fbpx
Connect with us

Γ΄ Εθνική

Το πρόγραμμα της 4ης αγωνιστικής όλης της Γ’ Εθνικής

Το πρόγραμμα της 4ης αγωνιστικής όλης της Γ’ Εθνικής
Το πρόγραμμα της 4ης αγωνιστικής όλης της Γ' Εθνικής

Με μία αναμέτρηση το Σάββατο στην Παλλήνη, ξεκινάει η αγωνιστική δράση στη Γ’ Εθνική της 4ης αγωνιστικής!

Αναλυτικά το πρόγραμμα και στους οκτώ ομίλους αυτής έχει ως εξής:

Γ’ Εθνική – 4η αγωνιστική
Κυριακή 21/10 – 16:00

1ος όμιλος

Αετός Ορφανού-Απόλλων Παραλιμνίου
Κεραυνός Πέρνης-Άρης Αβάτου
Εθνικός Σιδηροκάστρου-Αλέξανδρος Κιλκίς
ΑΟ Καβάλα-Πανσερραϊκός
ΠΑΟ Κοσμίου-ΑΕ Καλαμπακίου
Ασπίδα Ξάνθης-Νέστος Χρυσούπολης
Ορφέας Ξάνθης-Εθνικός Αλεξανδρούπολης

 

2ος όμιλος

Άρης Παλαιοχωρίου-ΠΑΟ Κουφαλίων
Αλμωπός Αριδαίας-Βέροια
ΑΠΕ Λαγκαδά-Ολυμπιακός Κυμίνων
ΠΟ Τρίγλιας-Μελιτέας Μελίτης
Ερμής Αμυνταίου-Αγροτικός Αστέρας
Μακεδονικός-Εδεσσαϊκος
Νίκη Αγκαθιάς-ΑΣ Γιαννιτσά

 

3ος όμιλος

ΑΟ Φλωριάδας-Μακεδονικός Φούφα ΜΑΤΑΙΩΣΗ
Θεσπρωτός-ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου
ΑΕ Λευκίμμης-Γρεβενά Αεράτα
Τηλυκράτης Λευκάδας-Μακεδονικός Σιάτιστα
Κρόνος Αργυράδων-Σούλι Παραμυθιάς
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας-Θρίαμβος Σερβιανών

Ρεπό: Ναυπακτιακός Αστέρας

 

4ος όμιλος

ΓΣ Αλμυρός-ΑΟ Σελλάνων
Νίκη Βόλου-Απόλλων Μακρυχωρίου
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Οικονόμος Τσαριτσάνης
ΑΟ Στυλίδας-Αστέρας Ιτέας
Φωκικός-ΑΣ Μετέωρα
Θησέας Αγριάς-Ολυμπιακός Βόλου
Αναγέννηση Καρδίτσας-Πιερικός

 

5ος όμιλος

Εθνικός Πειραιά-Ατρόμητος Πειραιά
ΑΕ Νεάπολης-Ιωνικός
Αμπελακιακός-Επισκοπή
Κερατσίνι-ΑΟ Παλαιόχωρας
Γιούχτας-ΟΦ Ιεράπετρας
Προοδευτική-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

Ρεπό: ΠΟ Ατσαλένιου

 

6ος όμιλος

Διαγόρας Βραχνέικων-Διαγόρας Ρόδου (14:30)
Ιάλυσος-Νίκη Τραγανού
Αχαρναϊκός-Πανμοβριακός Ριόλου
Παναιγιάλειος-Θύελλα Ραφήνας
Παλληνιακός-Φοίβος Κρεμαστής (Σάββατο 20/10-15:30)
ΠΑΟ Βάρδας-Αστέρας Αμαλιάδας

Ρεπό: Πανηλειακός

 

7ος όμιλος

Απόλλων Ερέτριας-Χαραυγιακός
Καλλιθέα-Κόρινθος
Θύελλα Καμαρίου-Άγιοι Ανάργυροι (12:00)
Αιολικός-Άγιος Ιερόθεος
Αιγάλεω-Πανθηραϊκός (13:00)
Ηλυσιακός-ΑΟ Χαλκίδας

 

8ος όμιλος

Πάμισος-ΑΕ Ερμιονίδας
Ένωση Λέρνας-Αστέρας Βλαχιώτη
Μανδραϊκός-Αμβρυσσέας Διστόμου
Παναρκαδικός-ΑΟ Εικοσιμίας (11:00)
ΑΟ Κατασταρίου-ΑΟ Υπάτου (13:30)
Καλαμάτα-Παναργειακός
ΑΕ Πελλάνας-Ασπρόπυργος

Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement
Advertisement

More in Γ΄ Εθνική