Ακολουθήστε μας

Μεσσηνία

Το πρόγραμμα των σημερινών αγώνων στα τοπικά πρωταθλήματα της Μεσσηνίας

Με 12 αναμετρήσεις συνεχίζεται σήμερα η αγωνιστική δράση στα τοπικά πρωταθλήματα της Μεσσηνίας.

Αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα σε Α’, Α1΄ και Β΄ Τοπική Μεσσηνίας έχει ως εξής:

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2018-2019
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Κυριακή 14/10/18 15:30 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ “ΚΑΠΕΤΑΝ ΒΑΣΙΛΗΣ Κυριακή 14/10/18 15:30 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ – Α.Ο. ΦΑΡΑΙ 3-0 χ.α.
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ – ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ “ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ” Κυριακή 14/10/18 15:30 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ.
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ – ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ” Κυριακή 14/10/18 15:30 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.
Α 1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ – Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ 0-3 χ.α.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 14/10/18 15:30 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ – ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΩΡΑΣ Κυριακή 14/10/18 15:30 ΡΕΚΚΑΣ Η., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ – ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ ΜΕΘΩΝΗΣ Κυριακή 14/10/18 15:30 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ – Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ 3-0 χ.α.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ – Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΩΡΙΟΥ Κυριακή 14/10/18 15:30 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Κυριακή 14/10/18 15:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ.
ΑΠΣ ΑΡΙΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ” Δευτέρα 15/10/18 15:30 ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΜΑΙ Α.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Κυριακή 14/10/18 11:00 ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 14/10/18 11:00 ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΝΤΟΧΑΣ Β.
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 14/10/18 18:30 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΑΓΓΕΛΗ Μ.

Σχολιάστε εδώ

Αφήστε το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement Prime All Day Coffee Bar
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

More in Μεσσηνία