fbpx
Connect with us

Μπάσκετ

Το μπασκετικό πρόγραμμα της ημέρας (1/11)

Το μπασκετικό πρόγραμμα της ημέρας (1/11)

Αναμετρήσεις μόνο από από Β’ και Γ’ Εθνική Κατηγορία περιλαμβάνει στο Κυριακάτικο (1/11) μπασκετικό πρόγραμμα, αφού τόσο η αναμέτρηση του Προμηθέα με τον Παναθηναϊκό, όσο και αυτή του Άρη με τον Ηρακλή αναβλήθηκαν.

Το σημερινό πρόγραμμα σε Β’, Γ’ Εθνική και Α1 ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ:

Β’ Εθνική

(1ος Όμιλος – 4η αγωνιστική)

Κορίνθου 12.30 ΚΑΟ Κορίνθου-ΑΠΑΣ Τα Φανάρια Πλιάκας-Ασλανίδης-Ξυλάς (Μαυραντζάς)

Παπάγου 17.00 Παπάγου-Εθνικός Καραβίτης-Αργυρούδης-Κούλης Κ. (Ορφανός Γ.)

Τάκης Βογιατζής 17.00 Πανελευσινιακός-Έσπερος Μηλαπίδης-Ορφανός Εμ.-Δόλγυρας (Ζερβούδης) – ΑΝΑΒΟΛΗ

Ληξουρίου 14.00 ΝΕΟ Ληξουρίου-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ Λιότσος-Ρίζος-Ασημακάκη (Κοκορδάτος)

Ζ. Αλεξάνδρου 17.00 Ιωνικός ΝΦ-ΑΕ Ν. Κηφισιάς Χριστοδουλάκης-Μαυρέλης-Λεβεντάκος (Μουζάκης Στ.)

(2ος Όμιλος – 4η αγωνιστική)

1ο Μάνδρας 17.00 Μανδραϊκός-Ηλυσιακός Στρέμπας-Γρίβα-Τζίμης (Παπαδόπουλος Στ.)

Μελισσίων 17.00 ΚΑΟ Μελισσίων-Π. Φάληρο Σπυρόπουλος-Ουσταμπασίδης-Καλογριάς (Σταματόπουλος)

Δαϊς 17.00 Δούκας-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Σκαλτσής-Κοτσίρης-Γεράνιος (Γολεγού)

Κλαδισού 17.00 ΑΟΚ Χανιά-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Καρακάσης-Μακρόπουλος-Λάμπος (Πετράκης)

8ου Δημοτρικού 17.00 Νε Μεγαρίδος-Άρης Νίκαιας Αποστολίδης-Ορφανός Ιορδ.-Χρηστίδης Π. (Τηγάνης)

ΒΑΚ 17.00 ΟΦΗ-Πανιώνιος Τσακαλογιάννης-Ντάνος-Κανελλόπουλος (Μαχαιριανάκης)

Σταύρος Βενέτης 18.00 Αιγάλεω-Πρωτέας Βούλας Ραχιώτης-Τηγάνης-Κοτσώνης (Παπαδόπουλος Κ.)

(3ος Όμιλος – 3η αγωνιστική)

ΜΕΝΤ 17.00 ΜΕΝΤ-Πρωτέας Γρεβενών Ελευθεριάδης-Εκίζογλου-Λαδάς (Δροσόπουλος) – ΑΝΑΒΟΛΗ

Κατσιμήδου 17.00 Αίολος Τρικάλων-Ερμής Σχηματαρίου Ταρενίδης Κ.-Ντόγκας-Χρυσάφης (Χλωρός) – ΑΝΑΒΟΛΗ

Χαλκιοπούλειο 17.00 Έσπερος Λαμίας-Ίκαροι Τρικάλων Ζαχαρής-Τσουμαχίδης-Μπούγλος (Τσίργουλας)

Πεύκων 17.00 Μαχητές Πειραματικό-ΑΚ Χαλκίδας Τσιαπλής-Κατωτικίδης-Παπανικολάου (Τζιοπάνος) – ΑΝΑΒΟΛΗ

Λευκάδας 17.00 Δόξα Λευκάδας-Νίκη Βόλου Θεοδώρου-Αγραφιώτης Γρ.-Τσάνταλη (Ιωακειμίδης)

Μελίκης 17.00 Μελίκη-Ιωάννινα ΣΚ Κοϊμτζόγλου-Πράττος-Καντερές (Μελανίδης) – ΑΝΑΒΟΛΗ (18/11)

(4ος Όμιλος – 4η αγωνιστική)

Ευκαρπίας 17.00 Ευκαρπία-Αρετσού Θεοδώρου-Σαρακενίδης-Βασιλόπουλος (Αργυρού Μ.) – ΑΝΑΒΟΛΗ

Μακεδονικού 17.00 Μακεδονικός-Λεύκιππος Ξάνθης Φακίτσας-Παζώλης-Καρακώστας (Γκούμας) – ΑΝΑΒΟΛΗ

Σερρών 17.00 Ίκαροι Σερρών-Ερμής Λαγκαδά Παπαγεωργίου Κ.-Παπαγερίδης-Μελανίδης (Δραγκίογλου)

Ευόσμου 17.00 Αίας Ευόσμου-ΚΑΟΧ Ευρώπη 87 Μαραμής-Κοντογιάννης-Γεωργούλης (Παραλυκίδης) – ΑΝΑΒΟΛΗ

Γ’ Εθνική

(1ος Όμιλος – 3η αγωνιστική)

Αιγίου 14.00 Ήφαιστος Αχιλλέας-Εργοτέλης Σπυρλιδάκης-Βαγγάλης (Πίγκας)

Παναχαϊκής 17.00 Παναχαϊκή-ΣΚ Καλαμάτα Παπαδόπουλος Χ.-Μαρτινάκος (Θεοδωρόπουλος)

Τρίπολης 17.00 ΣΔΥ Τρίπολης-Αίολος Αγυιάς Κουτσοδήμος-Μπαβέλας (Γιαλικάρης)

ΕΑΠ 14.00 ΕΑ Πατρών-Διαγόρας Ρόδου Κηπώσης-Αναστασόπουλος (Θεοδοσόπουλος)

Γλαύκου 17.00 Γλαύκος-ΓΑΕΤ Δίων Ο Κυπαρισσεύς Τούσης-Ανδρεόπουλος (Θεοδοσόπουλος) – ΑΝΑΒΟΛΗ

Ρεπό: Σφήκα Αμαλιάδας

(2ος Όμιλος – 3η αγωνιστική)

Διώνης 17.00 Πικέρμι-Δάφνη Ραπτογιάννης-Κουλουμπαρίτσης (Αντερριώτης)

Μυτιλήνης 17.00 Παπάδος Γέρας-Έξω Παναγίτσα Δημουλάς-Εφραιμίδης (Τσεκούρας Ιωάν.)

Π. Σαλπέας 17.00 Πορφύρας-Ο Μίλων Κονταράτος-Γιαννακόπουλος Φ. (Τεφτίκης)

Εσπέρου 12.30 Ίκαροι Καλλιθέας-Τελεθριακός Αντωνίου-Καρανικόλα Ελ. (Γολεγού)

Χίου 16.00 Βούρειος ΑΟΛ-Κορωπί Μαρίγλη-Χουγιάζος (Μάρης)

Ρεπό: ΦΟ Βροντάδου

(3ος Όμιλος – 3η αγωνιστική)

Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ-Νίκη Αμαρουσίου Αδαμόπουλος Κ.-Ζαγούρης (Παππάς)

Μοσχάτου 12.00 Ελευθερία Μοσχάτου-ΑΕ Δικαίου Κω Χατζημάρκος-Ροδίτης (Ευστρατίου)

Γαλανόπουλος 17.00 Ποσειδών Λουτρακίου-Χαλάνδρι Ελ Ανύ-Λιόνας (Μαυραντζάς)

Ερμιόνης 17.00 Ερμιονίδα-Πέρα Μπακετέα-Ξηροκώστας (Πετρόπουλος)

Β’ Πεύκης 17.00 Πεύκη-ΑΣ Τήρων Αγ. Θεοδώρων Καραμπιτσάκος-Χαϊνά (Κουλούρης)

(4ος Όμιλος – 3η αγωνιστική)

Ιωαννίνων (Ν) 17.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-Γόμφοι Λουλουδιάδης-Αγραφιώτης Β. (Καραδήμας) – ΑΝΑΒΟΛΗ (18/11)

Αλμυρού 17.00 Αλμυρός-Αναγέννησις Λαμίας Ευφραιμίδης Στ.-Τοπαλίδης (Γκουντέλιας)

Παλαμά 17.00 ΓΣ Παλαμά Οι Τιτάνες-Αμπελώνας 1986 Σταματόπουλος-Γιαννούλης Στ. (Μανάσης)

Βόλου 17.00 Ολυμπιακός Β.-Σπάρτακος Ιωαννίνων Γιατρόπουλος-Ιορδανίδης (Μηναρετζόπουλος) – ΑΝΑΒΟΛΗ (18/11)

Καναλακίου 17.00 ΑΕ Καναλακίου Αχέρων-Αναγέννηση Καρδίτσας Λυγούρας-Σταμπουλής (Τσιγγέλης)

Ρεπό: Λέων ΑΣ Μεσολογγίου

(5ος Όμιλος – 3η αγωνιστική)

Μαντουλίδη 18.00 Μαντουλίδης-Ίκαροι Γιαννιτσών Μπήτης-Τσαούση (Παπαγεωργίου Μ.) – ΑΝΑΒΟΛΗ

Δ. Βικέλας 17.00 Αετοί Βέροιας-ΦΣΦ Ο Αριστοτέλης Κουκουλεκίδης-Κώννης (Καλότσης) – ΑΝΑΒΟΛΗ

Αριδαίας 17.00 Αριδαία-ΑΟΚ Βέροιας Σιταρίδης-Δικταπανίδης (Ανδρίτσος) – ΑΝΑΒΟΛΗ

(6ος Όμιλος – 3η αγωνιστική)

Αμπελοκήπων 18.00 Ελπίς Αμπελοκήπων-Γαλάτιστα Μπούγλος Ιωάν.-Αβραμίδου (Τοζακίδης) – ΑΝΑΒΟΛΗ

Α1 ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ

ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 18:00: ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ – ΣΠΟΚ Ο ΕΥΚΛΗΣ, ΝΑΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡ., ΜΠΑΚΕΤΕΑ ΜΑΡ.
Α1 ΑΝΔΡΩΝ
ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 20:00: ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 – ΑΣ ΛΑΚ. ΚΡΟΝΟΣ, ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ Ι., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Γ.
ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 20:00: ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ, ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡ., ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓ.

Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement
Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

More in Μπάσκετ