fbpx
Ακολουθήστε μας

Μεσσηνία

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακού και οι διαιτητές στα γήπεδα της ΕΠΣΜ

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακού και οι διαιτητές στα γήπεδα της ΕΠΣΜ

Αναλυτικά οι αγώνες των τοπικών πρωταθλημάτων της ΕΠΣΜ και οι διαιτητές το Σαββατοκύριακο (2-3/3):

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2018-2019
(21η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητές
1.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ – Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο02/03/1915:30ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
2.ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο02/03/1915:30ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
3.Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ – Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ”Σάββατο02/03/1915:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ.
4.Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ – Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή03/03/1915:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ.
5.ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ – Α.Ε. ΜΑΝΗΣΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή03/03/1915:30ΚΑΥΚΑΣ Α., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.
6.Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ “ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ”Κυριακή03/03/1915:30ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ.
7.Α.Ε. ΑΒΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή03/03/1918:30ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Α 1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(20η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητές
8.ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ – Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο02/03/1915:30ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
9.ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣΧΩΡΑΣΚυριακή03/03/1915:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
10.ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΚΟΡΩΝΗΣΚυριακή03/03/1915:30ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΓΑΚΗΣ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.
11.Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΔΩΡΙΟΥΚυριακή03/03/1915:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
12.ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. – ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή03/03/1915:30ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
13.ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή03/03/1918:30ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.
19η αγωνιστική
14.ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΤετάρτη06/03/1915:30
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
(19η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητές
15.ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ – ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥΣάββατο02/03/1915:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
16.ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. – ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ”Κυριακή03/03/1911:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ.
17.ΑΠΣ ΑΡΙΣ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ”Κυριακή03/03/1915:30ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Β.
18.ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή03/03/1915:30ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ.
19.Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣΚυριακή03/03/1915:30ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΑΓΓΕΛΗ Μ.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
(19η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητές
20.ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΑΣ ΔΑΝΑΟΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο02/03/1915:30ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ.
21.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο02/03/1918:30ΚΑΥΚΑΣ Α., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.
22.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή03/03/1911:00ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ.
23.ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣΚυριακή03/03/1912:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.
24.ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ – Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΚυριακή03/03/1915:30ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α.

Σχολιάστε εδώ

Αφήστε το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement

More in Μεσσηνία