Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (16-17/2) στα γήπεδα της ΕΠΣΜ
Ακολουθήστε μας

Μεσσηνία

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (16-17/2) στα γήπεδα της ΕΠΣΜ

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (16-17/2) στα γήπεδα της ΕΠΣΜ

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές στα τοπικά πρωταθλήματα της Μεσσηνίας το Σαββατοκύριακο (16-17/2):

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2018-2019
(19η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητές
1.Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΑΝΔΡΟΥΣΑΣΣάββατο16/02/1915:30ΚΑΥΚΑΣ Α., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.
2.Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ – Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή17/02/1915:30ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.
3.Α.Ε. ΜΑΝΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣΚυριακή17/02/1915:30ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.
4.ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ – Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΠΥΛΟΥΚυριακή17/02/1915:30ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
5.Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ “ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ”Κυριακή17/02/1915:30ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.
6.ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ – Α.Ε. ΑΒΙΑΣΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚυριακή17/02/1915:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.
7.Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ – ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ”Κυριακή17/02/1915:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.
Α 1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(18η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητές
8.ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο16/02/1915:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
9.ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ – Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο16/02/1915:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
10.ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΣάββατο16/02/1915:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.
11.ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ – Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣΚΟΡΩΝΗΣΚυριακή17/02/1915:30ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΓΑΚΗΣ Ν., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.
12.ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή17/02/1915:30ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ.
13.Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣΔΩΡΙΟΥΚυριακή17/02/1915:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΑΡΑΠΗΣ Ε.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
(17η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητές
14.ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ – ΑΠΣ ΑΡΙΣΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥΣάββατο16/02/1915:30ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
15.ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο16/02/1915:30ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΑΡΑΠΗΣ Ε.
16.Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣΣάββατο16/02/1915:30ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ.
17.ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ”Κυριακή17/02/1911:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ.
18.ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή17/02/1918:30ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
19.ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. – ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ”Δευτέρα18/02/1915:30ΚΑΥΚΑΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
(17η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητές
20.ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο16/02/1915:30ΡΕΚΚΑΣ Η., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ.
21.Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ”Σάββατο16/02/1915:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.
22.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο16/02/1918:30ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΛΙΑΝΟΣ Π.
23.ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή17/02/1911:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.
24.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή17/02/1915:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η.
Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητές
25.ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Π.Α.Ο.Κ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο16/02/1915:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ.
26.ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣΚυριακή17/02/1912:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.
27.Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ – ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή17/02/1915:30ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΤΟΧΑΣ Β.

Σχολιάστε εδώ

Αφήστε το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (16-17/2) στα γήπεδα της ΕΠΣΜ
Advertisement Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (16-17/2) στα γήπεδα της ΕΠΣΜ
Advertisement Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (16-17/2) στα γήπεδα της ΕΠΣΜ
Advertisement Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (16-17/2) στα γήπεδα της ΕΠΣΜ
Advertisement Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (16-17/2) στα γήπεδα της ΕΠΣΜ
Advertisement Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (16-17/2) στα γήπεδα της ΕΠΣΜ
Advertisement Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (16-17/2) στα γήπεδα της ΕΠΣΜ
Advertisement Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (16-17/2) στα γήπεδα της ΕΠΣΜ
Advertisement Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (16-17/2) στα γήπεδα της ΕΠΣΜ

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement
Advertisement
Advertisement Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (16-17/2) στα γήπεδα της ΕΠΣΜ
Advertisement
Advertisement Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (16-17/2) στα γήπεδα της ΕΠΣΜ

Δες ακόμη…

Advertisement Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (16-17/2) στα γήπεδα της ΕΠΣΜ
Advertisement Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (16-17/2) στα γήπεδα της ΕΠΣΜ
Advertisement Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (16-17/2) στα γήπεδα της ΕΠΣΜ
Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (16-17/2) στα γήπεδα της ΕΠΣΜ

More in Μεσσηνία