![Γεωργούντζος: “Χτυπάει τώρα το κεφάλι του στον τοίχο ο Αναστόπουλος” (video)](https://www.sportstonoto.gr/wp-content/uploads/2022/02/20220209_173756-1-scaled.jpg)
Σε πελάγη ευτυχίας ξανά σήμερα ο Σωτήρης Γεωργούντζος, τόσο για την εύκολη νίκη της Μαύρης Θύελλας στη Μεσσήνη επί της αποδεκατισμένης Ρόδου, του άριστου Σωτήρη Αντωνίου, με σκορ 3-1, αλλά και για την ήττα της Καλλιθέας στο Ελ Πάσο, για το 0-2 εκεί της της Επισκοπής, όπως και για το “Χ’ (1-1) του Λεβαδειακού με την Κηφισιά στην Λιβαδειά!
Ο Σωτήρης λοιπόν αποθεώνει τον Γιάννη Μπελά, ενώ την… λέει στον φίλο του, στον Νίκο Αναστόπουλο, που χωρίς κανένα ουσιαστικό λόγο και αιτία, ξαφνικά παραιτήθηκε από την Μαύρη Θύελλα και έδειξε να μην υπολογίζει έτσι τον Γιώργο Πρασσά, την ομάδα και τον κόσμο της, αλλά και τον Σωτήρη (!) τον ίδιο. Και τώρα φυσικά χτυπάει το κεφάλι του στον τοίχο, καθώς Μαύρη Θύελλα και Γιώργο Πρασσά δεν θα βρει πάλι πουθενά…
![](https://www.sportstonoto.gr/wp-content/uploads/2021/04/sportstonoto-newwhite.png)
8 Comments
Leave a Reply
Ακύρωση απάντησης
Leave a Reply
![](https://www.sportstonoto.gr/wp-content/uploads/2024/04/tsikouris_georgios.jpg)
![](https://www.sportstonoto.gr/wp-content/uploads/2022/06/alberto_sala.jpg)
Πρόσφατα άρθρα
- Οι αθλητικές μεταδόσεις του Σαββάτου: Με πρεμιέρα των Ολυμπιακών Αγώνων σήμερα (+videos)
- Θανατηφόρο τροχαίο στη Μεσσηνία – 2 παιδιά ανάμεσα στους 4 νεκρούς (video)
- Ολυμπιακοί Αγώνες, Τελετή Έναρξης: Ο Ζιντάν παρέδωσε την Ολυμπιακή Φλόγα στον Ναδάλ (+video)
- Ιαπωνία – Παραγουάη 5-0 | HIGHLIGHTS
- Τελετή Έναρξης | ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ συγκίνηση από την ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ Celine Dion! (video)
- Τελετή Έναρξης | Η είσοδος της Κύπρου με σημαιοφόρο τον Μίλαν Τραΐκοβιτς! (video)
Addurl.gr – Κατάλογος Επιχειρήσεων
![](https://www.sportstonoto.gr/wp-content/uploads/2020/10/ademai.jpg)
Δες ακόμη…
-
Η Ώρα του Σωτήρη
/ 2 μήνες agoΘοδωρής Ζαγοράκης: “Γιώργο Πρασσά κάντο όπως ο Ιβάν Σαββίδης” (+video)
Μια ξεχωριστή “Ωρα του Σωτήρη” είχαμε λοιπόν την Δευτέρα 3-6-2024, στις 22:30′ το βράδυ,...
By sportstonoto -
Καλαμάτα
/ 2 μήνες agoΓεωργούντζος: “Το όνειρο πραγματικότητα ο Ολυμπιακός, θα πάει στη Super League την Καλαμάτα ο Πρασσάς” (video)
Ο Σωτήρης Γεωργούντζος μίλησε ως καλεσμένος στο κεντρικό δελτίο ειδήσεων του “Mesogeios tv“ και...
By sportstonoto
Atom
09/02/2022 at 21:36
Βαρα και συ μια το κεφαλι σου στο δοκαρι μπας και ξυπνησεις καμια φορα που φαγωθηκες να του κανεις τα χατηρια οπως λες, αξιζε τον κοπο Σωτηρη ?? αν οχι να βγεις να το παραδεχτεις και να πεις ναι παιδια εγω τον ανεβασα ψιλα εκει πανω και μου την εφερε και μενα οπως και στην ομαδα, δεν ειναι κακο να παραδεχομασται τα λαθη μας γινομαστε καλυτεροι και αν το κανεις και δημοσια θα ανεβασεις τις μετοχες σου …
Βασίλης Φιλιππόπουλος
09/02/2022 at 21:51
Ναι το κεφάλι του στο τοίχο, διότι ήταν εγωιστής, υπερόπτης, και σιγουρατζής.
Πάντα προσπαθούσε να βρει άλλοθι για τον εαυτόν του, για τις όποιες κακές εμφανίσεις
τις ομάδας, λέγοντας, και το περίφημο τώρα αρχίζει το πρωτάθλημα!!!
Γιάννης Μεσσηνια
09/02/2022 at 21:59
Ουδεις αναντικαταστατος,ο Μπελα για τη Β Εθνικη με το υλικο που εχει να διαχειριστει ειναι πολυ καλος!
Μονο νικες και ωπου βγει αλλωστε οι φωστηρες εβαλαν μπαραζ και στον πρωτο!
Γιωργος
10/02/2022 at 01:56
Η Καλαμάτα έχει εγκαταστάσεις πλέων ,ροστερ,μέγιστο πρόεδρο,Λογικά η δουλειά και το πλάνο φαινόταν ότι μπήκε από πέρσι,δεν είναι τυχαίο πριν φυγή ο αναστοπουλος ,ότι ευχαρίστησε έστω και κ0αθηστεριμενα,τους συνεργάτες που τον βοηθεισαν να φτιαχτεί αυτό το πλάνο.Τώρα αν μπορεί η όχι Ο Αριαν μπελά να δει τη έχει γίνει εκεί ο χρόνος θα το δείξει.Πάντως δεν φημίζεται για τις γνώσεις του …και το ότι έρχεται από τον Απόλλων Λάρισας που όλοι ξέρουμε τι γίνετε εκεί διόλου τυχαίο .
Κώστας
10/02/2022 at 08:11
Ότι ρόστερ και να έχεις ο προπονητής χρειάζεται για να το διαχειριστεί…στις κρίσεις….στα παιχνίδια με τις αλλαγές που θα χρειαστεί αν τα πράγματα δεν πάνε καλά ή όταν πρέπει να κρατήσει ένα σκορ υπέρ του….
Ένα πράγμα δεν μου άρεσε όταν ο Κωνσταντινόπουλος μίλησε στη συνέντευξη μετά τον αγώνα… αποκάλεσε με τον μικρό του όνομα τον προπονητή… είπε ο Γιάννης….
Τώρα είναι ο προπονητής κύριε αρχηγέ….προσγειωσου…
Βασίλης Φιλιππόπουλος
10/02/2022 at 13:04
Αγαπητέ Κώστα αν για ασήμαντα λάθη γκρινιάζουμε θα χάσουμε το δάσος. Αυτό το site Σπορ Στο Νότο το διαβάζει κόσμος και θα πρέπει να είμαστε (Το λέω και για άλλους) πολύ προσεκτικοί το τι γράφουμε. Ίσως παρεξηγηθώ σαν βασιλικότερος του βασιλέως αλλά επειδή πιστεύω ότι όλοι μας αγαπάμε την Μαύρη Θύελλα έχω την αίσθηση ότι θα πρέπει να είμαστε πιο συγκρατημένοι.
Ανεστης
10/02/2022 at 15:23
Tωρα τα εβαλε με τον Αναστοπουλο που αποθεωνε και εκανε την Μαρθα Βουρτση μαζι του πριν δυο μερες,Γεωργουντζο τα παιρνεις τα χαπια σου?
sportstonoto
10/02/2022 at 15:25
Πονάς?