fbpx
Ακολουθήστε μας

Α΄ Μεσσηνίας

Α’ Μεσσηνίας: Το πρόγραμμα της σεζόν 2020-21

Α’ Μεσσηνίας: Το πρόγραμμα της σεζόν 2020-21

Όλο το πρόγραμμα της Α’ Τοπικής Μεσσηνίας για τη σεζόν 2020-21

Πραγματοποιήθηκαν χθες το βράδυ οι κληρώσεις των τοπικών πρωταθλημάτων της Μεσσηνίας από την ΕΠΣΜ. Αναλυτικά το πρόγραμμα της Α’ Τοπικής:

1η Αγωνιστική
ΑΟ Ομόνοιας-Ολυμπιακός Ανάληψης
Εθνικός Μελιγαλά-Παπαφλέσσας Χώρας
ΑΕ Αβίας-Εράνη Φιλιατρών
Απόλλων Καλαμάτας-ΑΟ Μεθώνης
Τσικλητήρας Πύλου-ΑΟ Σπερχογείας
ΑΣ Πανθουριακός-ΑΕ Μάνης
Απόλλων Πεταλιδίου-Τέλος Άγρας
Ακρίτας Κορώνης-ΠΑΟ Καλού Νερού
Ρεπο: ΑΟ Κυπαρισσίας

2η Αγωνιστική
ΑΟ Κυπαρισσίας-ΑΟ Ομόνοιας
Ολυμπιακός Ανάληψης-Εθνικός Μελιγαλά
Παπαφλέσσας Χώρας-Απόλλων Καλαμάτας
Εράνη Φιλιατρών-Τσικλητήρας Πύλου
ΑΟ Μεθώνης-ΑΣ Πανθουριακός
ΑΟ Σπερχογείας-Απόλλων Πεταλιδίου
ΑΕ Μάνης-Ακρίτας Κορώνης
Τέλος Άγρας-ΠΑΟ Καλού Νερού
Ρεπό: ΑΕ Αβίας

3η Αγωνιστική
ΑΟ Ομόνοια-Εθνικός Μελιγαλά
ΑΕ Αβίας-ΑΟ Κυπαρισσίας
Απόλλων Καλαμάτας-Ολυμπιακός Ανάληψης
ΑΣ Πανθουριακός-Παπαφλέσσας Χώρας
Απόλλων Πεταλιδίου-Εράνη Φιλιατρών
Ακρίτας Κορώνης-ΑΟ Μεθώνης
ΠΑΟ Καλού Νερού-ΑΟ Σπερχογείας
Τέλος Άγρας-ΑΕ Μάνης
Ρεπό: Τσικλητήρας Πύλου

4η Αγωνιστική
ΑΕ Αβίας-ΑΟ Ομόνοια
Εθνικός Μελιγαλά-Απόλλων Καλαμάτας
ΑΟ Κυπαρισσίας-Τσικλητήρας Πύλου
Ολυμπιακός Ανάληψης-ΑΣ Πανθουριακός
Παπαφλέσσας Χώρας-Ακρίτας Κορώνης
Εράνη Φιλιατρών-ΠΑΟ Καλού Νερού
ΑΟ Μεθώνης-Τέλος Άγρας
ΑΟ Σπερχογείας-ΑΕ Μάνης
Ρεπό: Απόλλων Πεταλιδίου

5η Αγωνιστική
ΑΟ Ομόνοιας-Απόλλων Καλαμάτας
Τσικλητήρας Πύλου-ΑΕ Αβίας
ΑΣ Πανθουριακός-Εθνικός Μελιγαλά
Απόλλων Πεταλιδίου-ΑΟ Κυπαρισσίας
Ακρίτας Κορώνης-Ολυμπιακός Ανάληψης
Τέλος Άγρας-Παπαφλέσσας Χώρας
ΑΕ Μάνης-Εράνη Φιλιατρών
ΑΟ Σπερχογείας-ΑΟ Μεθώνης
Ρεπό: ΠΑΟ Καλού Νερού

6η Αγωνιστική
Τσικλητήρας Πύλου-ΑΟ Ομόνοιας
Απόλλων Καλαμάτας-ΑΣ Πανθουριακός
ΑΕ Αβίας-Απόλλων Πεταλιδίου
Εθνικός Μελιγαλά-Ακρίτας Κορώνης
ΑΟ Κυπαρισσίας-ΠΑΟ Καλού Νερού
Ολυμπιακός Ανάληψης-Τέλος Άγρας
Παπαφλέσσας Χώρας-ΑΟ Σπερχογείας
Εράνη Φιλιατρών-ΑΟ Μεθώνης
Ρεπό: ΑΕ Μάνης

7η Αγωνιστική
ΑΟ Ομόνοιας-ΑΣ Πανθουριακός
Απόλλων Πεταλιδίου-Τσικλητήρας Πύλου
Ακρίτας Κορώνης-Απόλλων Καλαμάτας
ΠΑΟ Καλού Νερού-ΑΕ Αβίας
Τέλος Άγρας-Εθνικός Μελιγαλά
ΑΕ Μάνης-ΑΟ Κυπαρισσίας
ΑΟ Σπερχογείας-Ολυμπιακός Ανάληψης
Εράνη Φιλιατρών-Παπαφλέσσας Χώρας
Ρεπό: ΑΟ Μεθώνης

8η Αγωνιστική
Απόλλων Πεταλιδίου-ΑΟ Ομόνοια
ΑΣ Πανθουριακός-Ακρίτας Κορώνης
Τσικλητήρας Πύλου-ΠΑΟ Καλού Νερού
Απόλλων Καλαμάτας-Τέλος Άγρας
ΑΕ Αβίας-ΑΕ Μάνης
Εθνικός Μελιγαλά-ΑΟ Σπερχογείας
ΑΟ Κυπαρισσίας-ΑΟ Μεθώνης
Ολυμπιακός Ανάληψης-Εράνη Φιλιατρών
Ρεπό: Παπαφλέσσας Χώρας

9η Αγωνιστική
ΑΟ Ομόνοια-Ακρίτας Κορώνης
ΠΑΟ Καλού Νερού-Απόλλων Πεταλιδίου
Τέλος Άγρας-ΑΣ Πανθουριακός
ΑΕ Μάνης-Τσικλητήρας Πύλου
ΑΟ Σπερχογείας-Απόλλων Καλαμάτας
ΑΟ Μεθώνης-ΑΕ Αβίας
Εράνη Φιλιατρών-Εθνικός Μελιγαλά
Παπαφλέσσας Χώρας-ΑΟ Κυπαρισσίας
Ρεπό: Ολυμπιακός Ανάληψης

10η Αγωνιστική
ΠΑΟ Καλού Νερού-ΑΟ Ομόνοιας
Ακρίτας Κορώνης-Τέλος Άγρας
Απόλλων Πεταλιδίου-ΑΕ Μάνης
ΑΣ Πανθουριακός-ΑΟ Σπερχογείας
Τσικλητήρας Πύλου-ΑΟ Μεθώνης
Απόλλων Καλαμάτας-Εράνη Φιλιατρών
ΑΕ Αβίας-Παπαφλέσσας Χώρας
Ολυμπιακός Ανάληψης-ΑΟ Κυπαρισσίας
Ρεπό: Εθνικός Μελιγαλά

11η Αγωνιστική
ΑΟ Ομόνοιας-Τέλος Άγρας
ΑΕ Μάνης-ΠΑΟ Καλού Νερού
ΑΟ Σπερχογείας-Ακρίτας Κορώνης
ΑΟ Μεθώνης-Απόλλων Πεταλιδίου
Εράνη Φιλιατρών-ΑΣ Πανθουριακός
Παπαφλέσσας Χώρας-Τσικλητήρας Πύλου
Ολυμπιακός Ανάληψης-ΑΕ Αβίας
ΑΟ Κυπαρισσίας-Εθνικός Μελιγαλά
Ρεπό: Απόλλων Καλαμάτας

12η Αγωνιστική
ΑΕ Μάνης-ΑΟ Ομόνοια
Τέλος Άγρας-ΑΟ Σπερχογείας
ΠΑΟ Καλού Νερού-ΑΟ Μεθώνης
Ακρίτας Κορώνης-Εράνη Φιλιατρών
Απόλλων Πεταλιδίου-Παπαφλέσσας Χώρας
Τσικλητήρας Πύλου-Ολυμπιακός Ανάληψης
Απόλλων Καλαμάτας-ΑΟ Κυπαρισσίας
Εθνικός Μελιγαλά-ΑΕ Αβίας
Ρεπό: ΑΣ Πανθουριακός

13η Αγωνιστική
ΑΟ Ομόνοιας-ΑΟ Σπερχογείας
ΑΟ Μεθώνης-ΑΕ Μάνης
Εράνη Φιλιατρών-Τέλος Άγρας
Παπαφλέσσας Χώρας-ΠΑΟ Καλού Νερού
Ολυμπιακός Ανάληψης-Απόλλων Πεταλιδίου
ΑΟ Κυπαρισσίας-ΑΣ Πανθουριακός
Εθνικός Μελιγαλά-Τσικλητήρας Πύλου
ΑΕ Αβίας-Απόλλων Καλαμάτας
Ρεπό: Ακρίτας Κορώνης

14η Αγωνιστική
ΑΟ Μεθώνης-ΑΟ Ομόνοια
ΑΟ Σπερχογείας-Εράνη Φιλιατρών
ΑΕ Μάνης-Παπαφλέσσας Χώρας
ΠΑΟ Καλού Νερού-Ολυμπιακός Ανάληψης
Ακρίτας Κορώνης-ΑΟ Κυπαρισσίας
Απόλλων Πεταλιδίου-Εθνικός Μελιγαλά
ΑΣ Πανθουριακός-ΑΕ Αβίας
Απόλλων Καλαμάτας-Τσικλητήρας Πύλου
Ρεπό: Τέλος Άγρας

15η Αγωνιστική
ΑΟ Ομόνοια-Εράνη Φιλιατρών
Παπαφλέσσας Χώρας-ΑΟ Μεθώνης
Ολυμπιακός Ανάληψης-ΑΕ Μάνης
ΑΟ Κυπαρισσίας-Τέλος Άγρας
Εθνικός Μελιγαλά-ΠΑΟ Καλού Νερού
ΑΕ Αβίας-Ακρίτας Κορώνης
Απόλλων Καλαμάτας-Απόλλων Πεταλιδίου
Τσικλητήρας Πύλου-ΑΣ Πανθουριακός
Ρεπό: ΑΟ Σπερχογείας

16η Αγωνιστική
Παπαφλέσσας Χώρας-ΑΟ Ομόνοια
ΑΟ Μεθώνης-Ολυμπιακός Ανάληψης
ΑΟ Σπερχογείας-ΑΟ Κυπαρισσίας
Τέλος Άγρας-ΑΕ Αβίας
ΠΑΟ Καλού Νερού-Απόλλων Καλαμάτας
Ακρίτας Κορώνης-Τσικλητήρας Πύλου
ΑΣ Πανθουριακός-Απόλλων Πεταλιδίου
ΑΕ Μάνης-Εθνικός Μελιγαλά
Ρεπό: Εράνη Φιλιατρών

17η Αγωνιστική
Ολυμπιακός Ανάληψης-Παπαφλέσσας Χώρας
ΑΟ Κυπαρισσίας-Εράνη Φιλιατρών
Εθνικός Μελιγαλά-ΑΟ Μεθώνης
ΑΕ Αβίας – ΑΟ Σπερχογείας
Απόλλων Καλαμάτας-ΑΕ Μάνης
Τσικλητήρας Πύλου – Τέλος Άγρας
ΑΣ Πανθουριακός – ΠΑΟ Καλού Νερού
Απόλλων Πεταλιδίου – Ακρίτας Κορώνης
Ρεπό: ΑΟ Ομόνοια

Στον β’ γύρο οι αγώνες ισχύουν αντίστροφα

Σχολιάστε εδώ

Αφήστε το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement
Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

More in Α΄ Μεσσηνίας