Δείτε τώρα και το πλήρες πρόγραμμα του βόρειου και του νότιου ομίλου της Football League.
Πραγματοποιήθηκε σήμερα η κλήρωση του πρωταθλήματος της Football League για τη σεζόν 2020-2021. Οι 20 ομάδες χωρίστηκαν σε δύο ομίλους των 10 (δείτε εδώ ξανά και την προκήρυξη αυτού) και το πρωτάθλημα αναμένεται να ξεκινήσει στις 7-8 Νοεμβρίου.
Ο βόρειος όμιλος: ΑΕΠ Κοζάνης, Αλμωπός Αριδαίας, Απόλλων Πόντου, Βέροια, Θεσπρωτός, Καβάλα, Ολυμπιακός Βόλου, Πιερικός, Πανσερραϊκός, Τρίγλια.
Ο νότιος όμιλος: Αιγάλεω ,Ασπρόπυργος, Αστέρας Βλαχιώτη, Επισκοπή, Ιάλυσος, Καλαμάτα, Καλλιθέα, Νίκη Βόλου, Ρόδος, Σαντορίνη 2020.
Αναλυτικά το πρόγραμμα:
Βόρειος όμιλος
1η αγωνιστική | ||
Απόλλων Πόντου | – | Θεσπρωτός |
Καβάλα | – | Πανσερραϊκός |
Ολυμπιακός Βόλου | – | Τρίγλια |
Πιερικός | – | Αλμωπός Αριδαίας |
Βέροια | – | ΑΕΠ Κοζάνης |
2η αγωνιστική | ||
Θεσπρωτός | – | Καβάλα |
Βέροια | – | Απόλλων Πόντου |
Τρίγλια | – | Αλμωπός Αριδαίας |
Πανσερραϊκός | – | Πιερικός |
ΑΕΠ Κοζάνης | – | Ολυμπιακός Βόλου |
3η αγωνιστική | ||
Απόλλων Πόντου | – | Καβάλα |
Ολυμπιακός Βόλου | – | Βέροια |
Πιερικός | – | Θεσπρωτός |
Τρίγλια | – | Πανσερραϊκός |
Αλμωπός Αριδαίας | – | ΑΕΠ Κοζάνης |
4η αγωνιστική | ||
Θεσπρωτός | – | Τρίγλια |
Βέροια | – | Αλμωπός Αριδαίας |
Καβάλα | – | Πιερικός |
Ολυμπιακός Βόλου | – | Απόλλων Πόντου |
ΑΕΠ Κοζάνης | – | Πανσερραϊκός |
5η αγωνιστική | ||
Απόλλων Πόντου | – | Πιερικός |
Αλμωπός Αριδαίας | – | Ολυμπιακός Βόλου |
Τρίγλια | – | Καβάλα |
Πανσερραϊκός | – | Βέροια |
Θεσπρωτός | – | ΑΕΠ Κοζάνης |
6η αγωνιστική | ||
Βέροια | – | Θεσπρωτός |
Ολυμπιακός Βόλου | – | Πανσερραϊκός |
Πιερικός | – | Τρίγλια |
Αλμωπός Αριδαίας | – | Απόλλων Πόντου |
Καβάλα | – | ΑΕΠ Κοζάνης |
7η αγωνιστική | ||
Θεσπρωτός | – | Ολυμπιακός Βόλου |
Καβάλα | – | Βέροια |
Τρίγλια | – | Απόλλων Πόντου |
Πανσερραϊκός | – | Αλμωπός Αριδαίας |
ΑΕΠ Κοζάνης | – | Πιερικός |
8η αγωνιστική | ||
Απόλλων Πόντου | – | Πανσερραϊκός |
Ολυμπιακός Βόλου | – | Καβάλα |
Πιερικός | – | Βέροια |
Αλμωπός Αριδαίας | – | Θεσπρωτός |
ΑΕΠ Κοζάνης | – | Τρίγλια |
9η αγωνιστική | ||
Βέροια | – | Τρίγλια |
Καβάλα | – | Αλμωπός Αριδαίας |
Πιερικός | – | Ολυμπιακός Βόλου |
Πανσερραϊκός | – | Θεσπρωτός |
Απόλλων Πόντου | – | ΑΕΠ Κοζάνης |
Νότιος όμιλος
1η αγωνιστική | ||
Νίκη Βόλου | – | Αιγάλεω |
Ιάλυσος | – | Καλλιθέα |
Αστέρας Βλαχιώτη | – | Ασπρόπυργος |
Σαντορίνη | – | Καλαμάτα |
Ρόδος | – | Επισκοπή |
2η αγωνιστική | ||
Αιγάλεω | – | Ιάλυσος |
Ρόδος | – | Νίκη Βόλου |
Ασπρόπυργος | – | Καλαμάτα |
Καλλιθέα | – | Σαντορίνη |
Επισκοπή | – | Αστέρας Βλαχιώτη |
3η αγωνιστική | ||
Νίκη Βόλου | – | Ιάλυσος |
Αστέρας Βλαχιώτη | – | Ρόδος |
Σαντορίνη | – | Αιγάλεω |
Ασπρόπυργος | – | Καλλιθέα |
Καλαμάτα | – | Επισκοπή |
4η αγωνιστική | ||
Αιγάλεω | – | Ασπρόπυργος |
Ρόδος | – | Καλαμάτα |
Ιάλυσος | – | Σαντορίνη |
Αστέρας Βλαχιώτη | – | Νίκη Βόλου |
Επισκοπή | – | Καλλιθέα |
5η αγωνιστική | ||
Νίκη Βόλου | – | Σαντορίνη |
Καλαμάτα | – | Αστέρας Βλαχιώτη |
Ασπρόπυργος | – | Ιάλυσος |
Καλλιθέα | – | Ρόδος |
Αιγάλεω | – | Επισκοπή |
6η αγωνιστική | ||
Ρόδος | – | Αιγάλεω |
Αστέρας Βλαχιώτη | – | Καλλιθέα |
Σαντορίνη | – | Ασπρόπυργος |
Καλαμάτα | – | Νίκη Βόλου |
Ιάλυσος | – | Επισκοπή |
7η αγωνιστική | ||
Αιγάλεω | – | Αστέρας Βλαχιώτη |
Ιάλυσος | – | Ρόδος |
Ασπρόπυργος | – | Νίκη Βόλου |
Καλλιθέα | – | Καλαμάτα |
Επισκοπή | – | Σαντορίνη |
8η αγωνιστική | ||
Νίκη Βόλου | – | Καλλιθέα |
Αστέρας Βλαχιώτη | – | Ιάλυσος |
Σαντορίνη | – | Ρόδος |
Καλαμάτα | – | Αιγάλεω |
Επισκοπή | – | Ασπρόπυργος |
9η αγωνιστική | ||
Ρόδος | – | Ασπρόπυργος |
Ιάλυσος | – | Καλαμάτα |
Σαντορίνη | – | Αστέρας Βλαχιώτη |
Καλλιθέα | – | Αιγάλεω |
Νίκη Βόλου | – | Επισκοπή |
Τέλος, η κλήρωση μεταδόθηκε από LIVE STREAMING (ΔΕΙΤΕ ΤΗΣ ΠΆΛΙ ΑΠΌ ΕΔΩ)!
3 Comments
Leave a Reply
Ακύρωση απάντησης
Leave a Reply
Πρόσφατα άρθρα
- Νέα… ανακοίνωση κατά διαιτητή από τον Κισσαμικό! Γρήγορα στο “γιατρό”…
- Καταγγελία: Συνεχίζει την άγονη αντιπαράθεσή του ο Πρόεδρος Καλαμάτας κ. Λύρας!
- Τελικός Κυπέλλου Ελλάδας: Αστεία χώρα, αστεία Ομοσπονδία…
- Συνάντηση Πτωχού με τους Δημοσιογράφους στην Τρίπολη
- Super League: Οι διαιτητές της 2ης αγωνιστικής των playoffs και playouts
- SL2: Οι διαιτητές της 2ης αγωνιστικής των πλέι οφ (30-31/3) – Φωτιάς σε Παραλία
Addurl.gr – Κατάλογος Επιχειρήσεων
Δες ακόμη…
-
Η Στήλη του Σωτήρη
/ 3 εβδομάδες agoΣταθάκης: “Θα σωθεί η Παναχαϊκή και του χρόνου άνοδος…”! (video)
Μεγάλη, “εφ’ όλης της ύλης” συνέντευξη παραχώρησε την Δευτέρα το βράδυ ο ισχυρός άνδρας...
By sportstonoto -
5' λεπτά κήρυγμα
/ 4 εβδομάδες agoΓεωργούντζος: “Πατρινό καρναβάλι” ο… Μπακογιάννης! (video)
Οργή και αγανάκτηση του Σωτήρη Γεωργούντζου μετά την σφαγιαστική διαιτησία του… Άγγελου Μπακογιάννη σήμερα ...
By sportstonoto
Σας περιμενουμε πρωτη αγωνιστικη στο αιγαλεω γεωργουντζο καλα θα περασετε
22/10/2020 at 17:24
C12S
C12S
22/10/2020 at 17:25
1η αγωνιστικη καλα θα περασετε στο σιτυ συκιες
Atom
22/10/2020 at 18:37
στο City ε ?? σαν τους Λαρισαιους περυσι τα ιδια. Καλα δεν περιμενα ουτως η αλλως η Θεσσαλια να βγαζει και τοσο αντρες. Βρηκατε νταβατζιδες καινουργιους λοιπον, βολευεσται καλα ??? σαν ικανοποιουν οι Αιγαλεωτες ??? χα χα χα Ραντεβου στο city λοιπον κοτουλες, και το συκιες οπως καταλαβαινεις παει σε σενα οχι σε μας..χα χα χα