fbpx
Connect with us

Γ΄ Εθνική

Το πρόγραμμα και των οκτώ ομίλων της Γ’ Εθνικής…

Το πρόγραμμα και των οκτώ ομίλων της Γ’ Εθνικής…

Με τρεις αναμετρήσεις “ανοίγει” σήμερα Σάββατο η αυλαία της 10η αγωνιστικής στην Γ΄ Εθνική και τα υπόλοιπα βέβαια ματς είναι αύριο Κυριακή και στους οκτώ πάντα ομίλους αυτής.

Γ’ Εθνική – 10η αγωνιστική
Κυριακή 02/12 – 15:00

1ος όμιλος

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Απόλλων Παραλιμνίου
ΑΕ Καλαμπακίου – Ασπίδα Ξάνθης
Αλέξανδρος Κιλκίς – Καβάλα
Αετός Ορφανού – Κεραυνός Πέρνης
Νέστος Χρυσούπολης – Ορφέας Ξάνθης
Πανσερραϊκός – ΠΑΟΚ Κοσμίου
Άρης Αβάτου – Εθνικός Σιδηροκάστρου

 

2ος όμιλος

ΑΣ Γιαννιτσά – ΠΑΟ Κουφαλίων (Σάββατο 01/12 15:00)
Αγροτικός Αστέρας – Μακεδονικός
Ολυμπιακός Κυμίνων – ΠΟ Τρίγλιας
Άρης Παλαιοχωρίου – Αλμωπός Αριδαίας
Εδεσσαϊκός – Νίκη Αγκαθιάς
Μελιτέας Μελίτης – Ερμής Αμυνταίου
Βέροια – ΑΠΕ Λαγκαδά

 

3ος όμιλος

Θρίαμβος Σερβιανών – Μακεδονικός Φούφας
Ναυπακτιακός Αστέρας – Κρόνος Αργυράδων
ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου – ΑΕ Λευκίμμης
Σούλι Παραμυθιάς – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας
Γρεβενά Αεράτα – Τηλυκράτης Λευκάδας
ΑΟ Φλωριάδας – Θεσπρωτός

Ρεπό: Μακεδονικός Σιάτιστας

 

4ος όμιλος

Ολυμπιακός Βόλου – Αναγέννηση Καρδίτσας (Σάββατο 01/12 15:00)
Αστέρας Ιτέας – Φωκικός
Απόλλων Μακρυχωρίου – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Πιερικός – ΑΟ Σελλάνων
ΑΣ Μετέωρα – Θησέας Αγριάς
Οικονόμος Τσαριτσάνης – ΑΟ Στυλίδας
ΓΣ Αλμυρού – Νίκη Βόλου

 

5ος όμιλος

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Ατρόμητος Πειραιά
Ατσαλένιος – Γιούχτας
Ιωνικός – Αμπελακιακός
ΟΦ Ιεράπετρας – Προοδευτική
ΑΟ Επισκοπής – ΑΠΟ Κερατσίνι
Εθνικός Πειραιά – ΑΕ Νεάπολης

Ρεπό: ΑΟ Παλαιόχωρας

 

6ος όμιλος

Αστέρας Αμαλιάδας – Διαγόρας Ρόδου (Σάββατο 01/12 12:45)
Διαγόρας Βραχνεϊκων – Ιάλυσος (13:00)
Πανηλειακός – Παλληνιακός
Νίκη Τραγανού – Αχαρναϊκός
Πανμοβριακός – Παναιγιάλειος

Ρεπό: Φοίβος Κρεμαστής

 

7ος όμιλος -9η αγωνιστική

Θύελλα Καμαρίου – ΠΑΣ Κόρινθος (12:00)
Χαραυγιακός – Ηλυσιακός
Αιγάλεω – Άγιος Ιερόθεος
ΑΟ Χαλκίς – Πανθηραϊκός
Αιολικός – Άγιοι Ανάργυροι
Καλλιθέα – Απόλλων Ερέτριας

 

8ος όμιλος

ΑΟ Εικοσιμίας – ΑΟ Κατασταρίου (13:30)
Αστέρας Βλαχιώτη – Μανδραϊκός
Ασπρόπυργος – ΑΕ Ερμιονίδας
ΑΟ Υπάτου – Καλαμάτα
Αμβρυσσέας Διστόμου – Παναρκαδικός
Πάμισος Μεσσήνης – Ένωση Λέρνας
Παναργειακός – ΑΕ Πελλάνας

Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement
Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

More in Γ΄ Εθνική