fbpx
Ακολουθήστε μας

Μεσσηνία

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακού και οι διαιτητές στα γήπεδα της ΕΠΣΜ

Αναλυτικά οι αγώνες των τοπικών πρωταθλημάτων της ΕΠΣΜ και οι διαιτητές το Σαββατοκύριακο (2-3/3):

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2018-2019
(21η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητές
1.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ – Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο02/03/1915:30ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
2.ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο02/03/1915:30ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
3.Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ – Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ”Σάββατο02/03/1915:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ.
4.Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ – Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή03/03/1915:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ.
5.ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ – Α.Ε. ΜΑΝΗΣΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή03/03/1915:30ΚΑΥΚΑΣ Α., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.
6.Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ “ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ”Κυριακή03/03/1915:30ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ.
7.Α.Ε. ΑΒΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή03/03/1918:30ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Α 1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(20η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητές
8.ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ – Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο02/03/1915:30ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
9.ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣΧΩΡΑΣΚυριακή03/03/1915:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
10.ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΚΟΡΩΝΗΣΚυριακή03/03/1915:30ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΓΑΚΗΣ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.
11.Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΔΩΡΙΟΥΚυριακή03/03/1915:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
12.ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. – ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή03/03/1915:30ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
13.ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή03/03/1918:30ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.
19η αγωνιστική
14.ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΤετάρτη06/03/1915:30
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
(19η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητές
15.ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ – ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥΣάββατο02/03/1915:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
16.ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. – ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ”Κυριακή03/03/1911:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ.
17.ΑΠΣ ΑΡΙΣ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ”Κυριακή03/03/1915:30ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Β.
18.ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή03/03/1915:30ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ.
19.Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣΚυριακή03/03/1915:30ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΑΓΓΕΛΗ Μ.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
(19η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητές
20.ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΑΣ ΔΑΝΑΟΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο02/03/1915:30ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ.
21.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο02/03/1918:30ΚΑΥΚΑΣ Α., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.
22.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή03/03/1911:00ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ.
23.ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣΚυριακή03/03/1912:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.
24.ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ – Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΚυριακή03/03/1915:30ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α.

Σχολιάστε εδώ

Αφήστε το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement
Advertisement

More in Μεσσηνία