Ακολουθήστε μας

Μεσσηνία

To πρόγραμμα το Σαββατοκύριακο όλων των αγώνων της ΕΠΣ Μεσσηνίας

To πρόγραμμα το Σαββατοκύριακο όλων των αγώνων της ΕΠΣ Μεσσηνίας, έχει ως εξής:

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου:

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2018-2019
(27η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1. Α.Ε. ΑΒΙΑΣ – Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥ Σάββατο 20/04/19 17:00 ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.
2. Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Σάββατο 20/04/19 17:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ.
3. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Σάββατο 20/04/19 17:00 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.
4. Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ – ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Κυριακή 21/04/19 17:00 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.
5. ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ – ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Κυριακή 21/04/19 17:00 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.
6. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Κυριακή 21/04/19 17:00 ΡΕΚΚΑΣ Η., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
7. Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ – Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ “ΚΑΠΕΤΑΝ ΒΑΣΙΛΗΣ Κυριακή 21/04/19 17:00 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ.
Α 1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(26η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
8. ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ – Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Σάββατο 20/04/19 17:00 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
9. ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ – Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΚΟΡΩΝΗΣ Σάββατο 20/04/19 17:00 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΑΡΑΠΗΣ Ε.
10. Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ – ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ Σάββατο 20/04/19 17:00 ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
11. ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ ΧΩΡΑΣ Κυριακή 21/04/19 17:00 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
12. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ – ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ Κυριακή 21/04/19 17:00 ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.
13. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 21/04/19 17:00 ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
(25η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
14. ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ – Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Σάββατο 20/04/19 17:00 ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Β.
15. ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ ΑΡΙΟΣ Σάββατο 20/04/19 17:00 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΑΚΗΣ Ν.
16. ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Σάββατο 20/04/19 17:00 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ.
17. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Κυριακή 21/04/19 10:30 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΝΤΟΧΑΣ Β.
18. ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Κυριακή 21/04/19 17:00 ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
(25η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
19. ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Σάββατο 20/04/19 20:00 ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΚΑΜΑΙ Α.
20. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Κυριακή 21/04/19 13:30 ΡΕΚΚΑΣ Η., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.
21. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ ΔΗΜ “ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ” Κυριακή 21/04/19 13:30 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
22. Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ ΜΕΘΩΝΗΣ Κυριακή 21/04/19 17:00 ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.
23. ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ – ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Κυριακή 21/04/19 17:00 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
24. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΔΗΜ “ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ” Σάββατο 20/04/19 10:00 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ.
25. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Σάββατο 20/04/19 10:00 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Γ., ΚΑΜΑΙ Α.
26. ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Σάββατο 20/04/19 10:00
27. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Σάββατο 20/04/19 11:00 ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ., ΚΑΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
28. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ – ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Σάββατο 20/04/19 12:00 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
29. Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ – Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Σάββατο 20/04/19 12:00 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

 

Σχολιάστε εδώ

Αφήστε το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement
Advertisement
Advertisement Πέτρος Τατούλης, Νέα Πελοπόννησος
Advertisement
Advertisement Βασίλης Τζαμουράνης - Πρότυπος Δήμος
Advertisement Αναστασία Μπελογιάννη
Advertisement Παναγιώτης Νίκας
Advertisement Δημιουργική Πρωτοβουλία - Θανάσης Βασιλόπουλος
Advertisement
Advertisement Τασούλα Φοίφα
Advertisement Πάντος Τζανετάκος
Advertisement
Advertisement
Advertisement Ντίνα Νικολάκου
Advertisement Μαρία Οικονομάκου, Καλαμάτα Ξεκινάμε
Advertisement
Advertisement Γιώργος Φάβας
Advertisement
Advertisement Αντωνία Μπούζα
Advertisement Νικήτας Μπούρας
Advertisement Στάθης Αναστασόπουλος
Advertisement Αφάλης Χαράλαμπος
Advertisement Σωτήρης Παναγιωτόπουλος
Advertisement Νέλλη Κουβελάκη - Πρωτοβουλία για την Πελοπόννησο
Advertisement Καλογεροπούλου Άννα
Advertisement Θεόδωρος Σταυριανόπουλος
Advertisement
Advertisement Νέοι Ορίζοντες, Γιώργος Σπίνος, Μικρή Μαντίνεια
Advertisement Νίνα Δράκου, Νέα Πελοπόννησος
Advertisement Σωφρονάς Γιώργος, Πρότυπος Δήμος
Advertisement Γεωργόπουλος Ηλίας, Νέα Πελοπόννησος
Advertisement
Advertisement Γιώργος Ράλλης - Νέοι Δρόμοι - Αλέκος Δέδες
Advertisement
Advertisement Καλκαβούρας Παναγιώτης
Advertisement Παπαδόπουλος Πέτρος - Καλαμάτα Μπροστά
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement
Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

More in Μεσσηνία