fbpx
Connect with us

Γ΄ Εθνική

Γ’ Εθνική 3ος όμιλος: Η Εράνη 2-0 την Μύκονο – Το πρόγραμμα…

Γ’ Εθνική 3ος όμιλος: Η Εράνη 2-0 την Μύκονο  – Το  πρόγραμμα…

Πρωινό παιχνίδι για την Εράνη Φιλιατρών που υποδέχτηκε την ΑΕ Μυκόνου στις 10:45 για την 14η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής και του 3ου ομίλου και την νίκησε  με 2-0 παρακαλώ!

Πρώτη  νίκη  έτσι για την ομάδα  των  Φιλιατρών!!

ΤΕΛΙΚΟ Εράνη Φιλιατρών – ΑΕ Μυκόνου 2-0 (4′-43′ Καραμπέτσος)!!!

Για πρώτη φορά στην ιστορία τους Εράνη και Μύκονος τέθηκαν ετσι αντιμέτωπες σε μια αναμέτρηση με ιδιαίτερη αίγλη από το πρεστίζ του αντιπάλου και ταυτόχρονα από το μεγάλο «πρέπει» για νίκη των δύο ομάδων….

Σφύριξε ο Κεφίλης

Διαιτητής ήταν Αθανάσιος Κεφίλης, με βοηθούς τους Αθανάσιο Κλεπετσάνη και Άγγελο Οικονόμου. Καλοί  όλοι  τους.

Όλη η αγωνιστική θα διεξαχθεί την Κυριακή 10/12/

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές της 14ης αγωνιστικής έχουν ως εξής.

10:45, ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ, Εράνη Φιλιατρών – ΑΕ Μυκόνου 2-0 ΤΕΛΙΚΌ (4′-43′ Καραμπέτσος)  ΚΕΦΙΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΚΟΡΙΝΘΟΥ) ΚΛΕΠΕΤΣΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΚΟΡΙΝΘΟΥ) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ (ΚΟΡΙΝΘΟΥ)

14:00, ΔΗΜ. ΣΤΑΔ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ-ΙΑΛΥΣΟΣ, ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΠΕΙΡΑΙΩΣ) ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΩΣ) ΚΑΡΑΚΕΛΕΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΩΣ)

15:00, ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΦΑΝΤΟΥΑΦΑΝΤΟΥ ΑΕΡ-ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΘΗΝΩΝ) ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΑΘΗΝΩΝ) ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΑΘΗΝΩΝ)

15:00, ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥΠΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ-ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Ε., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ) ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ)

15:00, ΔΗΜ. ΓΗΠ.ΡΑΦΗΝΑΣΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ-ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ, ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΘΗΝΩΝ) ΓΑΛΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΑΘΗΝΩΝ) ΒΛΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ (ΑΘΗΝΩΝ)

15:00, ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΑΡΔΑΣΠΑΟ ΒΑΡΔΑΣ-ΜΑΡΚΟ, ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΝΕΟΦΥΤΟΣ (ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ-ΙΘΑΚΗΣ) ΓΑΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ (ΑΧΑΙΑΣ) ΚΑΡΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΧΑΙΑΣ)

15:00 Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΥΣΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ, ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ) ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ) ΓΚΟΥΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ)

15:00, ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΡΟΔΟΥΑΣ ΡΟΔΟΣ-ΒΥΖΑΣ, ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΑΘΗΝΩΝ) ΓΚΟΥΝΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ (ΑΘΗΝΩΝ) ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΑΘΗΝΩΝ)

15:00, ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΛΙΟΥΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ-ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ, ΘΩΜΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΘΗΝΩΝ) ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ (ΑΘΗΝΩΝ) ΜΠΟΝΤΖΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΑΘΗΝΩΝ).

loading...
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Addurl.gr – Κατάλογος Επιχειρήσεων

Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement

More in Γ΄ Εθνική