![Η ΑΕΠ Κοζάνης στον Δήμαρχο της πόλης!](https://www.sportstonoto.gr/wp-content/uploads/2021/02/%CE%B1%CE%B5%CF%80-%CE%BA%CE%BF%CE%B6%CE%B1%CE%BD%CE%B7%CF%82-%CE%B4%CE%B7%CE%BC%CE%B1%CF%81%CF%87%CE%B6%CE%BF%CF%82.jpeg)
Οι εκπρόσωποι της ΠΑΕ ΑΕΠ Κοζάνης,Νίκος Μάλλιαρης και Στάθης Νάτσινας, επισκέφθηκαν σήμερα το Δημαρχείο Κοζάνης και συναντήθηκαν με το Δήμαρχο Κοζάνης, Λάζαρο Μαλούτα, για θέματα της ομάδας.
η σχετική ανακοίνωση που μας έστειλε στο Sportstonoto.gr η ανερχόμενη ΑΕΠ Κοζάνης:
Η ΑΕΠ ΚΟΖΑΝΗΣ ΣΤΟ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
Οι εκπρόσωποι της ΠΑΕ ΑΕΠ Κοζάνης, κ. Νίκος Μάλλιαρης και κ. Στάθης Νάτσινας, επισκέφθηκαν σήμερα το Δημαρχείο Κοζάνης και συναντήθηκαν με το Δήμαρχο Κοζάνης, Λάζαρο Μαλούτα.
Η ΠΑΕ ΑΕΠ Κοζάνης ενημέρωσε το Δήμαρχο Κοζάνης για την κατάσταση της ομάδας μας εν μέσω πανδημίας και αβεβαιότητας σχετικά με την διεξαγωγή πρωταθλήματος και τον ευχαρίστησε θερμά για τη συμπαράσταση του και για την ολοκλήρωση των απαιτούμενων εργασιών αναβάθμισης του Δημοτικού Αθλητικού Κέντρου Κοζάνης, ώστε να είναι δυνατή η διεξαγωγή αγώνων Football League.
Εν συνεχεία, έγινε συνάντηση με την Πρόεδρο του Δημοτικού Συμβουλίου κ. Νούλα Τουμπουλίδου, η οποία ενημέρωσε ότι υλοποιείται σύντομα και η αναβάθμιση του προπονητικού κέντρου της ΑΕΠ Κοζάνης στην Ξηρολίμνη, μέσω της τοποθέτησης κοντέινερ αποδυτηρίων.
Τέλος, οι άνθρωποι της ΠΑΕ ΑΕΠ Κοζάνης, συναντήθηκαν με τον Αντιδήμαρχο Διοικητικών και ΟικονομικώνΥπηρεσιών κ. Μάρκο Φλώρο, ο οποίος δήλωσε αρωγός στην προσπάθεια της ΠΑΕ ΑΕΠ Κοζάνης ως παλιός ποδοσφαιριστής και ένθερμος φίλος του αθλητισμού”.
![](https://www.sportstonoto.gr/wp-content/uploads/2021/04/sportstonoto-newwhite.png)
![](https://www.sportstonoto.gr/wp-content/uploads/2024/04/tsikouris_georgios.jpg)
![](https://www.sportstonoto.gr/wp-content/uploads/2022/06/alberto_sala.jpg)
Πρόσφατα άρθρα
- Οι αθλητικές μεταδόσεις του Σαββάτου: Με πρεμιέρα των Ολυμπιακών Αγώνων σήμερα (+videos)
- Θανατηφόρο τροχαίο στη Μεσσηνία – 2 παιδιά ανάμεσα στους 4 νεκρούς (video)
- Ολυμπιακοί Αγώνες, Τελετή Έναρξης: Ο Ζιντάν παρέδωσε την Ολυμπιακή Φλόγα στον Ναδάλ (+video)
- Ιαπωνία – Παραγουάη 5-0 | HIGHLIGHTS
- Τελετή Έναρξης | ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ συγκίνηση από την ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ Celine Dion! (video)
- Τελετή Έναρξης | Η είσοδος της Κύπρου με σημαιοφόρο τον Μίλαν Τραΐκοβιτς! (video)
Addurl.gr – Κατάλογος Επιχειρήσεων
![](https://www.sportstonoto.gr/wp-content/uploads/2020/10/ademai.jpg)
Δες ακόμη…
-
Η Ώρα του Σωτήρη
/ 2 μήνες agoΘοδωρής Ζαγοράκης: “Γιώργο Πρασσά κάντο όπως ο Ιβάν Σαββίδης” (+video)
Μια ξεχωριστή “Ωρα του Σωτήρη” είχαμε λοιπόν την Δευτέρα 3-6-2024, στις 22:30′ το βράδυ,...
By sportstonoto -
Καλαμάτα
/ 2 μήνες agoΓεωργούντζος: “Το όνειρο πραγματικότητα ο Ολυμπιακός, θα πάει στη Super League την Καλαμάτα ο Πρασσάς” (video)
Ο Σωτήρης Γεωργούντζος μίλησε ως καλεσμένος στο κεντρικό δελτίο ειδήσεων του “Mesogeios tv“ και...
By sportstonoto