Superleague

Θέμα με Αντωνίου σε Λαμία…

Σε δύσκολη θέση βρίσκεται ο προπονητής της Λαμίας, Σωτήρης Αντωνίου, μετά την ήττα (3-0) από τον ΠΑΟΚ.

Σε δύσκολη θέση βρίσκεται ο προπονητής της Λαμίας, Σωτήρης Αντωνίου, μετά την ήττα (3-0) από τον ΠΑΟΚ. Αποχώρησε στο τρίτο γκολ (11′) από την Τούμπα εκνευρισμένος ο Πανουργιάς Παπαϊωάννου. Δυσαρέσκεια και για παίκτες.

ΗΛαμία γνώρισε βαριά ήττα (3-0) από τον ΠΑΟΚ στην Τούμπα με τα τρία γκολ να μπαίνουν στα πρώτα έντεκα λεπτά της αναμέτρησης από Μίσιτς, Λημνιό και Σβιντέρσκι.
Σε δύσκολη θέση βρίσκεται ο προπονητής της ομάδας της Φθιώτιδας, Σωτήρης Αντωνίου. Για την ακρίβεια βρίσκεται στον αέρα. Εξελίξεις αναμένονται τη Δευτέρα (21/10), ίσως ακόμη και το βράδυ της Κυριακής. Ενδεικτικό είναι ότι ο ιδιοκτήτης των κυανόλευκων, Πανουργιάς Παπαϊωάννου, αποχώρησε από την Τούμπα ιδιαίτερα εκνευρισμένος στο τρίτο γκολ – 11ο λεπτό – κι αυτό τα λέει όλα.

Δυσαρέσκεια υπάρχει και για παίκτες. Όχι με κριτήριο το ματς της Τούμπας, αλλά με τη γενικότερη μέχρι τώρα πορεία. Ο Μάρκος Βελλίδης – αντικαταστάθηκε στο ημίχρονο από τον Παναγιώτη Κατσίκα – και ο Ντάνι Μπεχαράνο βρίσκονται στο μάτι του κυκλώνα.