Στο Νοσοκομείο, σύμφωνα με πληροφορίες του Sportstonoto.gr , διεκομίσθη πριν από λίγα μόλις λεπτά, ο γενικός γραμματέας του ΠΣ Η Καλαμάτα, Στέλιος Κουτίβας.
Οι ώρες περνούσαν και ο Στέλιος Κουτίβας δεν είχε ανακοινώσει ακόμη την απόφασή του, για τo τι θα πράξει στον ΠΣ Η Καλαμάτα, ενώ οι πιέσεις που δεχόταν εκατέρωθεν ήταν πλέον ασφυκτικές και προφανώς δεν άντεξε, ένοιωσε, σταδιακά μια αδιαθεσία και τάσεις λιποθυμίας και κατέρρευσε.
Πλέον, μετά και από όλα αυτά, είμαστε πιο κοντά στο ενδεχόμενο της παραίτησής του, παρά την θέλησή του – στηριζόμενος και από την συντριπτική πλειοψηφία των συνεργατών του και των φίλων της Καλαμάτας, που του ζητούσαν να μη φύγει – έως τώρα να μείνει και να παλέψει εκ των έσω για την αγαπημένη το ο μάδα.
Σε λίγο θα έχουμε φυσικά περισσότερα…
1 Comment
Leave a Reply
Ακύρωση απάντησης
Leave a Reply
Πρόσφατα άρθρα
- Οι αθλητικές μεταδόσεις του Σαββάτου: Με πρεμιέρα των Ολυμπιακών Αγώνων σήμερα (+videos)
- Θανατηφόρο τροχαίο στη Μεσσηνία – 2 παιδιά ανάμεσα στους 4 νεκρούς (video)
- Ολυμπιακοί Αγώνες, Τελετή Έναρξης: Ο Ζιντάν παρέδωσε την Ολυμπιακή Φλόγα στον Ναδάλ (+video)
- Ιαπωνία – Παραγουάη 5-0 | HIGHLIGHTS
- Τελετή Έναρξης | ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ συγκίνηση από την ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ Celine Dion! (video)
- Τελετή Έναρξης | Η είσοδος της Κύπρου με σημαιοφόρο τον Μίλαν Τραΐκοβιτς! (video)
Addurl.gr – Κατάλογος Επιχειρήσεων
Δες ακόμη…
-
Η Ώρα του Σωτήρη
/ 2 μήνες agoΘοδωρής Ζαγοράκης: “Γιώργο Πρασσά κάντο όπως ο Ιβάν Σαββίδης” (+video)
Μια ξεχωριστή “Ωρα του Σωτήρη” είχαμε λοιπόν την Δευτέρα 3-6-2024, στις 22:30′ το βράδυ,...
By sportstonoto -
Καλαμάτα
/ 2 μήνες agoΓεωργούντζος: “Το όνειρο πραγματικότητα ο Ολυμπιακός, θα πάει στη Super League την Καλαμάτα ο Πρασσάς” (video)
Ο Σωτήρης Γεωργούντζος μίλησε ως καλεσμένος στο κεντρικό δελτίο ειδήσεων του “Mesogeios tv“ και...
By sportstonoto
Ernest
21/03/2019 at 18:39
Κάτι ήξερε ο Παπαδόπουλος που τα παράτησε. Η Μαύρη Θύελλα σε κάνει και λιποθυμάς. Κάτι Ο Χριστόπουλος στο Δίστομο, κάτι ο Κουτίβας μετά στη συνέλευση, να δούμε ποιός θα μείνει όρθιος. Χωρίς αστεία όμως, εύχομαι στον κύριο Κουτίβα καλή ανάρρωση. Είναι ένας άνθρωπος που πονάει την ομάδα και τον έχουμε ανάγκη. Κρίμα για τις τελευταίες εξελίξεις και ελπίζω να επικρατήσει η κοινή λογική, τουλάχιστον μέχρι το τέλος της σεζόν. Δεν μ’ ενδιαφέρει ποιός φταίει ή ποιοί φταίνε. Η ομάδα βρίσκεται σε πορεία ανόδου – μάλλον παραμονής θα πρέπει να λέμε, αφού πάλι στη Γ’ θα παίζουμε – και πρέπει οι παίκτες μας να νοιώθουν σίγουροι για το μέλλον τους στη Μαύρη Θύελλα. Το ίδιο ισχύει και για τον τεχνικό μας.