![Αλιατίδη, Μάρκοβιτς και Καντούτση “χτυπά” η Νέα Αρτάκη…](https://www.sportstonoto.gr/wp-content/uploads/2019/05/kalamata-diagoras-PIC-35.jpg)
Μόνο αν φύγουν βέβαια από την Καλαμάτα θα τους γίνει επίσημα κρούση!
Τους Αλιατίδη, Μάρκοβιτς από την Καλαμάτα και Καντούτση από Νίκη Βόλου “χτυπά” η Νέα Αρτάκη, σύμφωνα με πληροφορίες του Sportstonoto.gr, μετά από σχετική εισήγηση του προπονητή της Κώστα Κλάδη.
Οι δύο πρώτοι, ειδικά ο δεύτερος, αποτελούν από τα αγαπημένα παιδιά των φιλάθλων της Καλαμάτας και όσο η νέα διοίκηση καθυστερεί να τους κλείσει και φέτος στην ομάδα της Μεσσηνίας, τα φίδια ζώνουν τον κόσμο της, ενώ βέβαια και οι μνηστήρες αυξάνονται για αυτούς.
Η τρίτος που προαναφέραμε, αποτελεί στόχος των “μελανολεύκων” γα την επιστροφή του (θυμίζουμε και εδώ) στη Μεσσηνιακή πρωτεύουσα, όμως ήδη – και εδώ – και άλλες ομάδες τον έχουν επίσης πλησιάσει.
Εν τω μεταξύ, δείτε και ποιοι ποδοσφαιριστές ανανέωσαν την συνεργασία τους, με τον σύλλογο της Εύβοιας.
Αναλυτικά το δελτίο Τύπου:
” Συμφωνία ανανέωσης συνεργασίας με τους ποδοσφαιριστές Θωμά Γιάννη , Μπαλαμπάνη Στέλιο , Καραντάκη Παναγιώτη , Κολιόπουλο Βασίλη , Λειβαδίτη Νίκο , Ζαχαρόπουλο Ευθύμη , Μαστροκώστα Γιώργο για την ποδοσφαιρική περίοδο 2019-2020 .
Ο Αθλητικός Όμιλος Νέας Αρτάκης είναι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την συμφωνία ανανέωσης συνεργασίας με τους ποδοσφαιριστές Θωμά Γιάννη , Μπαλαμπάνη Στέλιο , Καραντάκη Παναγιώτη , Κολιόπουλο Βασίλη , Λειβαδίτη Νίκο , Ζαχαρόπουλο Ευθύμη , Μαστροκώστα Γιώργο για την ποδοσφαιρική περίοδο 2019 – 2020 .
Tους ευχόμαστε όλους υγεία , δύναμη και με το ίδιο πάθος με αγάπη και αποφασιστικότητα να συνεχίσουν την νέα χρονιά με επιτυχίες , αγωνιστικότητα και προσήλωση στους πρωταγωνιστικούς στόχους που τους έχουν τεθεί .
Ο Πρόεδρος & το Δ.Σ. του Α.Ο.Ν.Α.”.
![](https://www.sportstonoto.gr/wp-content/uploads/2021/04/sportstonoto-newwhite.png)
3 Comments
Leave a Reply
Ακύρωση απάντησης
Leave a Reply
![](https://www.sportstonoto.gr/wp-content/uploads/2024/04/tsikouris_georgios.jpg)
![](https://www.sportstonoto.gr/wp-content/uploads/2022/06/alberto_sala.jpg)
Πρόσφατα άρθρα
- Οι αθλητικές μεταδόσεις του Σαββάτου: Με πρεμιέρα των Ολυμπιακών Αγώνων σήμερα (+videos)
- Θανατηφόρο τροχαίο στη Μεσσηνία – 2 παιδιά ανάμεσα στους 4 νεκρούς (video)
- Ολυμπιακοί Αγώνες, Τελετή Έναρξης: Ο Ζιντάν παρέδωσε την Ολυμπιακή Φλόγα στον Ναδάλ (+video)
- Ιαπωνία – Παραγουάη 5-0 | HIGHLIGHTS
- Τελετή Έναρξης | ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ συγκίνηση από την ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ Celine Dion! (video)
- Τελετή Έναρξης | Η είσοδος της Κύπρου με σημαιοφόρο τον Μίλαν Τραΐκοβιτς! (video)
Addurl.gr – Κατάλογος Επιχειρήσεων
![](https://www.sportstonoto.gr/wp-content/uploads/2020/10/ademai.jpg)
Δες ακόμη…
-
Η Ώρα του Σωτήρη
/ 2 μήνες agoΘοδωρής Ζαγοράκης: “Γιώργο Πρασσά κάντο όπως ο Ιβάν Σαββίδης” (+video)
Μια ξεχωριστή “Ωρα του Σωτήρη” είχαμε λοιπόν την Δευτέρα 3-6-2024, στις 22:30′ το βράδυ,...
By sportstonoto -
Καλαμάτα
/ 2 μήνες agoΓεωργούντζος: “Το όνειρο πραγματικότητα ο Ολυμπιακός, θα πάει στη Super League την Καλαμάτα ο Πρασσάς” (video)
Ο Σωτήρης Γεωργούντζος μίλησε ως καλεσμένος στο κεντρικό δελτίο ειδήσεων του “Mesogeios tv“ και...
By sportstonoto
john doe
10/07/2019 at 11:38
Ανακοινώσεις έργων, δηλώσεις… μας άνοιξαν την όρεξη.
Μα ούτε ορεκτικό… Μια μεταγραφή, μια ανανέωση, κάτι…
Θα σταματήσω να διαβάζω νέα της ομάδας μέχρι να δω τίτλο “υπέγραψε ο τάδε” ή “ανανέωσε ο παιχταράς”…
Υ.Γ. Περιμένουμε -και ελπίζουμε-, για λίγο ακόμη… Δεν θα πάθουμε τα περυσινά, να τρέχουμε και στον… Ασπρόπυργο για τη “φόλα”, είμαστε -πλεον- μυημένοι, θα την “μυριστούμε” νωρίτερα!
gio5
10/07/2019 at 13:18
Κρατήστε τον Ιβάν λέμε μην σας φύγει ο παιχταρας δεν θα βρεθει εύκολα ξένος που να δεθεί τόσο πολύ με την ομάδα κ τον κόσμο όπως ο Σέρβος..κάντε μας ένα δώρο που θα το εκτιμήσουμε παρά ΠΟΛΥ!!!
barbas
10/07/2019 at 14:55
Πραγματικά γούσταρα γήπεδο μόνο για Ιβάν μερικές μέρες …
Θα ήταν πολύ καλό να μείνει!
Τέλεια σχέση με κερκίδα!