![Ανακοίνωση κατά πάντων από τον ΠΑΣ Κόρινθος…](https://www.sportstonoto.gr/wp-content/uploads/2024/03/FB_IMG_1710605894404.jpg)
Ανακοίνωση κατά πάντων προν λίγο από τον ΠΑΣ Κόρινθος, μετά την οδυνηρή εντός έδρας νίκη της, 0-1 θυμίζουμε από τον Παναργειακό….
Αναλυτικά:
👉 Όργια Μελιτζανίδη και βοηθού Παπαδόπουλου από τον Πειραιά στην Κόρινθο !!!!!
Η βρώμικη εγκληματική οργάνωση του ελληνικού ποδοσφαίρου που έχει αρχηγό τον Γιάννη Παπαδόπουλο μαζί με τους Δανιήλ , Ντάσιο, Μάνδαλο, Σπυροπουλο και τον Διαμαντίδη από τη Β.Ελλάδα έχουν μεταβάλλει το πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής σε βασίλειο του παγκοσμίου παράνομου στοιχήματος.
Σήμερα μπροστά σε 6.000 οπαδούς της Κορίνθου, από το 1′ ο πιο βρώμικος διαιτητής που υπάρχει αυτή τη στιγμή στην Ελλάδα, ο Μελιτζανίδης , ένας διαιτητής που έβριζε τους ποδοσφαιριστές μας για να τους προκαλέσει και να τους αποβάλλει, από το 1′ μέχρι το τελευταίο, δεν σφύριξε ούτε 1 φάουλ από τα δέκα και πλέον φάουλ που έκαναν οι ποδοσφαιριστές του Παναργειακού έξω από την περιοχή τους και ανέκοψε τουλάχιστον 10 επιθέσεις μας μη αφήνοντας το πλεονέκτημα για να μη γίνει η ομάδα μας επικίνδυνη.
Το αποκορύφωμα ότι δεν έδωσε 2 καταφενέστατα πέναλτι εκ των οποίων στο 1 ήταν σε απόσταση 2 μέτρων από την φάση .
Εκείνο το οποίο ήταν εντυπωσιακό είναι ότι σε αυτό το παιχνίδι- στο οποίο έγινε μόνο μία φάση από ένα ανυπαρκτο φάουλ και μπήκε το γκολ τυχαία από κόντρα – όλο το παράνομο κύκλωμα στοιχήματος από την Ελλάδα μέχρι την Μαλαισία, είχαν το παιχνίδι στάνταρ διπλό λες και δεν έπαιζαν 2 πρωτοπόροι του πρωταθλήματος.
Αυτός ο αλήτης διαιτητήσ δεν μας άφησε να κάνουμε ούτε 1 φάση!
Στο γήπεδο ήταν ο προϊστάμενος της εισαγγελίας Κορίνθου και όλα έγιναν ενώπιον του.
Ήθελαν να μας διαλύσουν αλλά ευτυχώς συγκρατήσαμε τον κόσμο για να μην μπει στο γήπεδο .
Η διοίκηση της Κορίνθου έχει αποφασίσει όλα όσα συνέβησαν φέτος με την ομάδα μας που αντί να πάρει μια εύκολη άνοδο με 10 βαθμούς διαφορά, η εγκληματική οργάνωση την ανάγκασε να χάσει το πρωτάθλημα, θα τα καταθέσει όλα αυτά τα στοιχεία στον αντιεισαγγελέα του Αρείου Πάγου κύριο Γεώργιο Οικονόμου με μηνυτήρια αναφορά και πρώτο μάρτυρα τον Δήμαρχο Κορινθίων κ Νίκο Σταυρέλη.
ΟΙ ΣΤΗΜΕΝΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΜΑΣ ΈΔΩΣΑΝ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ 64 ΚΙΤΡΙΝΕΣ ΚΑΡΤΕΣ ,9 ΚΟΚΚΙΝΕΣ , 7 ΑΝΥΠΑΡΚΤΑ ΠΕΝΑΛΤΙ ΕΙΣ ΒΑΡΟΣ ΜΑΣ ΚΑΙ 1 ΜΟΝΟ ΥΠΕΡ ΜΑΣ ΟΤΑΝ ΚΕΡΔΙΖΑΜΕ ΗΔΗ 3-0.
Θέλουμε να ευχαριστήσουμε τους 6.000 οπαδούς μας που γέμισαν το γήπεδο και να τους διαβεβαιώσουμε ότι θα είμαστε πάντα κοντά στην ομάδα και ότι και να κάνουν ο ΠΑΣ Κόρινθος θα βρεθεί εκεί που του αξίζει .
Θα τους κλείσουμε όλους Φυλακή !!!
![](https://www.sportstonoto.gr/wp-content/uploads/2021/04/sportstonoto-newwhite.png)
1 Comment
Leave a Reply
Ακύρωση απάντησης
Leave a Reply
![](https://www.sportstonoto.gr/wp-content/uploads/2024/04/tsikouris_georgios.jpg)
![](https://www.sportstonoto.gr/wp-content/uploads/2022/06/alberto_sala.jpg)
Πρόσφατα άρθρα
- Οι αθλητικές μεταδόσεις του Σαββάτου: Με πρεμιέρα των Ολυμπιακών Αγώνων σήμερα (+videos)
- Θανατηφόρο τροχαίο στη Μεσσηνία – 2 παιδιά ανάμεσα στους 4 νεκρούς (video)
- Ολυμπιακοί Αγώνες, Τελετή Έναρξης: Ο Ζιντάν παρέδωσε την Ολυμπιακή Φλόγα στον Ναδάλ (+video)
- Ιαπωνία – Παραγουάη 5-0 | HIGHLIGHTS
- Τελετή Έναρξης | ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ συγκίνηση από την ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ Celine Dion! (video)
- Τελετή Έναρξης | Η είσοδος της Κύπρου με σημαιοφόρο τον Μίλαν Τραΐκοβιτς! (video)
Addurl.gr – Κατάλογος Επιχειρήσεων
![](https://www.sportstonoto.gr/wp-content/uploads/2020/10/ademai.jpg)
Δες ακόμη…
-
Η Ώρα του Σωτήρη
/ 2 μήνες agoΘοδωρής Ζαγοράκης: “Γιώργο Πρασσά κάντο όπως ο Ιβάν Σαββίδης” (+video)
Μια ξεχωριστή “Ωρα του Σωτήρη” είχαμε λοιπόν την Δευτέρα 3-6-2024, στις 22:30′ το βράδυ,...
By sportstonoto -
Καλαμάτα
/ 2 μήνες agoΓεωργούντζος: “Το όνειρο πραγματικότητα ο Ολυμπιακός, θα πάει στη Super League την Καλαμάτα ο Πρασσάς” (video)
Ο Σωτήρης Γεωργούντζος μίλησε ως καλεσμένος στο κεντρικό δελτίο ειδήσεων του “Mesogeios tv“ και...
By sportstonoto
ΟΥΔΕΤΕΡΟΣ
16/03/2024 at 19:04
ΚΑΛΑ ΚΡΑΣΙΑ ….. ΚΑΙ ΥΣΤΕΡΑ ΗΡΘΑΝ ΟΙ ΜΕΛΙΣΣΕΣ !! ΦΙΛΟΙ ΤΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΕΙΣΑΣΤΑΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΤΙΚΑ ΑΝΥΠΑΡΚΤΗ ΣΑΝ ΟΜΑΔΑ. TO ΚΑΜΠΑΝΑΚΙ ΓΙΑ ΣΑΣ ΧΤΥΠΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΤΩΡΑ! ΣΤΗΝ ΣΥΡΟ ΣΗΜΑΝΕ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ ΚΑΙ ΣΕΙΣ ΧΑΜΠΑΡΙ…… ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΠΑΛΙ ΜΕ ΤΗΝ ΒΑΡΔΑ ΤΟ ΠΥΛΙ ΤΗΝ ΑΦΑΝΤΟΥ ΚΛΠ.