fbpx
Ακολουθήστε μας

Β΄ Μεσσηνίας

Β΄ Τοπική Μεσσηνίας: Το πρόγραμμα όλων των Ομίλων περιόδου 2019-20

Σε 3 ομίλους χωρίστηκαν οι 33 ομάδες που θα λάβουν μέρος στο πρωτάθλημα της Β΄ Τοπικής Κατηγορίας της Μεσσηνίας.

Αναλυτικά, το πρόγραμμα αγώνων για τη σεζόν 2019-20:

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α΄ ΟΜΙΛΟΣ 2019-20

1η-12η αγωνιστική

Δόξα Καλαμάτας – Νέδουσα

ΑΟ Λαιίκων – Μεσσηνιακός

Αναγέννηση Παραλίας – ΑΟ Πατίστα

Ίκαρος Καλαμάτας – Αίαντας Καλαμάτας

Κεραυνός Καλαμάτας – ΑΠΣ Άρις

ΡΕΠΟ: ΑΟ Φαραί

 

2η-13η αγωνιστική

ΑΟ Φαραί – Δόξα Καλαμάτας

Νέδουσα – ΑΟ Λαιίκων

Μεσσηνιακός – Ίκαρος Καλαμάτας

ΑΟ Πατίστα – Κεραυνός Καλαμάτας

ΑΠΣ Άρις – Αίαντας Καλαμάτας

ΡΕΠΟ: Αναγέννηση Παραλίας

 

3η-14η αγωνιστική

Δόξα Καλαμάτας – ΑΟ Λαιίκων

Αναγέννηση Παραλίας – ΑΟ Φαραί

Ίκαρος Καλαμάτας – Νέδουσα

ΑΠΣ Άρις – Μεσσηνιακός

Αίαντας Καλαμάτας – ΑΟ Πατίστα

ΡΕΠΟ: Κεραυνός Καλαμάτας

 

4η-15η αγωνιστική

Αναγέννηση Παραλίας – Δόξα Καλαμάτας

ΑΟ Λαιίκων – Ίκαρος Καλαμάτας

ΑΟ Φαραί – Κεραυνός Καλαμάτας

Νέδουσα – ΑΠΣ Άρις

ΑΟ Πατίστα – Μεσσηνιακός

ΡΕΠΟ:  Αίαντας Καλαμάτας

 

5η-16η αγωνιστική

Δόξα Καλαμάτας – Ίκαρος Καλαμάτας

Κεραυνός Καλαμάτας – Αναγέννηση Παραλίας

ΑΠΣ Άρις – ΑΟ Λαιίκων

Αίαντας Καλαμάτας – ΑΟ Φαραί

ΑΟ Πατίστα – Νέδουσα

ΡΕΠΟ: Μεσσηνιακός

 

6η-17η αγωνιστική

Κεραυνός Καλαμάτας – Δόξα Καλαμάτας

Ίκαρος Καλαμάτας – ΑΠΣ Άρις

Αναγέννηση Παραλίας – Αίαντας Καλαμάτας

ΑΟ Λαιίκων – ΑΟ Πατίστα

ΑΟ Φαραί – Μεσσηνιακός

ΡΕΠΟ: Νέδουσα

 

7η-18η αγωνιστική

Δόξα Καλαμάτας – ΑΠΣ Άρις

Αίαντας Καλαμάτας – Κεραυνός Καλαμάτας

ΑΟ Πατίστα – Ίκαρος Καλαμάτας

Μεσσηνιακός – Αναγέννηση Παραλίας

Νέδουσα – ΑΟ Φαραί

ΡΕΠΟ: ΑΟ Λαιίκων

 

8η-19η αγωνιστική

Αίαντας Καλαμάτας – Δόξα Καλαμάτας

ΑΠΣ Άρις – ΑΟ Πατίστα

Κεραυνός Καλαμάτας – Μεσσηνιακός

Αναγέννηση Παραλίας – Νέδουσα

ΑΟ Λαιίκων – ΑΟ Φαραί

ΡΕΠΟ: Ίκαρος Καλαμάτας

 

9η-20η αγωνιστική

Δόξα Καλαμάτας – ΑΟ Πατίστα

Μεσσηνιακός – Αίαντας Καλαμάτας

Νέδουσα – Κεραυνός Καλαμάτας

ΑΟ Φαραί – Ίκαρος Καλαμάτας

ΑΟ Λαιίκων – Αναγέννηση Παραλίας

ΡΕΠΟ: ΑΠΣ Άρις

 

10η-21η αγωνιστική

Μεσσηνιακός – Δόξα Καλαμάτας

Αίαντας Καλαμάτας – Νέδουσα

ΑΠΣ Άρις – ΑΟ Φαραί

Κεραυνός Καλαμάτας – ΑΟ Λαιίκων

Ίκαρος Καλαμάτας – Αναγέννηση Παραλίας

ΡΕΠΟ: ΑΟ Πατίστα

 

11η-22η αγωνιστική

Νέδουσα – Μεσσηνιακός

ΑΟ Φαραί – ΑΟ Πατίστα

ΑΟ Λαιίκων – Αίαντας Καλαμάτας

Αναγέννηση Παραλίας – ΑΠΣ Άρις

Ίκαρος Καλαμάτας – Κεραυνός Καλαμάτας

ΡΕΠΟ: Δόξα Καλαμάτας

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Β΄ ΟΜΙΛΟΣ 2019-20

1η-12η αγωνιστική

Θύελλα Μερόπης-Διαγόρας Κοπανακίου

Παναθηναϊκός Καλαμάτας-Πανευαϊκός

Αστέρας Βαλύρας-Νίκη Πλάτης

ΠΑΟΚ Καλαμάτας-Ερμής Καλαμάτας

Παπαφλέσσας Άμφειας-Ατρόμητος Πλατύ

ΡΕΠΟ: ΠΑΣ Ράχης

 

2η-13η αγωνιστική

ΠΑΣ Ράχης-Θύελλα Μερόπης

Διαγόρας Κοπανακίου-Παναθηναϊκός Καλαμάτας

Πανευαϊκός-ΠΑΟΚ Καλαμάτας

Νίκη Πλάτης-Παπαφλέσσας Άμφειας

Ατρόμητος Πλατύ-Ερμής Καλαμάτας

ΡΕΠΟ: Αστέρας Βαλύρας

 

3η-14η αγωνιστική

Θύελλα Μερόπης-Παναθηναϊκός Καλαμάτας

Αστέρας Βαλύρας-ΠΑΣ Ράχης

ΠΑΟΚ Καλαμάτας-Διαγόρας Κοπανακίου

Ατρόμητος Πλατύ-Πανευαϊκός

Ερμής Καλαμάτας-Νίκη Πλάτης

ΡΕΠΟ: Παπαφλέσσας Άμφειας

 

4η-15η αγωνιστική

Αστέρας Βαλύρας-Θύελλα Μερόπης

Παναθηναϊκός Καλαμάτας-ΠΑΟΚ Καλαμάτας

ΠΑΣ Ράχης-Παπαφλέσσας Άμφειας

Διαγόρας Κοπανακίου-Ατρόμητος Πλατύ

Νίκη Πλάτης-Πανευαϊκός

ΡΕΠΟ: Ερμής Καλαμάτας

 

5η-16η αγωνιστική

Θύελλα Μερόπης-ΠΑΟΚ Καλαμάτας

Παπαφλέσσας Άμφειας-Αστέρας Βαλύρας

Ατρόμητος Πλατύ-Παναθηναϊκός Καλαμάτας

Ερμής Καλαμάτας-ΠΑΣ Ράχης

Νίκη Πλάτης-Διαγόρας Κοπανακίου

ΡΕΠΟ: Πανευαϊκός

 

6η-17η αγωνιστική

Παπαφλέσσας Άμφειας-Θύελλα Μερόπης

ΠΑΟΚ Καλαμάτας-Ατρόμητος Πλατύ

Αστέρας Βαλύρας-Ερμής Καλαμάτας

Παναθηναϊκός Καλαμάτας-Νίκη Πλάτης

ΠΑΣ Ράχης-Πανευαϊκός

ΡΕΠΟ: Διαγόρας Κοπανακίου

 

7η-18η αγωνιστική

Θύελλα Μερόπης-Ατρόμητος Πλατύ

Ερμής Καλαμάτας-Παπαφλέσσας Άμφειας

Νίκη Πλάτης-ΠΑΟΚ Καλαμάτας

Πανευαϊκός-Αστέρας Βαλύρας

Διαγόρας Κοπανακίου-ΠΑΣ Ράχης

ΡΕΠΟ: Παναθηναϊκός Καλαμάτας

 

8η-19η αγωνιστική

Ερμής Καλαμάτας-Θύελλα Μερόπης

Ατρόμητος Πλατύ-Νίκη Πλάτης

Παπαφλέσσας Άμφειας-Πανευαϊκός

Αστέρας Βαλύρας-Διαγόρας Κοπανακίου

Παναθηναϊκός Καλαμάτας-ΠΑΣ Ράχης

ΡΕΠΟ: ΠΑΟΚ Καλαμάτας

 

9η-20η αγωνιστική

Θύελλα Μερόπης-Νίκη Πλάτης

Πανευαϊκός-Ερμής Καλαμάτας

Διαγόρας Κοπανακίου-Παπαφλέσσας Άμφειας

ΠΑΣ Ράχης-ΠΑΟΚ Καλαμάτας

Παναθηναϊκός Καλαμάτας-Αστέρας Βαλύρας

ΡΕΠΟ: Ατρόμητος Πλατύ

 

10η-21η αγωνιστική

Πανευαϊκός-Θύελλα Μερόπης

Ερμής Καλαμάτας-Διαγόρας Κοπανακίου

Ατρόμητος Πλατύ-ΠΑΣ Ράχης

Παπαφλέσσας Άμφειας-Παναθηναϊκός Καλαμάτας

ΠΑΟΚ Καλαμάτας-Αστέρας Βαλύρας

ΡΕΠΟ: Νίκη Πλάτης

 

11η-22η αγωνιστική

Διαγόρας Κοπανακίου-Πανευαϊκός

ΠΑΣ Ράχης-Νίκη Πλάτης

Παναθηναϊκός Καλαμάτας-Ερμής Καλαμάτας

Αστέρας Βαλύρας-Ατρόμητος Πλατύ

ΠΑΟΚ Καλαμάτας-Παπαφλέσσας Άμφειας

ΡΕΠΟ: Θύελλα Μερόπης

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ –  Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ 2019-20

1η-12η αγωνιστική

Μιλτιάδης-Νέστορας Πύλου

ΠΑΟ Καλλιθέας-Θύελλα Παραλίας

Εθνικός Καλαμάτας-Ακαδημία Πάμισου Μεσσήνης

Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου-Δαναός

Στενωσιά-ΑΕ Λογγάς

ΡΕΠΟ: Πράσινα Πουλιά

 

2η-13η αγωνιστική

Πράσινα Πουλιά-Μιλτιάδης

Νέστορας Πύλου-ΠΑΟ Καλλιθέας

Θύελλα Παραλίας-Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου

Ακαδημία Πάμισου Μεσσήνης-Στενωσιά

ΑΕ Λογγάς-Δαναός

ΡΕΠΟ: Εθνικός Καλαμάτας

 

3η-14η αγωνιστική

Μιλτιάδης-ΠΑΟ Καλλιθέας

Εθνικός Καλαμάτας-Πράσινα Πουλιά

Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου-Νέστορας Πύλου

ΑΕ Λογγάς-Θύελλα Παραλίας

Δαναός-Ακαδημία Πάμισου Μεσσήνης

ΡΕΠΟ: ΑΟ Στενωσιάς

 

4η-15η αγωνιστική

Εθνικός Καλαμάτας-Μιλτιάδης

ΠΑΟ Καλλιθέας-Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου

Πράσινα Πουλιά-Στενωσιά

Νέστορας Πύλου-ΑΕ Λογγάς

Ακαδημία Πάμισου Μεσσήνης-Θύελλα Παραλίας

ΡΕΠΟ: ΑΣ Δαναός Καλαμάτας

 

5η-16η αγωνιστική

Μιλτιάδης-Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου

Στενωσιά-Εθνικός Καλαμάτας

ΑΕ Λογγάς-ΠΑΟ Καλλιθέας

Δαναός-Πράσινα Πουλιά

Ακαδημία Πάμισου Μεσσήνης-Νέστορας Πύλου

ΡΕΠΟ: Θύελλα Παραλίας

 

6η-17η αγωνιστική

Στενωσιά-Μιλτιάδης

Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου-ΑΕ Λογγάς

Εθνικός Καλαμάτας-Δαναός

ΠΑΟ Καλλιθέας-Ακαδημία Πάμισου Μεσσήνης

Πράσινα Πουλιά-Θύελλα Παραλίας

ΡΕΠΟ: Νέστορας Πύλου

 

7η-18η αγωνιστική

Μιλτιάδης-ΑΕ Λογγάς

Δαναός-Στενωσιά

Ακαδημία Πάμισου Μεσσήνης-Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου

Θύελλα Παραλίας-Εθνικός Καλαμάτας

Νέστορας Πύλου-Πράσινα Πουλιά

ΡΕΠΟ: ΠΑΟ ΠΑΟ Καλλιθέαςς

 

8η-19η αγωνιστική

Δαναός-Μιλτιάδης

ΑΕ Λογγάς-Ακαδημία Πάμισου Μεσσήνης

Στενωσιά-Θύελλα Παραλίας

Εθνικός Καλαμάτας-Νέστορας Πύλου

ΠΑΟ Καλλιθέας-Πράσινα Πουλιά

ΡΕΠΟ: Παπαφλέσσας Παπαφλέσσας Βλαχόπουλουυ

 

9η-20η αγωνιστική

Μιλτιάδης-Ακαδημία Πάμισου Μεσσήνης

Θύελλα Παραλίας-Δαναός

Νέστορας Πύλου-Στενωσιά

Πράσινα Πουλιά-Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου

ΠΑΟ Καλλιθέας-Εθνικός Καλαμάτας

ΡΕΠΟ: ΑΕ Λογγάς

 

10η-21η αγωνιστική

Θύελλα Παραλίας-Μιλτιάδης

Δαναός-Νέστορας Πύλου

ΑΕ Λογγάς-Πράσινα Πουλιά

Στενωσιά-ΠΑΟ Καλλιθέας

Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου-Εθνικός Καλαμάτας

ΡΕΠΟ: Ακαδημία Πάμισου Μεσσήνης

 

11η-22η αγωνιστική

Νέστορας Πύλου-Θύελλα Παραλίας

Πράσινα Πουλιά-Ακαδημία Πάμισου Μεσσήνης

ΠΑΟ Καλλιθέας-Δαναός

Εθνικός Καλαμάτας-ΑΕ Λογγάς

Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου-Στενωσιά

ΡΕΠΟ: Μιλτιάδης Πύργου Τριφυλίας

 

Διαβάστε ακόμη:

Η κλήρωση της Α΄ Μεσσηνίας

Η κλήρωση της Α1 Μεσσηνίας

Η κλήρωση του Κυπέλλου Μεσσηνίας

Σχολιάστε εδώ

Αφήστε το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement
Advertisement

More in Β΄ Μεσσηνίας