fbpx
Ακολουθήστε μας

Λακωνία

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές της ΕΠΣ Λακωνίας

Ο πολύ καλός και βέβαια έμπειρος Λάκωνας ρέφερι, Νίκος Ανούσος

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές όλων των πρωταθλημάτων της εξαιρετικής ΕΠΣ  Λακωνίας έχει ως εξής:

Α΄ Κατηγορία
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητές
ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο23/11/1915:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΒΑΧΑΒΙΩΛΟΣ Π., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ – ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΚυριακή24/11/1915:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ.
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ – ΜΟΛΑΪΚΟΣΒΡΟΝΤΑΜΑΚυριακή24/11/1915:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή24/11/1915:00ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.
Α1΄ Κατηγορία
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητές
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ – ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο23/11/1915:00ΜΑΡΚΟΣ Π., ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Π.
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΑΣΩΠΟΥΣάββατο23/11/1915:00ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ – ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή24/11/1915:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ – Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή24/11/1915:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α.
Β΄ Κατηγορία
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητές
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο23/11/1915:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α.
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ – Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΕΛΟΥΣ “Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ”Σάββατο23/11/1915:00ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ – Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝΣΥΚΕΑΣΚυριακή24/11/1914:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ – Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΙΝΑΣΚυριακή24/11/1915:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΚΟΠΑΡΑΝΤΖΟΣ Η.
Κ 12 (Α΄ όμιλος)
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητές
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ – ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο23/11/1900:00ΑNABOΛΗ
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ – ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή24/11/1911:00ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΑΡΚΟΣ Π.
Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ – Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή24/11/1911:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΣΚΟΠΑΡΑΝΤΖΟΣ Η.
Κ 12 (Β΄ όμιλος)
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητές
Α.Σ.Ν. ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο23/11/1911:00ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή24/11/1911:00ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ.
ΜΟΛΑΪΚΟΣ – Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣΑΣΩΠΟΥΚυριακή24/11/1911:00ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.
Κ 16
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητές
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. – Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο23/11/1910:30ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΣΚΟΠΑΡΑΝΤΖΟΣ Η.
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΓΕΡΑΚΙΟΥΣάββατο23/11/1911:00ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.

Σχολιάστε εδώ

Αφήστε το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement

More in Λακωνία