fbpx
Ακολουθήστε μας

Γ΄ Εθνική

Το πρόγραμμα της Γ’ Εθνικής του Σαββατοκύριακου – Σήμερα Διαγόρας – Βάρδα, στη Ρόδο…

Από το Σάββατο ξεκινάει η αγωνιστική δράση στο πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής.

Μάλιστα, στον 6ο όμιλο, έχουμε Διαγόρας Ρόδου-ΠΑΟ Βάρδας (Σαββάτο 8/12 – 14:00), σε ένα πολύ δύσκολο ματς για την ομάδα του Μίκι Τσίρκοβιτς.

Το πλήρες πρόγραμμα και στους οκτώ ομίλους αυτής έχει ως εξής:

Γ’ Εθνική – 11η αγωνιστική
Κυριακή 9/12 – 15:00

1ος όμιλος

Απόλλων Παραλιμνίου-Ορφέας Ξάνθης
Ασπίδα Ξάνθης-Εθνικός Αλεξανδρούπολης
ΠΑΟ Κοσμίου-Νέστος Χρυσούπολης
Καβάλα-ΑΕ Καλαμπακίου
Εθνικός Σιδηροκάστρου-Πανσερραϊκός
Κεραυνός Πέρνης-Αλέξανδρος Κιλκίς
Άρης Αβάτου-Αετός Ορφανού (Σάββατο 8/12 – 15:00)

 

2ος όμιλος

ΠΑΟ Κουφαλίων-Νίκη Αγκαθιάς
Μακεδονικός-ΑΣ Γιαννιτσά
Ερμής Αμυνταίου-Εδεσσαϊκος
ΠΟ Τρίγλιας-Αγροτικός Αστέρας
ΑΠΕ Λαγκαδά-Μελιτέας Μελίτης
Αλμωπός Αριδαίας-Ολυμπιακός Κυμίνων
Βέροια-Άρης Παλαιοχωρίου

 

3ος όμιλος

Μακεδονικός Φούφα-Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας
Κρόνος Αργυράδων-Θρίαμβος Σερβιανών
Τηλυκράτης-Ναυπακτιακός Αστέρας
ΑΕ Λευκίμμης-Μακεδονικός Σιάτιστα
Θεσπρωτός-Γρεβενά Αεράτα
Αχέρων Καναλακίου-ΑΟ Φλωριάδας

Ρεπό: Σούλι Παραμυθιάς

 

4ος όμιλος

ΑΟ Σελλάνων-Αναγέννηση Καρδίτσας
Θησέας Αγριάς-Πιερικός
Φωκικός-Ολυμπιακός Βόλου
ΑΟ Στυλίδας-ΑΣ Μετέωρα
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Αστέρας Ιτέας
Νίκη Βόλου-Οικονόμος Τσαριτσάνης
Απόλλων Μακρυχωρίου-ΓΣ Αλμυρός

 

5ος όμιλος

Ατρόμητος Πειραιά-Προοδευτική
Γιούχτας-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Κερατσίνι-Ατσαλένιος
Αμπελακιακός-ΑΟ Παλαιόχωρας
ΑΕ Νεάπολης-Επισκοπή
Ιωνικός-Εθνικός Πειραιά

Ρεπό: ΟΦ Ιεράπετρας

 

6ος όμιλος

Διαγόρας Ρόδου-ΠΑΟ Βάρδας (Σαββάτο 8/12 – 14:00)
Παλληνιακός-Αστέρας Αμαλιάδας
Παναιγιάλειος-Πανηλειακός
Αχαρναϊκός-Θύελλα Ραφήνας
Ιάλυσος-Πανμοβριακός (12:45)
Νίκη Τραγανού-Διαγόρας Βραχνέικων

Ρεπό: Φοίβος Κρεμαστής

7ος όμιλος – 10η αγωνιστική

Χαλκίδα-Χαραυγιακός
Ηλυσιακός-Αιγάλεω
Πανθηραϊκός-Αιολικός (11:00)
Άγιος Ιερόθεος-Θύελλα Καμαρίου
Άγιοι Ανάργυροι-Καλλιθέα
ΠΑΣ Κόρινθος-Απόλλων Ερέτριας

8ος όμιλος

Ερμιονίδα-ΑΕ Πελλάνας
Καλαμάτα-Ασπρόπυργος
ΑΟ Κατασταρίου-Παναργειακός
Παναρκαδικός-ΑΟ Υπάτου
Μανδραϊκός-ΑΟ Εικοσιμίας (11:00)
Έ
νωση Λέρνας-Αμβρυσσέας Διστόμου
Αστέρας Βλαχιώτη-Πάμισος

Σχολιάστε εδώ

Αφήστε το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement
Advertisement
Advertisement Πέτρος Τατούλης, Νέα Πελοπόννησος
Advertisement
Advertisement Βασίλης Τζαμουράνης - Πρότυπος Δήμος
Advertisement Αναστασία Μπελογιάννη
Advertisement Παναγιώτης Νίκας
Advertisement Δημιουργική Πρωτοβουλία - Θανάσης Βασιλόπουλος
Advertisement
Advertisement
Advertisement Τασούλα Φοίφα
Advertisement Πάντος Τζανετάκος
Advertisement
Advertisement
Advertisement Ντίνα Νικολάκου
Advertisement Μαρία Οικονομάκου, Καλαμάτα Ξεκινάμε
Advertisement
Advertisement Γιώργος Φάβας
Advertisement
Advertisement Αντωνία Μπούζα
Advertisement Νικήτας Μπούρας
Advertisement Στάθης Αναστασόπουλος
Advertisement Αφάλης Χαράλαμπος
Advertisement Σωτήρης Παναγιωτόπουλος
Advertisement Νέλλη Κουβελάκη - Πρωτοβουλία για την Πελοπόννησο
Advertisement Καλογεροπούλου Άννα
Advertisement Θεόδωρος Σταυριανόπουλος
Advertisement
Advertisement Νέοι Ορίζοντες, Γιώργος Σπίνος, Μικρή Μαντίνεια
Advertisement Νίνα Δράκου, Νέα Πελοπόννησος
Advertisement Σωφρονάς Γιώργος, Πρότυπος Δήμος
Advertisement Γεωργόπουλος Ηλίας, Νέα Πελοπόννησος
Advertisement
Advertisement Γιώργος Ράλλης - Νέοι Δρόμοι - Αλέκος Δέδες
Advertisement
Advertisement Καλκαβούρας Παναγιώτης
Advertisement Παπαδόπουλος Πέτρος - Καλαμάτα Μπροστά
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement
Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

More in Γ΄ Εθνική