Καλαμάτα

Στη διαιτησία τα έριξε ο Γιάννης Χριστόπουλος, που δεν νίκησε η Καλαμάτα το… Καταστάρι! (video)

Πάλι δηλώσεις κατά της διαιτησίας, από τον προπονητή της Καλαμάτας...

O διαιτητής (!) έφταιγε χθες για τον Γιάννη Χριστόπουλου, για το γεγονός που η Μαύρη Θύελλα δεν μπόρεσε να νικήσει το…. Καταστάρι, ομάδα ενός μικρού χωριού (ξαναλέμε) της Ζακύνθου μας και μάλιστα παίζοντας μέσα στην Καλαμάτα, στο γήπεδό της δηλαδή!

Μιλά δε επί της ουσίας και για… κυνηγητό της Μαύρης Θύελλας από την αρχή του πρωταθλήματος, φέτος στον 8ο όμιλο της Γ’ Εθνικής.

“Από τα 90 λεπτά, παίχθηκε ποδόσφαιρο για 15 με 20 (!), το πολύ”, είπε χαρακτηριστικά  και μεταξύ άλλων!

Δείτε λοιπόν τις δηλώσεις του προπονητή των “μελανολεύκων”, του Δημήτρη Νόλη της Ζακύνθου, όπως και παικτών και των δύο ομάδων, μετά το 0-0 του γηπέδου του Μεσσηνιακού: