Ακολουθήστε μας

Γ΄ Εθνική

Το πρόγραμμα της Γ’ Εθνικής του Σαββατοκύριακου – Σήμερα Διαγόρας – Βάρδα, στη Ρόδο…

Από το Σάββατο ξεκινάει η αγωνιστική δράση στο πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής.

Μάλιστα, στον 6ο όμιλο, έχουμε Διαγόρας Ρόδου-ΠΑΟ Βάρδας (Σαββάτο 8/12 – 14:00), σε ένα πολύ δύσκολο ματς για την ομάδα του Μίκι Τσίρκοβιτς.

Το πλήρες πρόγραμμα και στους οκτώ ομίλους αυτής έχει ως εξής:

Γ’ Εθνική – 11η αγωνιστική
Κυριακή 9/12 – 15:00

1ος όμιλος

Απόλλων Παραλιμνίου-Ορφέας Ξάνθης
Ασπίδα Ξάνθης-Εθνικός Αλεξανδρούπολης
ΠΑΟ Κοσμίου-Νέστος Χρυσούπολης
Καβάλα-ΑΕ Καλαμπακίου
Εθνικός Σιδηροκάστρου-Πανσερραϊκός
Κεραυνός Πέρνης-Αλέξανδρος Κιλκίς
Άρης Αβάτου-Αετός Ορφανού (Σάββατο 8/12 – 15:00)

 

2ος όμιλος

ΠΑΟ Κουφαλίων-Νίκη Αγκαθιάς
Μακεδονικός-ΑΣ Γιαννιτσά
Ερμής Αμυνταίου-Εδεσσαϊκος
ΠΟ Τρίγλιας-Αγροτικός Αστέρας
ΑΠΕ Λαγκαδά-Μελιτέας Μελίτης
Αλμωπός Αριδαίας-Ολυμπιακός Κυμίνων
Βέροια-Άρης Παλαιοχωρίου

 

3ος όμιλος

Μακεδονικός Φούφα-Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας
Κρόνος Αργυράδων-Θρίαμβος Σερβιανών
Τηλυκράτης-Ναυπακτιακός Αστέρας
ΑΕ Λευκίμμης-Μακεδονικός Σιάτιστα
Θεσπρωτός-Γρεβενά Αεράτα
Αχέρων Καναλακίου-ΑΟ Φλωριάδας

Ρεπό: Σούλι Παραμυθιάς

 

4ος όμιλος

ΑΟ Σελλάνων-Αναγέννηση Καρδίτσας
Θησέας Αγριάς-Πιερικός
Φωκικός-Ολυμπιακός Βόλου
ΑΟ Στυλίδας-ΑΣ Μετέωρα
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Αστέρας Ιτέας
Νίκη Βόλου-Οικονόμος Τσαριτσάνης
Απόλλων Μακρυχωρίου-ΓΣ Αλμυρός

 

5ος όμιλος

Ατρόμητος Πειραιά-Προοδευτική
Γιούχτας-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Κερατσίνι-Ατσαλένιος
Αμπελακιακός-ΑΟ Παλαιόχωρας
ΑΕ Νεάπολης-Επισκοπή
Ιωνικός-Εθνικός Πειραιά

Ρεπό: ΟΦ Ιεράπετρας

 

6ος όμιλος

Διαγόρας Ρόδου-ΠΑΟ Βάρδας (Σαββάτο 8/12 – 14:00)
Παλληνιακός-Αστέρας Αμαλιάδας
Παναιγιάλειος-Πανηλειακός
Αχαρναϊκός-Θύελλα Ραφήνας
Ιάλυσος-Πανμοβριακός (12:45)
Νίκη Τραγανού-Διαγόρας Βραχνέικων

Ρεπό: Φοίβος Κρεμαστής

7ος όμιλος – 10η αγωνιστική

Χαλκίδα-Χαραυγιακός
Ηλυσιακός-Αιγάλεω
Πανθηραϊκός-Αιολικός (11:00)
Άγιος Ιερόθεος-Θύελλα Καμαρίου
Άγιοι Ανάργυροι-Καλλιθέα
ΠΑΣ Κόρινθος-Απόλλων Ερέτριας

8ος όμιλος

Ερμιονίδα-ΑΕ Πελλάνας
Καλαμάτα-Ασπρόπυργος
ΑΟ Κατασταρίου-Παναργειακός
Παναρκαδικός-ΑΟ Υπάτου
Μανδραϊκός-ΑΟ Εικοσιμίας (11:00)
Έ
νωση Λέρνας-Αμβρυσσέας Διστόμου
Αστέρας Βλαχιώτη-Πάμισος

Σχολιάστε εδώ

Αφήστε το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement Prime All Day Coffee Bar
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

More in Γ΄ Εθνική