και η 34η αγωνιστική θα διεξαχθούν ίδια μέρα και ώρα.

Αναλυτικά το φινάλε:

31Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Τετάρτη 13 Απριλίου (15.00)
Ολυμπιακός Βόλου – Τρίκαλα
Νίκη Βόλου – ΑΕΛ
Αλμωπός Αριδαίας – Απόλλων Λάρισας
Καβάλα – Ολυμπιακός Β
Θεσπρωτός – Πανσερραϊκός
Ξάνθη – ΠΟΤ Ηρακλής
Πιερικός – Βέροια
Αναγέννηση Καρδίτσας – Απόλλων Πόντου
Ρεπό: ΠΑΟΚ Β

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Τετάρτη 13 Απριλίου (15.00)
ΑΕΚ Β – Ρόδος
Διαγόρας – Ζάκυνθος
Αστέρας Βλαχιώτη – ΟΦΙ
Εργοτέλης – Καλλιθέα
Καραϊσκάκης Άρτας – Αιγάλεω
Παναθηναϊκός Β – Ηρόδοτος
Κηφισιά – Επισκοπή
Καλαμάτα – Λεβαδειακός (15.30 ΕΡΤ3)
Ρεπό: Χανιά

32Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 16 Απριλίου (14.45)
Ολυμπιακός Β – Αλμωπός Αριδαίας
Τρίκαλα – ΠΑΟΚ Β
Βέροια – Ξάνθη (ΕΡΤ3)
Κυριακή 17 Απριλίου (14.45)
ΑΕΛ – Ολυμπιακός Βόλου
Απόλλων Πόντου – Πιερικός
Ηρακλής – Θεσπρωτός
Πανσερραϊκός – Καβάλα
Απόλλων Λάρισας – Νίκη Βόλου
Ρεπό: Αναγέννηση Καρδίτσας

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 16 Απριλίου (14.45)
Λεβαδειακός – Παναθηναϊκός Β (ΕΡΤ3)
Επισκοπή – ΑΕΚ Β
Αιγάλεω – Εργοτέλης (17:00 – ΕΡΤ3)
Κυριακή 17 Απριλίου (14:45)
Ρόδος – Καλαμάτα
Ηρόδοτος – Καραϊσκάκης Άρτας
Καλλιθέα – Αστέρας Βλαχιώτη (ERTSPORTS)
ΟΦΙ – Διαγόρας
Ζάκυνθος – Χανιά
Ρεπό: Κηφισιά

33Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Τετάρτη 27 Απριλίου (15.30)
ΠΑΟΚ Β – ΑΕΛ
Ολυμπιακός Βόλου – Απόλλων Λάρισας
Νίκη Βόλου – Ολυμπιακός Β
Αλμωπός Αριδαίας – Πανσερραϊκός
Καβάλα – Ηρακλής
Θεσπρωτός – Βέροια
Ξάνθη – Απόλλων Πόντου
Πιερικός – Αναγέννηση Καρδίτσας
Ρεπό: Τρίκαλα

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Τετάρτη 27 Απριλίου (15.30)
Χανιά – ΟΦΙ
Διαγόρας – Καλλιθέα
Αστέρας Βλαχιώτη – Αιγάλεω
Εργοτέλης – Ηρόδοτος
Καραϊσκάκης Άρτας – Λεβαδειακός
Παναθηναϊκός Β – Ρόδος
Καλαμάτα – Επισκοπή
ΑΕΚ Β – Κηφισιά
Ρεπό: Ζάκυνθος

34Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Κυριακή 1 Μαΐου (15.30)
Αναγέννηση Καρδίτσας – Ξάνθη
Απόλλων Πόντου – Θεσπρωτός
Βέροια – Καβάλα
Ηρακλής – Αλμωπός Αριδαίας
Πανσερραϊκός – Νίκη Βόλου
Ολυμπιακός Β – Ολυμπιακός Βόλου
Απόλλων Λάρισας – ΠΑΟΚ Β
ΑΕΛ-Τρίκαλα
Ρεπό: Πιερικός

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Κυριακή 1 Μαΐου (15.30)
Κηφισιά – Καλαμάτα
Επισκοπή – Παναθηναϊκός Β
Ρόδος – Καραϊσκάκης Άρτας
Λεβαδειακός – Εργοτέλης
Ηρόδοτος – Αστ. Βλαχιώτη
Αιγάλεω – Διαγόρας
Καλλιθέα – Χανιά
ΟΦΙ – Ζάκυνθος
Ρεπό: ΑΕΚ Β.

Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement
Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement
Advertisement

More in Super league 2