fbpx
Ακολουθήστε μας

Μπάσκετ

Το μπασκετικό πρόγραμμα της ημέρας (25/10)

Το μπασκετικό πρόγραμμα της ημέρας (25/10)

Το σημερινό (25/10) μπασκετικό πρόγραμμα περιλαμβάνει μία αναμέτρηση για την Basket League, αρκετά παιχνίδια σε Β’ και Γ’ Εθνική κατηγορία Ανδρών, καθώς και παιχνίδια για την πρεμιέρα της Α1 ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ. Αγωνιστική δράση και στα εθνικά πρωταθλήματα γυναικών.

Basket League

Παναθηναϊκός – Λάρισα (25/10, 19:30)

Β’ Εθνική Ανδρών (1ος Όμιλος)

ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ-ΝΈΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ (25/10, 13:00)

ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ (25/10, 16:30)

ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ (25/10, 17:00)

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ (25/10, 18:00)

Β’ Εθνική Ανδρών (2ος Όμιλος)

ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ (25/10, 16:30)

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ (25/10, 17:00)

ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ-ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ (25/10, 17:00)

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ (25/10, 17:00)

ΟΦΗ-ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ (25/10, 17:00)

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ (25/10, 17:00)

Β’ Εθνική Ανδρών (3ος Όμιλος)

ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ (25/10, 17:00)

ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ “Ο -ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ (25/10, 17:00)

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ (25/10, 17:00)

ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ (25/10, 17:00)

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ (25/10, 17:00)

Β’ Εθνική Ανδρών (4ος Όμιλος)

ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡ (25/10, 17:00)

ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (25/10, 17:00)

Γ’ Εθνική Ανδρών (1ος Όμιλος)

Ήλιδας 17.00 Σφήκα Αμαλιάδας-Ήφαιστος Αχιλλέα Μαρινάκης-Λιαρομάτης
Λίντο 16.30 Εργοτέλης-Παναχαϊκή Ντάνος-Κούλης Κ. (Μαχαιριανάκης)
Τέντα 17.00 Καλαμάτα-ΣΔΥ Τρίπολης Μακρόπουλος-Λάμπος (Ηλιόπουλος)
Π. Αλεξιώτισσα 17.00 Διαγόρας Αγυιάς-ΕΑ Πατρών Λογοθέτης-Ελ Ανύ (Πίγκας)

Α1 ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΓΣ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ – ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΚΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ 15:00 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΗΤΣΕΑΣ ΑΘΑΝ.
ΓΠΣ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣ. – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚ. ΚΔΓ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 18:00 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΑΚΗΣ ΘΕΟΔ.
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ – ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 17:30 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓ.
ΑΣ ΛΑΚ. ΚΡΟΝΟΣ – ΑΣ ΠΑΝΑΣ ΚΑΝΔ. ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 20:00 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓ.

 

Α1 Γυναικών

Χανία – ΠΑΟΚ (25/10, 12:00)

Κρόνος – Ελευθερία Μοσχάτου (25/10, 13:30)

Πας Γιάννινα – Εσπερίδες Καλλιθέας (25/10, 14:00)

Σπόρτινγκ – ΕΦΑΟ Ζωγράφου (25/10, 14:00)

Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός (25/10, 14:30)

Δάφνη – Νίκη Λευκάδας (25/10, 16:45)

Α2 Γυναικών

Χίου 12.00 Αιγέας Χίου-Οίαξ Ναυπλίου Κανελλόπουλος, Κωστής (Μάρης)
Καμινίων 13.00 Ατρόμητος Πειραιά-Άμιλλα 2000 Χαϊνά, Τσάλλας Γιαν. (Χασάπης)
3ο Άνω Λιοσίων 13.00 Εύνικος-Δαναοί Άργους Τσίγκου, Κουλουμπαρίτσης (Κουλούρης)
«Π. Σαλπέας» 13.00 Φοίνικας Πειραιά-Άρις Καλαμάτας Μαρίγλη, Μυζίκας (Κόλλιας)

Σχολιάστε εδώ

Αφήστε το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement
Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

More in Μπάσκετ