Super League 2: Έφυγε στο ημίχρονο ο Ολυμπιακός Β – Η επίμαχη φάση που έφερε ένταση (+videos)

Η φάση με το αυτογκόλ που ακυρώθηκε έφερε μεγάλη ένταση στο Ελ Πάσο με τον Ολυμπιακό Β να αποχωρεί.

Ένα αυτογκόλ που ακυρώθηκε ήταν η αφορμή για να ξεσπάσει μεγάλη ένταση στο Ελ Πάσο στην αναμέτρηση της Καλλιθέας με τον Ολυμπιακό Β.

Η φάση «φωτιά» με τον Ευαγγέλου χρεώθηκε χέρι από τον διαιτητή του αγώνα με αποτέλεσμα να γίνει πανικός στον αγωνιστικό με αψιμαχίες μεταξύ των παικτών και όχι μόνο.

Στο ημίχρονο ο Ολυμπιακός Β πήγε στα αποδυτήρια και δεν ξαναβγήκε ποτέ. Αποχώρησε από το ματς με τον ρέφερι να κλείνει απλώς το φύλλο αγώνα με 2-1 υπέρ της Καλλιθέας.

Η αναμέτρηση θα έχει δεδομένα και τρίτο ημίχρονο.