fbpx
Connect with us

Γ΄ Εθνική

Το πρόγραμμα της 6ης αγωνιστικής όλης της Γ’ Εθνικής

Το πρόγραμμα της 6ης αγωνιστικής όλης της Γ’ Εθνικής

Με μία αναμέτρηση το Σάββατο «ανοίγει» η αυλαία της 6ης αγωνιστικής στο πρωτάθλημα της Γ´ Εθνικής. 

Αναλυτικά τώρα το πρόγραμμα και στους οκτώ ομίλους αυτής έχει ως εξής:

Γ’ Εθνική – 6η αγωνιστική
Κυριακή 4/11– 15:00

1ος όμιλος

ΠΑΟΚ Κοσμίου – Ασπίδα Ξάνθης
Κεραυνός Πέρνης – Νέστος Χρυσούπολης
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
ΑΟ Καβάλας – Ορφέας Ξάνθης
Αλέξανδρος Κιλκίς – Απόλλων Παραλιμνίου
Αετός Ορφανού – ΑΕ Καλαμπακίου
Άρης Αβάτου – Πανσερραϊκός

2ος όμιλος

Ολυμπιακός Κυμίνων – ΠΑΟ Κουφαλίων
Άρης Παλαιοχωρίου – Αγροτικός Αστέρας
ΑΠΕ Λαγκαδά – ΑΣ Γιαννιτσά
Ερμής Αμυνταίου – Μακεδονικός
Βέροια/Ελπίς Σκουτάρεως – Μελιτέας Μελίτης
Αλμωπός Αριδαίας – Εδεσσαϊκός
ΠΟ Τρίγλιας – Νίκη Αγκαθιάς

3ος όμιλος

Γρεβενά Αεράτα – Μακεδονικός Φούφα
ΑΟ Φλωριάδας – Ναυπακτιακός Αστέρας
ΑΕ Λευκίμμης – Θρίαμβος Σερβιανών
ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου – Μακεδονικός Σιάτιστας
Θεσπρωτός – Σούλι Παραμυθιάς
Τηλυκράτης Λευκάδας – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας

Ρεπό: Κρόνος Αργυράδων

4ος όμιλος

ΓΣ Αλμυρού – ΑΣ Μετέωρα ( Σάββατο 03/11 15:00)
Οικονόμος Τσαριτσάνης – ΑΟ Σελλάνων
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Πιερικός
Φωκικός – Θησέας Αγριάς
Απόλλων Μακρυχωρίου – Αστέρας Ιτέας
ΑΟ Στυλίδας – Αναγέννηση Καρδίτσας
Νίκη Βόλου – Ολυμπιακός Βόλου (18:30)

5ος όμιλος

ΑΟ Επισκοπής – Ατρόμητος Πειραιά
Εθνικός Πειραιώς – Ατσαλένιος
Αμπελακιακός – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Ιωνικός – ΑΟ Παλαιόχωρας
ΑΕ Νεάπολης – ΟΦ Ιεράπετρας
ΑΠΟ Κερατσινίου – Προοδευτική

Ρεπό: Γιούχτας

6ος όμιλος

Πανμοβριακός – Διαγόρας (13:30)
Διαγόρας Βραχνεϊκων – Πανηλειακός
Αχαρναϊκός – Αστέρας Αμαλιάδας
Νίκη Τραγανού – Θύελλα Ραφήνας
Φοίβος Κρεμαστής – Ιάλυσος
Παναιγιάλειος – ΠΑΟ Βάρδας

Ρεπό: Παλληνιακός

7ος όμιλος – 5η Αγωνιστική

Χαραυγιακός – ΠΑΣ Κόρινθος
Άγιος Ιερόθεος – Καλλιθέα
Ηλυσιακός – Αιολικός
Άγιοι Ανάργυροι – Απόλλων Ερέτριας
Πανθηραϊκός – Θύελλα Καμαρίου
ΑΟ Χαλκίς – Αιγάλεω

8ος όμιλος

Αστέρας Βλαχιώτη – ΑΟ Εικοσιμίας (11:00)
Αμβρυσσέας Διστόμου – Ερμιονίδα
Πάμισος Μεσσήνης – ΑΟ Υπάτου
Μανδραϊκός – Ασπρόπυργος
ΑΟ Κατασταρίου – Καλαμάτα
Ένωση Λέρνας – Παναργειακός
Παναρκαδικός – ΑΕ Πελλάνας

Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement
Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

More in Γ΄ Εθνική