Οι πρωταθλητές Μεσσηνίας, παίκτες, προπονητές και διοίκηση του Αστέρα, ΟΛΟΙ από το Αρφαρά παρακάλώ, σε μία ωραία αναμνηστική τους φωτογραφία, έξω, στη βεράντα του ΚΕΠ στο Αρφαρά, με το Κύπελλο του πρωταθλητή!
Δείτε την ωραία φιέστα του Αστέρα, στο όμορφο Αρφαρά, στο ΚΕΠ του χωριού, για την πανάξια κατάκτηση του τίτλου φέτος στον 2ο όμιλο της Β’ τοπικής της Μεσσηνίας!!
Από αριστερά: Γιώργος Μπούρας – Χατζής, πρώην πρόεδρος του Αστέρα Αρφαρών, Αλέκος Κατσαμπάνης νυν πρόεδρος, Ανδρέας Τσουκαλάς υποψήφιος Νομαρχιακός σύμβουλος με τον Νίκα, Ηλίας Αλεξαδρόπουλος αντιπρόεδρος ΕΠΣΜ, Γιάννης Μπούρας – Μπουτσικάς μέλος διοίκησης και Βασίλης Σπηλιώτης πρόεδρος της ΕΠΣΜ!
Δείτε το ωραίο βίντεο του Sportstonoto.gr που ακολοθεί, όπως και φωτογραφίες από την φιέστα στο Αρφαρά:
Την “Κούπα” βέβαια σήκωσε και ο Σωτήρης Γεωργούντζος… φανατικός Αρφαραίος (φυσικά) και αυτός!!!
Και η τούρτα του πρωταθλητή, με γραμμένα πάνω της όλα τα ονόματα των παικτών της ομάδας, μαζί με τα… παρατσούκλια τους!!!
Με την “κούπα” και στο δείπνο μετά στην κεντρική πλατεία του χωριού !