fbpx
Ακολουθήστε μας

Γ΄ Εθνική

Γ’ Εθνική: Το πρόγραμμα του 8ου Ομίλου

Γ’ Εθνική: Το πρόγραμμα του 8ου Ομίλου

Αναλυτικά το πρόγραμμα του 8ου Ομίλου της Γ’ Εθνικής 2020-21:

1η αγωνιστική
Αίας Σαλαμίνας  – Ακράτητος
ΑΕ Πυλίου  – ΑΠΕ Μικρασιατική
Πανελευσινιακός  – Αιολικός
Αετός Λουτρών  – Κερατσίνι
Θύελλα Ραφήνας  – ΑΟ Καραβάς
Πυθαγόρας  – Αστέρας Βάρης
2η αγωνιστική
ΑΕ Πυλίου  – Αίας Σαλαμίνας
Ακράτητος  – Πανελευσινιακός
ΑΠΕ Μικρασιατική  – Αετός Λουτρών
Αιολικός  – Θύελλα Ραφήνας
Κερατσίνι  – Πυθαγόρας
Αστέρας Βάρης  – ΑΟ Καραβάς
3η αγωνιστική
Αίας Σαλαμίνας  – Πανελευσινιακός
Αετός Λουτρών  – ΑΕ Πυλίου
Θύελλα Ραφήνας  – Ακράτητος
Πυθαγόρας  – ΑΠΕ Μικρασιατική
Αστέρας Βάρης  – Αιολικός
ΑΟ Καραβάς  – Κερατσίνι
4η αγωνιστική
Αετός Λουτρών  – Αίας Σαλαμίνας
Πανελευσινιακός  – Θύελλα Ραφήνας
ΑΕ Πυλίου  – Πυθαγόρας
Ακράτητος  – Αστέρας Βάρης
ΑΠΕ Μικρασιατική  – ΑΟ Καραβάς
Κερατσίνι  – Αιολικός
5η αγωνιστική
Αίας Σαλαμίνας  – Θύελλα Ραφήνας
Πυθαγόρας  – Αετός Λουτρών
Αστέρας Βάρης  – Πανελευσινιακός
ΑΟ Καραβάς  – ΑΕ Πυλίου
Κερατσίνι  – Ακράτητος
Αιολικός  – ΑΠΕ Μικρασιατική
6η αγωνιστική
Πυθαγόρας  – Αίας Σαλαμίνας
Θύελλα Ραφήνας  – Αστέρας Βάρης
Αετός Λουτρών  – ΑΟ Καραβάς
Πανελευσινιακός  – Κερατσίνι
ΑΕ Πυλίου  – Αιολικός
Ακράτητος  – ΑΠΕ Μικρασιατική
7η αγωνιστική
Αίας Σαλαμίνας  – Αστέρας Βάρης
ΑΟ Καραβάς  – Πυθαγόρας
Κερατσίνι  – Θύελλα Ραφήνας
Αιολικός  – Αετός Λουτρών
ΑΠΕ Μικρασιατική  – Πανελευσινιακός
Ακράτητος  – ΑΕ Πυλίου
8η αγωνιστική
ΑΟ Καραβάς  – Αίας Σαλαμίνας
Αστέρας Βάρης  – Κερατσίνι
Πυθαγόρας  – Αιολικός
Θύελλα Ραφήνας  – ΑΠΕ Μικρασιατική
Αετός Λουτρών  – Ακράτητος
Πανελευσινιακός  – ΑΕ Πυλίου
9η αγωνιστική
Αίας Σαλαμίνας  – Κερατσίνι
Αιολικός  – ΑΟ Καραβάς
ΑΠΕ Μικρασιατική  – Αστέρας Βάρης
Ακράτητος  – Πυθαγόρας
ΑΕ Πυλίου  – Θύελλα Ραφήνας
Πανελευσινιακός  – Αετός Λουτρών
10η αγωνιστική
Αιολικός  – Αίας Σαλαμίνας
Κερατσίνι  – ΑΠΕ Μικρασιατική
ΑΟ Καραβάς  – Ακράτητος
Αστέρας Βάρης  – ΑΕ Πυλίου
Πυθαγόρας  – Πανελευσινιακός
Θύελλα Ραφήνας  – Αετός Λουτρών
11η αγωνιστική
ΑΠΕ Μικρασιατική  – Αίας Σαλαμίνας
Ακράτητος  – Αιολικός
ΑΕ Πυλίου  – Κερατσίνι
Πανελευσινιακός  – ΑΟ Καραβάς
Αετός Λουτρών  – Αστέρας Βάρης
Θύελλα Ραφήνας  – Πυθαγόρας

 

Σχολιάστε εδώ

Αφήστε το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement
Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement

More in Γ΄ Εθνική