fbpx
Ακολουθήστε μας

Ποδόσφαιρο

ΚΕΔ/ΕΠΟ: Αυτοί είναι όλοι οι νέοι πίνακες διαιτησίας του ελληνικού ποδοσφαίρου…

Η ΚΕΔ/ΕΠΟ ανακοίνωσε τους πίνακες διαιτησίας της νέας σεζόν, όπως άλλωστε σας είχαμε προαναγγείλει λίγο νωρίτερα από το Sportstonoto.gr!

Από την Κεντρική Επιτροπή Διαιτησίας της Ελληνικής Ποδοσφαιρικής Ομοσπονδίας ανακοινώθηκαν οι πίνακες διαιτητών, βοηθών διαιτητών και παρατηρητών περιόδου 2019/20.

Πίνακες Διαιτητών, Βοηθών διαιτητών και Παρατηρητών περιόδου 2019/20
Λαμβάνοντας υπόψη την απόφαση της Επιτροπής Ενώσεων Μελών της FIFA, με ημερομηνία 3
Απριλίου 2019, καθώς και τις επιστολές της Γενικής Γραμματέως της FIFA, κ. Fatma Samoura,
που απεστάλησαν με fax στις 21 Μαϊου 2019, και στις 16 Ιουλίου 2019, η Κεντρική Επιτροπή
Διαιτησίας (ΚΕΔ) της Ελληνικής Ποδοσφαιρικής Ομοσπονδίας (ΕΠΟ) στη συνεδρίαση Νο 28
στις 21 Ιουνίου 2019, στα πλαίσια των αρμοδιοτήτων της και σύμφωνα με το Καταστατικό της
ΕΠΟ, τον Κανονισμό Διαιτησίας, τις οδηγίες Εθνικών Συνομοσπονδιών της FIFA για τη
διαιτησία και τη Σύμβαση Διαιτησίας της UEFA, σχετικά με την επιλογή των Διαιτητών, Βοηθών
Διαιτητών και Παρατηρητών της 1ης , 2ης και 3ης Κατηγορίας της περιόδου 2019/20, έλαβε τις
ακόλουθες αποφάσεις, τις οποίες αποστέλλουμε στην Εκτελεστική Επιτροπή της ΕΠΟ προς
γνώση και δημοσιοποίηση:
Η τελική κατάρτιση των πινάκων των δύο πρώτων κατηγοριών (βαθμολογία διαιτητών,
αξιολόγηση) έγινε αποκλειστικά από τα τρία αλλοδαπά μέλη της ΚΕΔ/ΕΠΟ.
1. Τα κριτήρια επιλογής, ανόδου, υποβιβασμού και αποκλεισμού για τους διαιτητές και
βοηθούς διαιτητές όλων των κατηγοριών θεσπίστηκαν ως εξής:
a) Βαθμολογία της περιόδου 2018/19
b) Επίδοση στα τεστ φυσικής κατάστασης της περιόδου 2018/19
c) Επίδοση στις γραπτές εξετάσεις της περιόδου 2018/19
d) Αγώνες που διεύθυναν στην περίοδο 2018/19
e) Τεχνικές επιδόσεις και συμπεριφορά
f) Ηλικία και προοπτική ανέλιξης στην κορυφή
g) Ακεραιότητα προσωπικότητας και προφίλ διαιτητή
2. Τα κριτήρια επιλογής, ανόδου, υποβιβασμού και αποκλεισμού για τους παρατηρητές όλων
των κατηγοριών θεσπίστηκαν ως εξής:
a) Τεχνικές επιδόσεις και συνέπεια για την περίοδο 2018/19
b) Επίδοση στις γραπτές εξετάσεις της περιόδου 2018/19
ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
– 2 –
c) Επίδοση στις εξετάσεις εικόνων με φάσεις αγώνων (video tests) της περιόδου
2018/19
d) Αγώνες που διεύθυναν στην περίοδο 2018/19
e) Ακεραιότητα προσωπικότητας και προφίλ παρατηρητή
3. Εξαιτίας της νέας ανταγωνιστικής μορφής της Super League 1 (SL1) καθώς και της
εφαρμογής του συστήματος VAR στη SL1 και στο Κύπελλο Ελλάδος και λόγω της εισαγωγής
της SL2 ως νέας διοργάνωσης, αποφασίστηκε να αυξηθεί ο αριθμός των διαιτητών της 1
ης
κατηγορίας.
4. Για τους ίδιους λόγους αποφασίστηκε επίσης να αυξηθεί ο αριθμός των παρατηρητών της
1
ης κατηγορίας, με μέγιστο αριθμό που καθορίστηκε στους 30.
5. Λαμβάνοντας υπόψη τα προηγούμενα, αποφασίστηκε για τους διαιτητές της 1ης
κατηγορίας:
a) Σύνολο 26 διαιτητές (από 21 διαφορετικές ΕΠΣ)
b) Παρέμειναν: 21 διαιτητές από την προηγούμενη περίοδο
c) Υποβιβάστηκαν: 2 διαιτητές στη 2η
κατηγορία
d) Ανέβηκαν: 5 διαιτητές από τη 2η
κατηγορία
6. Και για τους βοηθούς διαιτητές της 1ης κατηγορίας:
a) Σύνολο 50 βοηθοί διαιτητές (από 30 διαφορετικές ΕΠΣ)
b) Παρέμειναν: 44 βοηθοί διαιτητές από την προηγούμενη περίοδο
c) Υποβιβάστηκαν: 4 βοηθοί διαιτητές στη 2η
κατηγορία
d) Ανέβηκαν: 6 βοηθοί διαιτητές από τη 2η
κατηγορία
7. Και για τους παρατηρητές της 1ης κατηγορίας:
a) Συνολικός αριθμός παρατηρητών: 30 (από 21 διαφορετικές ΕΠΣ)
b) Παρέμειναν: 27 παρατηρητές από την προηγούμενη περίοδο
c) Επανεντάχθηκαν: 3 παρατηρητές
8. Εξαιτίας της δημιουργίας της νέας διοργάνωσης της SL2, αποφασίστηκε να αυξηθεί ο
αριθμός των διαιτητών της 2ης κατηγορίας.
9. Για τους ίδιους λόγους αποφασίστηκε να αυξηθεί ο αριθμός των παρατηρητών της 2
ης
ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
– 3 –
κατηγορίας
10. Λαμβάνοντας υπόψη τα προηγούμενα, αποφασίστηκε για τους διαιτητές της 2ης
κατηγορίας:
a) Σύνολο 52 ανδρών διαιτητών και 2 γυναικών διαιητητών (από 36 διαφορετικές ΕΠΣ)
b) Παρέμειναν: 34 διαιτητές από την προηγούμενη περίοδο
c) Προστέθηκαν: 2 διαιτητές που υποβιβάστηκαν από την 1η
κατηγορία
d) Υποβιβάστηκαν: 2 διαιτητές στην 3η
κατηγορία
e) Ανέβηκαν: 18 διαιτητές από την 3η
κατηγορία (οι 2 είναι γυναίκες)
11. Και για τους βοηθούς διαιτητές της 2ης κατηγορίας:
a) Σύνολο 84 βοηθοί διαιτητές (από 41 διαφορετικές ΕΠΣ)
b) Παρέμειναν: 70 βοηθοί διαιτητές από την προηγούμενη περίοδο
c) Προστέθηκαν: 4 βοηθοί διαιτητές που υποβιβάστηκαν από την 1η
κατηγορία
d) Υποβιβάστηκαν: 3 βοηθοί διαιτητές στην 3η
κατηγορία
e) Ανέβηκαν: 9 βοηθοί διαιτητές από την 3
η
κατηγορία + 1 επανένταξη (γυναίκα)
12. Και για τους παρατηρητές της 2ης κατηγορίας:
a) Σύνολο 74 παρατηρητές (από 43 διαφορετικές ΕΠΣ)
b) Παρέμειναν: 64 παρατηρητές από την προηγούμενη περίοδο
c) Υποβιβάστηκε: 1 παρατηρητής στην 3η
κατηγορία
d) Ανέβηκαν: 9 παρατηρητές από την 3η
κατηγορία + 1 επανένταξη
13. Εξαιτίας της αύξησης των ομάδων που συμμετέχουν στην 3
η
εθνική κατηγορία, της
δημιουργίας των πρωταθλημάτων νέων της SL2 και της αύξησης του αριθμού των αγώνων
των γυναικείων πρωταθλημάτων, αποφασίστηκε να αυξηθεί ο αριθμός των διαιτητών της
3
ης κατηγορίας σε 110 και επίσης να αυξηθεί ο αριθμός των διαιτητών, που επιλέχθηκαν
από τις ΕΠΣ και εγκρίθηκαν στο σεμινάριο Προχωρημένου Σταδίου Κατάρτισης Επιπέδου 2
(GreeKore Promising) για την Κατηγορία 4 Προχωρημένων διαιτητών (70). Ο συνολικός
αριθμός των διαιτητών που συμμετέχουν σε αυτές τις διοργανώσεις θα είναι 180
14. Για τους ίδιους λόγους, αποφασίστηκε επίσης να αυξηθεί ο μέγιστος αριθμός
παρατηρητών της 3ης κατηγορίας.
ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
– 4 –
15. Λαμβάνοντας υπόψη τα προηγούμενα, αποφασίστηκε για τους διαιτητές της 3ης
κατηγορίας:
a) Σύνολο 110 διαιτητές (από 48 διαφορετικές ΕΠΣ)
b) Παρέμειναν: 56 διαιτητές από την προηγούμενη περίοδο
c) Προστέθηκαν: 2 διαιτητές που υποβιβάστηκαν από τη 2η
κατηγορία
d) Υποβιβάστηκαν: 4 διαιτητές στην 4η
κατηγορία
e) Ανέβηκαν: 52 διαιτητές από την Κατηγορία 4 Προχωρημένων διαιτητών.
16. Και για τους βοηθούς διαιτητές της 3ης κατηγορίας:
a) Σύνολο 196 βοηθοί διαιτητές (από 52 διαφορετικές ΕΠΣ)
b) Παρέμειναν: 187 βοηθοί διαιτητές από την προηγούμενη περίοδο
c) Προστέθηκαν: 3 βοηθοί διαιτητές από τη 2η
κατηγορία
d) Επανεντάχθηκαν: 4 βοηθοί διαιτητές
e) Αλλαγή ιδιότητας: 2 (από διαιτητές έγιναν βοηθοί διαιτητές)
17. Και για τους παρατηρητές της 3ης κατηγορίας:
a) Συνολικός αριθμός παρατηρητών: 144 (από 48 διαφορετικές ΕΠΣ)
b) Παρέμειναν: 122 παρατηρητές από την προηγούμενη περίοδο
c) Προστέθηκε: 1 παρατηρητής που υποβιβάστηκε από τη 2η
κατηγορία
d) Υποβιβάστηκαν: 7 παρατηρητές στην 4η
κατηγορία
e) Νέοι παρατηρητές: 21
Περιληπτικά, ο πίνακας με τον συνολικό αριθμό των αξιωματούχων διαιτησίας στις εθνικές
κατηγορίες ως ακολούθως:
Κατηγορία Διαιτητές Βοηθοί Διαιτητές Παρατηρητές Σύνολο
Κ1 26 50 30 106
Κ2 54 84 74 212
Κ3 110 196 144 450
Σύνολο 190 330 248 768
Λαμβάνοντας υπόψη τα παραπάνω, η σύνθεση των πινάκων διαιτητών, βοηθών διαιτητών και
παρατηρητών όλων των εθνικών κατηγοριών για την περίοδο 2019/2020 είναι οι εξής:
ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
– 5 –
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ 1ης ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2019-20
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΠΣ
1 Ευαγγέλου Άγγελος Αθηνών
2 Παπαπέτρου Αναστάσιος Αθηνών
3 Μανούχος Ευάγγελος Αργολίδας
4 Διαμαντόπουλος Αριστοτέλης Αρκαδίας
5 Κουτσιαύτης Αριστομένης Άρτας
6 Κοτσάνης Κωνσταντίνος Δράμας
7 Βάτσιος Αριστείδης Δυτικής Αττικης N
8 Σιδηρόπουλος Αναστάσιος Δωδεκανήσου
9 Καραντώνης Δημήτριος Ημαθίας N
10 Μαλούτας Δημήτριος Ημαθίας N
11 Κατσικογιάννης Αλέξανδρος Ηπείρου N
12 Τάσης Γεώργιος Ηπείρου
13 Κομίνης Γεώργιος Θεσπρωτίας
14 Σκουλάς Εμμανουήλ Θεσσαλίας
15 Κουμπαράκης Στέφανος Θράκης
16 Φωτιάδης Φώτιος Καστοριάς
17 Σέζος Αθανάσιος Κιλκίς
18 Τζήλος Αθανάσιος Λάρισας
19 Γκορτσίλας Ευστάθιος Μακεδονίας
20 Ζαχαριάδης Πραξιτέλης Μακεδονίας
21 Παπαδόπουλος Ιωάννης Μακεδονίας
22 Τσαμούρης Αλέξανδρος Πειραιά
23 Φωτιάς Βασίλειος Πέλλας
24 Βρέσκας Γεώργιος Πιερίας
25 Τζοβάρας Γεώργιος Φθιώτιδας
26 Τσαγκαράκης Πέτρος Χανίων N
ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
– 6 –
ΒΟΗΘΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ 1ης ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2019-20
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΕΠΣ
1 Ακρίβος Χρήστος Αθηνών
2 Απτόσογλου Ιορδάνης Αθηνών
3 Ζήρδας Άγγελος Αθηνών N
4 Καρατζίκας Αντώνιος Αθηνών
5 Σαμοϊλης Δημήτριος Αθηνών
6 Φωτόπουλος Ανδρέας Αθηνών
7 Καλαμπόκης Κωνσταντίνος Αιτωλοακαρνανίας
8 Κολοσιώνης Αθανάσιος Αιτωλοακαρνανίας
9 Κωσταράς Πολυχρόνης Αιτωλοακαρνανίας
10 Μπούξμπαουμ Ράινχαρντ Ανατoλικής Αττικής
11 Σπυρόπουλος Παντελής Ανατολικής Αττικής
12 Πετρόπουλος Τρύφων Αρκαδίας
13 Τριανταφύλλου Κωσταντίνος Αρκαδίας
14 Μεϊντανάς Ανδρέας Αχαΐας
15 Μπαλτάς Χρήστος Αχαΐας
16 Φίλος Δημήτριος Βοιωτίας
17 Χατζηνάκος Γεώργιος Δράμας
18 Δημόπουλος Μιχαήλ Δυτικής Αττικής
19 Κουρομπύλια Χρυσούλα Δυτικής Αττικής
20 Βασιλόπουλος Σπυρίδων Έβρου
21 Κωνστάντιος Κωνσταντίνος Εύβοιας
22 Ψάρρης Κωνσταντίνος Ζακύνθου
23 Καραγκιζόπουλος Ιωάννης Ημαθίας
24 Κόλλιας Αθανάσιος Ηπείρου
25 Μωυσιάδης Θεόφιλος Ηπείρου
26 Μαυρουδής Δημήτριος Ηρακλείου N
27 Νικολακάκης Βασίλειος Ηρακλείου
28 Παπαδάκης Μιχαήλ Ηρακλείου
29 Τζιώτζιος Χρήστος Θράκης
30 Διπλάρης Αντώνιος Καρδίτσας
ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
– 7 –
31 Στεφανής Γεώργιος Καρδίτσας N
32 Δημητριάδης Ιορδάνης Καστοριάς
33 Τζιουβάρας Θεόδωρος Κοζάνης Ν
34 Καρσιώτης Μιχαήλ Κορινθίας
35 Κωνσταντόπουλος Παναγιώτης Κορινθίας
36 Πάγκαλος Νικόλαος Λασιθίου
37 Αϊναλής Θεόδωρος Μακεδονίας Ν
38 Δημητριάδης Λάζαρος Μακεδονίας
39 Νατσιόπουλος Δημήτριος Μακεδονίας
40 Νικολαΐδης Κωνσταντίνος Μακεδονίας
41 Πάτρας Πέτρος Μακεδονίας
42 Αλεξέας Ηλίας Μεσσηνίας
43 Κούλα Χασάν Ξάνθης
44 Κωνσταντινου Ηλίας Πρέβεζας/Λευκάδας
45 Σίπκας Σταύρος Σάμου
46 Σάββας Νικόλαος Σερρών
47 Καλύβας Βασίλειος Φθιώτιδας Ν
48 Δημόπουλος Νικόλαος Φλώρινας
49 Χριστάκογλου Γεώργιος Χαλκιδικής
50 Σινιοράκης Αντώνιος Χανίων
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ 2ης ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2019-20
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΠΣ
1 Γκάμαρης Ανδρέας Αθηνών
2 Κατοίκος Κωνσταντίνος Αθηνών
3 Μαχαίρας Ευστράτιος Αθηνών N
4 Μπαϊρακτάρης Κωνσταντίνος Αθηνών N
5 Μπακογιάννης Αγγελος Αθηνών
6 Περράκης Κωνσταντίνος Αθηνών
7 Τσουκαλάς Χαράλαμπος Αθηνών
8 Ματσούκας Μιχαήλ Αιτωλοακαρνανίας
9 Αντωνίου Ελένη Ανατολικης Αττικης
ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
– 8 –
10 Βλάχος Ανδρέας Ανατολικής Αττικης
11 Δραγάτης Αλέξανδρος Ανατολικής Αττικης
12 Βεργέτης Χρήστος Αρκαδίας
13 Αθανασίου Χαράλαμπος Αρτας N
14 Ανδριανός Κωνσταντίνος Αχαϊας
15 Καδδάς Παναγιώτης Αχαϊας
16 Ψυχούλας Δημήτριος Βοιωτίας N
17 Τσέτσιλας Κωνσταντίνος Γρεβενών
18 Ντάουλας Φώτιος Δυτικής Αττικής
19 Παρχαρίδης Περικλής Δράμας N
20 Πουλικίδης Κωνσταντίνος Δράμας
21 Ωραιόπουλος Μάριος Δωδεκαννήσου Ν
22 Σιδηρόπουλος Σάββας Εβρου
23 Λάμπρου Γεώργιος Εύβοιας Ν
24 Μελτζανίδης Γεώργιος Ημαθίας Ν
25 Ζαμπαλάς Σπυρίδων Ηπείρου
26 Πάνος Ιωάννης Ηπείρου Ν
27 Κουναλάκης Γεώργιος Ηρακλείου
28 Πατεμτζής Γεώργιος Ηρακλείου Ν
29 Καλαντζής Στέφανος Βάϊος Θεσσαλίας Ν
30 Θεοχάρης Δημήτριος Θεσσαλίας
31 Μπεκιάρης Λάμπρος Καρδίτσας
32 Δραγούσης Αθανάσιος Κιλκίς
33 Πανυτσίδης Κωνσταντίνος Κοζάνης
34 Τσιμεντερίδης Σταύρος Κοζάνης Ν
35 Ρούσσος Αθανάσιος Κορινθίας Ν
36 Τσιοφλίκη Ανδρομάχη Λάρισας
37 Κολυτάς Σπυρίδων Λασιθίου
38 Κουκούλας Παναγιώτης Λέσβου
39 Αγγελάκης Άγγελος Μακεδονίας
40 Βουρνέλης Ματθαίος Μακεδονίας
41 Μαρόπουλος Νικόλαος Μακεδονίας Ν
42 Τσοπουλίδης Παναγιώτης Ξάνθης
43 Λεμπέσης Πέτρος Πειραιά Ν
44 Γιουματζίδης Μελέτιος Πέλλας
45 Μαυρίδης Θωμάς Πέλλας Ν
46 Μέγας Αλέξανδρος Πιερίας Ν
47 Πολυχρόνης Φώτιος Πιερίας
48 Μπαϊλης Νικόλαος Πρέβεζας
ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
– 9 –
49 Κατόπης Ελευθέριος Σάμου Ν
50 Τζουμαλάκης Απόστολος Σερρών
51 Γρατσάνης Ευάγγελος Τρικάλων Ν
52 Θεοδωρόπουλος Νικόλαος Φλώρινας
53 Τσακαλίδης Αλέξανδρος Χαλκιδικής
54 Τζαμουτζαντώνης Παντελεήμων Χίου Ν
ΒΟΗΘΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ 2ης ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2019-20
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΠΣ
1 Αραβίδης Γεώργος Παναγιώτης Αθηνών Ν
2 Δέτση Μαρία Αθηνών Ν
3 Κολλιάκος Άγγελος Αθηνών
4 Νιδριώτης Μιχαήλ Αθηνών
5 Νικολάου Χρήστος Αθηνών
6 Σταύρογλου Δημήτριος Αλέξανδρος Αθηνων Ν
7 Τσιλίκας Νικόλαος Αιτωλοακαρνανίας
8 Γουρνιάς Θεόδωρος Ανατολικής Αττικής
9 Κάλλης Αντώνιος Ανατολικής Αττικής
10 Καραθανάσης Αλέξανδρος Ανατολικής Αττικής
11 Βεργέτης Δημήτριος Αρκαδίας
12 Κύριος Δημήτριος Αρκαδίας
13 Κακαφώνης Μιχαήλ Αχαΐας
14 Οικονόμου Σπήλιος Αχαΐας
15 Δελλής Λεωνίδας Βοιωτίας
16 Παγούρας Βασίλειος Βοιωτίας
17 Μωυσιάδης Βασίλειος Γρεβενών
18 Στεφούλης Αθανάσιος Γρεβενών
19 Φαλτάκας Θεοδόσης Γρεβενών
20 Κουβαλάκης Παναγιώτης Δράμας
21 Τσακίρης Κωνσταντίνος Δράμας
22 Κρέτσιμος Γεώργιος Δυτικής Αττικής Ν
ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
– 10 –
23 Οικονόμου Κωνσταντίνος Δυτικής Αττικής
24 Πλακάς Χρήστος Δυτικής Αττικής
25 Κόττορος Εμμανουήλ Δωδεκανήσου
26 Χατζημανώλης Μιχαήλ Δωδεκανήσου
27 Διαμάντης Λάμπρος Έβρου
28 Τερζόπουλος Παναγιώτης Έβρου
29 Πριόνας Δαυίδ Εύβοιας
30 Καραλής Ιωάννης Ηλείας
31 Πήττας Άγγελος Ηλείας
32 Γιάντσης Κωνσταντίνος Ημαθίας
33 Παπαδάκης Αθανάσιος Ημαθίας
34 Χριστοδούλου Γεώργιος Ημαθίας Ν
35 Θανασιάς Αθανάσιος Ηπείρου
36 Λιόντος Κωνσταντίνος Ηπείρου
37 Γαρεφαλάκης Ευστάθιος Ηρακλείου
38 Δασκαλάκης Αντώνιος Ηρακλείου
39 Μαυραντωνάκης Αντώνιος Ηρακλείου
40 Τίκας Δημήτριος του Λάμπρου Θεσπρωτίας
41 Σακκάς Παναγιώτης Θεσσαλίας
42 Γκιόση Μάριος Θράκης
43 Καραγιάννης Αθανάσιος Θράκης Ν
44 Καμπερίδης Φώτιος Καβάλας
45 Κουκούμης Αντώνιος Καβάλας Ν
46 Βογιατζής Ελευθέριος Καρδίτσας
47 Σκορδίλης Θεοχάρης – Δημήτριος Κέρκυρας
48 Κωτούλας Νικόλαος Κιλκίς
49 Μπαλιάγκας Αλέξανδρος Κοζάνης
50 Μπουρτζοβίτης Αθανάσιος Κορινθίας
51 Τριαντάφυλλος Νικόλαος Κορινθίας
52 Αρμακόλας Ισίδωρος Κυκλάδων
53 Παλαμίδας Γεώργιος Λακωνίας Ν
ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
– 11 –
54 Μάνος Βασίλειος Λάρισας
55 Νίκζας Αχιλλέας Λάρισας
56 Στάϊκος Κωνσταντίνος Λάρισας Ν
57 Ψύλος Χρήστος Λέσβου
58 Κουφός Αλέξανδρος Μακεδονίας Ν
59 Ντάβελας Αργύριος Μακεδονίας
60 Παπαδόπουλος Ηλίας Μακεδονίας
61 Τοροσιάδης Νικόλαος Μακεδονίας
62 Τυριακίδης Νικόλαος Μακεδονίας
63 Φράγιος Αναστάσιος Μακεδονίας
64 Αδαμόπουλος Κωνσταντίνος Μεσσηνίας
65 Αθανασοπούλου Σοφία Μεσσηνίας
66 Εμπλιούκ Ιλίας Ξάνθης
67 Κηλικιώτης Δημήτριος Ξάνθης
68 Γεωργακόπουλος Τιμολέων Πειραιά
69 Γιαννίκος Γεώργιος Πειραιά Ν
70 Κορωνάς Χρήστος Πειραιά Ν
71 Παγουρτζής Δημήτριος Πειραιά
72 Χρηστάκος Παναγιώτης Πειραιά
73 Δέλλιος Αθανάσιος Πέλλας
74 Δεμερτζής Χρήστος Πέλλας
75 Βρούζος Κωνσταντίνος Πιερίας
76 Φραγκούλης Παύλος Πρέβεζας/Λευκάδας
77 Κοκμοτός Ιωάννης Ρεθύμνου
78 Αναστασιάδης Αχιλλέας Σερρών Ν
79 Κούρεντας Ευθύμιος Τρικάλων
80 Μανασής Μιχαήλ Τρικάλων
81 Μαλανδρής Αθανάσιος Χαλκιδικής
82 Αναστασάκης Αντώνιος Χανίων
83 Κομισοπούλου Γεωργία Χανίων
84 Πετρίδης Γεώργιος Χίου
ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
– 12 –
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ 3ης ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2019-20
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΠΣ
1 Αλάμπεης Γεώργιος Αθηνών
2 Ευθυμίου Ευστάθιος Αθηνών
3 Καλογερόπουλος Ιωάννης-Δημήτριος Αθηνών
4 Νικολάου Σπυρίδων Αθηνών
5 Στάμος Βασίλειος Αθηνών
6 Τσατσούλης Ιωάννης Αθηνών Ν
7 Χρυσάφης Χρήστος Αθηνών N
8 Καλαμάρης Κωνσταντίνος Αιτωλοακαρνανίας Ν
9 Ζαχαρόπουλος Αθανάσιος Ανατολικής Αττικής
10 Μπερέτας Νικόλαος Ανατολικής Αττικής N
11 Φωστέρης Γεώργιος Ανατολικής Αττικής N
12 Παπαγεωργόπουλος Ιωάννης Αργολίδας N
13 Αυγερινός Νικόλαος Αρκαδίας
14 Κόκκορης Ηλίας Αρκαδίας Ν
15 Κωστούλας Αριστοτέλης Αρτας
16 Σαφαρίκας Ευάγγελος Αχαΐας N
17 Τζαγκαράκης Λάμπρος Αχαΐας
18 Φωκάς Αλέξανδρος Αχαΐας N
19 Χρονάς Νικόλαος Αχαΐας
20 Αλαφογιάννης Λουκάς Βοιωτίας N
21 Ξηρογιάννης Στέφανος Βοιωτίας
22 Γεωργιτσόπουλος Γεώργιος Δράμας
23 Σιαμάνης Αντώνιος Δράμας N
24 Χορόζογλου Βασίλειος Δράμας
25 Αλιάγας Αριστείδης Δυτικής Αττικής
26 Φίτσας Γεώργιος Δυτικής Αττικής
27 Χρόνης Γεώργιος Δυτικής Αττικής Ν
28 Ατσικνούδας Δημήτριος Δωδεκανήσου
29 Γιαννουκάς Αναστάσιος Δωδεκανήσου N
30 Δημαράκης Νικόλαος Δωδεκανήσου N
31 Κεφίλης Αθανάσιος ΄Εβρου N
32 Στρατούδης Ευστράτιος Έβρου Ν
33 Πόγκας Μάριος Εύβοιας
34 Χουλιάρας Δημήτριος Εύβοιας N
35 Κουρλός Δημήτριος Ευρυτανίας Ν
36 Αδαμόπουλος Άγγελος Ζακύνθου
37 Μαρκαντωνάτος Γεώργιος Ηλείας
ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
– 13 –
38 Σταυρόπουλος Νικόλαος Ηλείας
39 Παυλίδης Χρήστος Ημαθίας
40 Μπούμπας Κωνσταντίνος Ηπείρου
41 Νεος Κωνσταντίνος Ηπείρου
42 Τζόβας Λεωνίδας Ηπείρου N
43 Βασσάκης Εμμανουήλ Ηρακλείου Ν
44 Βισκαδούρος Μάριος Ηρακλείου
45 Κρασαγάκης Χρήστος Ηρακλείου
46 Μανδαλενάκης Εμμανουήλ Ηρακλείου
47 Σιντόρης Μάριος Θεσπρωτίας
48 Στεφάνου Στέφανος Θεσπρωτίας
49 Νικόπουλος Αθανάσιος Θεσσαλίας N
50 Τασιόπουλος Γεώργιος Θεσσαλίας Ν
51 Κακουλίδης Χρήστος Θράκης
52 Τσιάρας Παναγιώτης Καβάλας N
53 Τσιλίκας Αναστάσιος Καβάλας Ν
54 Πολυχρονίου Βασίλειος Καστοριάς
55 Τζάμος Δήμος Καστοριάς Ν
56 Γιούργας Κωνσταντίνος Κέρκυρας
57 Νικόπουλος Πέτρος Κέρκυρας N
58 Χρηστάτος Σπυρίδων Κεφαλληνίας-Ιθάκης N
59 Τακίδης Γεώργιος Κιλκίς Ν
60 Σουλίδης Ευστράτιος Κοζάνης
61 Σπυριάδης Αγησίλαος Κοζάνης Ν
62 Κακριδής Παναγιώτης Κορινθίας
63 Νεοφυτιάδης Ιωάννης Κορίνθιας N
64 Ρούτσης Ιωάννης Κορινθίας
65 Λιάρος Σπυριδων Λακωνίας
66 Παναγάκος Παναγιώτης Λακωνίας N
67 Αγγελούλης Χρήστος Λάρισας
68 Κουκούλης Αδάμος Λάρισας N
69 Μπουμαρσόπουλος Αγησίλαος Λάρισας
70 Μπουρουτζίκας Θωμάς Λάρισας Ν
71 Ταμπουρατζής Μιχάλης Λασιθίου
72 Σωτηριάδης Χαράλαμπος Λασιθίου N
73 Ζέστας Μιχαήλ Λέσβου Ν
74 Μαμασούλας Γεώργιος Μακεδονίας
75 Μιχούλιας Μιχαήλ Μακεδονίας
76 Μπούτσικος Αθανάσιος Μακεδονίας
ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
– 14 –
77 Παπαδόπουλος Γεώργιος Μακεδονίας N
78 Τσιαουσίδης Στέργιος Μακεδονίας
79 Φουστανάς Κωνσταντίνος Μακεδονίας N
80 Καύκας Απόστολος Μεσσηνίας Ν
81 Κουτσαναστάσης Ιωάννης Μεσσηνίας
82 Ρέκας Ηλίας Μεσσηνίας N
83 Ανεστίδης Φίλιππος Ξάνθης N
84 Γιαπουτζής Θεόδωρος Ξάνθης N
85 Αλατσάκης Γεώργιος Πειραιά Ν
86 Μπαλαχούτης Γεώργιος Πειραια
87 Πουλόπουλος Θεόδωρος Πειραιά
88 Χατζηγιάννης Κωνσταντίνος Πειραιά N
89 Αργυρός Βασίλειος – Απόστολος Πέλλας Ν
90 Κατεριάδης Ιορδάνης Πέλλας
91 Σιδηρόπουλος Κωνσταντίνος Πέλλας
92 Ασλανίδης Γεώργιος Πιερίας N
93 Φίτσας Βασίλειος Πρέβεζας N
94 Χουλιάρας Δημήτριος Πρέβεζας Ν
95 Σταυρουλάκης Γεώργιος Ρεθυμνου
96 Σταυρουλάκης Ραφαήλ Ρεθυμνου
97 Κωνσταντινίδης Παναγιώτης Σάμου Ν
98 Κεφαλάς Δημήτριος Σερρών Ν
99 Σαφούρης Αργυρόπουλος Κωνσταντίνος Σερρών N
100 Στόλης Διονύσιος Σερρών
101 Χαψάς Ηλίας Σερρών
102 Λεωνίδας Στυλιανός Τρικάλων
103 Πέτσας Σωτήριος Τρικάλων Ν
104 Λαθύρης Ευάγγελος Φθιώτιδας
105 Παπακωνσταντίνου Νικόλαος Φθιώτιδας
106 Μπαλάκας Αθανάσιος Φλώρινας Ν
107 Αναστασόπουλος Κωνσταντίνος Χαλκιδικής N
108 Δημητριάδης Στέφανος Χαλκιδικής
109 Γεωργόπουλος Νικόλαος Χανίων N
110 Κουκουράκης Γεώργιος Χανίων
ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
– 15 –
ΒΟΗΘΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ 3ης ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2019-20
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΠΣ
1 Βαξαβανέλλης Βασίλειος Αθηνών
2 Γενναίος Νικόλαος Αθηνών
3 Δόσης Μιχαήλ Αθηνών
4 Ίσσα Αλέξανδρος Αθηνών
5 Καραγιαννίδης Ιωάννης Αθηνών
6 Καραγιώργος Απόστολος Αθηνών
7 Καφρίτσας Ανδρέας Αθηνών
8 Λιαμπότης Μαρίνος Αθηνών
9 Μαραθωνίτης Μαρίνος Αθηνών
10 Μητράκος Αθανάσιος Αθηνών
11 Μητροφάνης Χρήστος Αθηνών
12 Όντος Κωνσταντίνος Αθηνών
13 Τζίκας Ευάγγελος Αθηνών
14 Τσολακίδης Λυκούργος Αθηνών
15 Χιόνης Αλέξιος Αθηνών
16 Βασιλόπουλος Παναγιώτης Αιτωλοακαρνανίας
17 Γαλανόπουλος Γεώργιος Αιτωλοακαρνανίας
18 Καλυβόπουλος Σπυρίδων Αιτωλοακαρνανίας
19 Λύσσαρης Κωνσταντίνος Αιτωλοακαρνανίας
20 Σούζας Κωνσταντίνος Αιτωλοακαρνανίας
21 Τάκος Χρήστος Αιτωλοακαρνανίας
22 Βιντσεντζάτος Κυριάκος Ανατολικής Αττικής
23 Γκουβάς Χρήστος Ανατολικής Αττικής
24 Κακάνης Κωνσταντίνος Ανατολικής Αττικής
25 Κουλοχέρης Ιωάννης Ανατολικής Αττικής
26 Κυριακόπουλος Στέφανος-Μάριος Ανατολικής Αττικής
27 Σοφιάς Αναστάσιος Ανατολικής Αττικής
28 Τσαλίκογλου Νικόλαος Ανατολικής Αττικής
29 Γκουριώτης Κωνσταντίνος Αργολίδας
30 Λέκκας Χαράλαμπος-Αναστάσιος Αργολίδας
ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
– 16 –
31 Λυκομήτρος Ευάγγελος Αργολίδας
32 Σταματόπουλος Νικόλαος Αρκαδίας
33 Τσούκας Παναγιώτης Αρκαδίας
34 Μάνος Δημήτριος Άρτας
35 Νούσιας Οδυσσεύς Άρτας
36 Ανδριανός Μιχάλης Αχαΐας
37 Ζούλης Παναγιώτης Αχαΐας
38 Παπαδημητρίου Ορέστης Αχαΐας
39 Σωτηρόπουλος Δημήτριος Αχαΐας
40 Τσιρογιάννης Χρήστος Αχαΐας
41 Τσούτσης Λεωνίδας Αχαΐας
42 Καλαμπούκας Χρήστος Βοιωτίας
43 Σοφός Νικόλαος Βοιωτίας
44 Τσαγανού Δήμητρα Βοιωτίας
45 Τσώνης Ιωάννης Βοιωτίας
46 Δρουδάκης Αλέξανδρος Γρεβενών
47 Τέγος Στέφανος Γρεβενών
48 Κοτανίδου Δήμητρα Δράμας
49 Οικονομίδης Κωνσταντίνος Δράμας
50 Παστιάδης Εμμανουήλ Δράμας
51 Ραβίκαλης Πέτρος Δράμας
52 Χασιώτης Ευάγγελος Δράμας
53 Καντανολέων Ανδρέας Δυτικής Αττικής
54 Νατσιόπουλος Βασίλειος Δυτικής Αττικής
55 Παύλος Χρήστος Δυτικής Αττικής
56 Φαρμάκης Κωνσταντίνος Δυτικής Αττικής
57 Χαντζίκος Γεώργιος Δυτικής Αττικής
58 Αλέκος Δημοσθένης Δωδεκανήσου
59 Σπάρταλης Αλέξανδρος Δωδεκανήσου
60 Τσέτσος Σπυρίδων Δωδεκανήσου
61 Ναζιρόπουλος Μάριος Έβρου
ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
– 17 –
62 Δάλλας Κωνσταντίνος Εύβοιας
63 Ιωάννου Αντώνιος Εύβοιας
64 Κελεπούρης Ιωάννης Εύβοιας
65 Νέγρης Αβραάμ Εύβοιας
66 Τσιφλάκος Προκόπιος Εύβοιας
67 Κατσαρός Θεόδωρος Ευρυτανίας
68 Μπύρος Σπυρίδων Ευρυτανίας
69 Ασημακόπουλος Αλέξιος Ηλείας
70 Καραμέρος Γεώργιος Ηλείας
71 Λιάπης Χρήστος Ηλείας
72 Νησελίτης Αθανάσιος Ημαθίας
73 Πίτος Κωνσταντίνος Ημαθίας
74 Μάντζιος Γεώργιος Ηπείρου
75 Πάνος Σωτήριος Ηπείρου
76 Παπαδημητρίου Δονάτος Ηπείρου
77 Τσάντας Δημήτριος Ηπείρου
78 Δασκαλάκης Ιωάννης Ηρακλείου
79 Δρακουλάκης Κωνστραντίνος Ηρακλείου
80 Ελευθεράκης Σταύρος Hρακλείου
81 Σφακιανάκης Σταύρος Ηρακλείου
82 Τσαμπουράκης Γεώργιος Ηρακλείου
83 Λιαμίρας Λάμπρος Θεσπρωτίας
84 Παπαλαζάρου Γεώργιος Θεσπρωτίας
85 Ράπτης Ιωάννης Θεσπρωτίας
86 Αναστασίου Αλέξανδρος Θεσσαλίας
87 Κυριαζής Μιχάλης Θεσσαλίας
88 Σακκάς Δημήτριος Θεσσαλίας
89 Σαμαράς Σταύρος Θεσσαλίας
90 Σφυρής Σταμάτιος Θεσσαλίας
91 Δανδανίδης Γεώργιος Θράκης
92 Δημητριαδης Ευθυμιος Θράκης
ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
– 18 –
93 Καρακασίδης Κωνσταντίνος Θράκης
94 Βερνέζης Αθανάσιος Καβάλας
95 Δεδονάκης Κωνσταντίνος Καβάλας
96 Ζαχαρίας Ανδρέας Καβάλας
97 Καρασαβαϊδης Αναστάσιος Καβάλας
98 Κανιούρας Πέτρος Καρδίτσας
99 Παπαλίτσας Γεώργιος Καρδίτσας
100 Τίκας Δημήτριος του Χρήστου Καρδιτσας
101 Πρέσπαρης Γρηγόρης Καστοριάς
102 Σιδερίδης Χρήστος Καστοριάς
103 Τριανταφυλλίδης Κωνσταντίνος Καστοριάς
104 Μιχαλάς Γεράσιμος Κέρκυρας
105 Μίχος Ιωάννης Κέρκυρας
106 Ζιγκερίδης Αναστάσιος Κιλκίς
107 Ιωαννίδης Ιωάννης Κιλκίς
108 Μηναδάκης Εμμανουήλ Κιλκίς
109 Παπαδόπουλος Παύλος Κιλκίς
110 Χαραλαμπόπουλος Θεόδωρος Κιλκίς
111 Βογδόπουλος Θωμάς Κοζάνης
112 Πραχάλης Κωνσταντίνος Κοζάνης
113 Θεοδωρόπουλος Βασίλειος Κορινθίας
114 Κλεπετσάνης Αθανάσιος Κορινθίας
115 Σάνος Θεόδωρος-Χαράλαμπος Κορινθίας
116 Σπηλιώτης Παναγιώτης Κορινθίας
117 Μουτάφης Αντώνιος-Νικόλαος Κυκλάδων
118 Σόβολος Παναγιώτης Λακωνίας
119 Δεδικούσης Γρηγόριος Λάρισας
120 Καραγιάννης Χρήστος Λάρισας
121 Κοτούμπας Δημήτριος Λάρισας
122 Μπουρονίκος Μιλτιάδης Λάρισας
123 Νάκας Χρήστος Λάρισας
ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
– 19 –
124 Παραφέστας Δημήτριος Λάρισας
125 Πατέτσος Γεώργιος Λάρισας
126 Καφεσάκης Εμμανουήλ Λασιθίου
127 Φραγκιαδάκης Γεώργιος Λασιθίου
128 Καραμπάσης Ιωάννης Λέσβου
129 Καρμίρης Απόστολος Λέσβου
130 Λυρής Κωνσταντίνος Λέσβου
131 Μέστρος Χρήστος Λέσβου
132 Ανδρέου Αλέξανδρος Μακεδονίας
133 Γεωργόπουλος Στυλιανός Μακεδονίας
134 Κωνσταντίν Αλέξανδρος-Στέφανος Μακεδονίας
135 Μαδίτσης Κωνσταντίνος Μακεδονίας
136 Μεταξιώτης Πέτρος Μακεδονίας
137 Μιχτατίδης Γεώργιος Μακεδονίας
138 Μποζαντζίδης Αθανάσιος Μακεδονίας
139 Παπαδοπούλου Ζωή Μακεδονίας
140 Παπαδόπουλος Τριαντάφυλλος Μακεδονίας
141 Σιανίδης Αναστάσιος Μακεδονίας
142 Τσεχελίδης Ευστάθιος Μακεδονίας
143 Χατζηβασιλείου Βασίλειος Μακεδονίας
144 Καρβούνης Μάριος Μεσσηνίας
145 Γκοντόλιας Κωνσταντίνος Ξάνθης
146 Τζιβαρτζίδης Δημήτριος Ξάνθης
147 Γαρούφος Παναγιώτης Πειραιά
148 Ζερβάκης Γεώργιος Πειραιά
149 Καρακελές Ιορδάνης Πειραιά
150 Κοτζαμανίδης Ηλίας Πειραιά
151 Μουμπογιατζόγλου Ιωάννης Πειραιά
152 Σγουράκης Μιχαήλ Πειραιά
153 Φαγκρίδας Αθανάσιος Πειραιά
154 Αρέστης Νικόλαος Πέλλας
ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
– 20 –
155 Δεμερτζής Νικόλαος Πέλλας
156 Κεσίσογλου Γεώργιος Πέλλας
157 Ταγκαλίδης Γεώργιος Πέλλας
158 Καλορογιάννης Θωμάς Πιερίας
159 Κουτσικανίδης Γεώργιος Πιερίας
160 Μηνούδης Ιωάννης Πιερίας
161 Σαλτσίδης Γεώργιος Πιερίας
162 Γάτσιος Δημήτριος Πρέβεζας/Λευκάδας
163 Γκαρτζόνικας Ηλίας Πρέβεζας/Λευκάδας
164 Κέφης Γρηγόριος Πρέβεζας/Λευκάδας
165 Ντόμαρης Αθανάσιος Πρέβεζας/Λευκάδας
166 Βαρβαντάκης Ματθαίος Ρεθύμνου
167 Δασκαλομαρκάκης Γεώργιος Ρεθύμνου
168 Καλυβιανάκης Κωνσταντίνος Ρεθύμνου
169 Λιοδάκης Εμμανουήλ Ρεθύμνου
170 Φραγκιαδάκης Ιωάννης Ρεθύμνου
171 Πασπάτης Αλέξιος Σάμου
172 Κρυωνάς Χρήστος Σερρών
173 Σάκκος Μιχαήλ Σερρών
174 Αλεξόπουλος Χρήστος Τρικάλων
175 Λεωνίδας Κωνσταντίνος Τρικάλων
176 Μανούρας Νικόλαος Τρικάλων
177 Μπάλας Χρήστος Τρικάλων
178 Παπαγεωργόπουλος Παναγιώτης Τρικάλων
179 Σταφυλάς Κωνσταντίνος Τρικάλων
180 Δόσκορης Χρήστος Φθιώτιδας
181 Λιτοσελίτης Γεώργιος Φθιώτιδας
182 Δούμτσης Παύλος Φλώρινας
183 Πάνου Παντελής Φλώρινας
184 Τσιπούρας Νικόγιαννης Φωκίδας
185 Χλεμπογιάννης Χαράλαμπος Φωκίδας
ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
– 21 –
186 Γούτας Στυλιανός Χαλκιδικής
187 Κώστογλου Ηλίας Χαλκιδικής
188 Σκούτας Νικόλαος Χαλκιδικής
189 Τσιρωνάς Σαραφιανός Χαλκιδικής
190 Χρυσαϊδης Σταύρος Χαλκιδικής
191 Μαυρεδάκης Νεκτάριος Χανίων
192 Τσιλικάς Ιωάννης Χανίων
193 Κόπανος Κωνσταντίνος Χίου
194 Παπαδάμ Σωτήριος Χίου
195 Στεφάνου Κωνσταντίνος Χίου
196 Τραουδάς Αντώνιος Χίου
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ 1ης ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2019-20
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΠΣ
1 Ιωσηφόγλου Νικόλαος Αθηνών / ΕΠΟ
2 Μητροφάνης Γεώργιος Αθηνών
3 Νικολακόπουλος Αθανάσιος Αθηνών
4 Τριτσώνης Σταύρος Αθηνων / ΕΠΟ
5 Τάπραντζης Γεώργιος Αιτωλοακαρνανίας
6 Τεροβίτσας Βασίλειος Αιτωλοακαρνανίας
7 Μπερσής Δημήτριος Αρκαδίας
8 Σταθόπουλος Γεώργιος Αχαΐας
9 Καλύβας Δημήτριος Βοιωτίας / ΕΠΟ
10 Φλώτσιος Σταύρος Βοιωτίας
11 Βλάχος Κωνσταντίνος Γρεβενών
12 Γκαϊτατζής Θεόδωρος Δράμας
13 Ζανετίδης Κωνσταντινος Δωδεκανήσου
14 Καρατζάς Χαράλαμπος Ευβοίας
15 Κουκουλάκης Μιχαήλ Ηρακλείου / ΕΠΟ
16 Δάλλας Κωνσταντίνος-Αίας Ηπείρου
ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
– 22 –
17 Κύρκος Δημήτριος Θεσπρωτίας
18 Ταπαντζάς Εμμανουήλ Θράκης
19 Λιόλιος Γεώργιος Λάρισας
20 Γιανναδάκης Εμμανουήλ Λασιθίου
21 Δαγκλής Χρήστος Μακεδονίας
22 Μαυρόπουλος Παναγιώτης Μακεδονίας
23 Τικόζογλου Αλέξανδρος Μακεδονίας
24 Aγαδάκος Νικόλαος Πειραιά
25 Φαντόπουλος Νικόλαος Πειραιά
26 Τοπούζης Ιωάννης Τρικάλων
27 Σπυρόπουλος Ιωάννης Φθιώτιδας
28 Μπίκας Γεώργιος Χαλκιδικής
29 Κουρκούνας Απόστολος Χανίων
30 Βασάρας Κύρος UEFA
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ 2ης ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2019-20
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΠΣ
1 Γιαννουγλίδης Εμμανουήλ Αθηνών
2 Δέτσης Δημήτριος Αθηνών
3 Ζερβός Σαράντος Αθηνών
4 Μαράνος Σοφιανός Αθηνών
5 Κωνσταντίνου Γεώργιος Αιτωλοακαρνανίας
6 Πάνου Γρηγόριος Αιτωλοακαρνανίας
7 Τομαράς Σπυρίδων Αιτωλοακαρνανίας
8 Κόνιαρης Πέτρος Ανατολικής Αττικής
9 Κόκοτου Αντωνία Αργολίδας
10 Δανιγγέλης Φώτιος Αργολίδας
11 Παναγιωτόπουλος Σταμάτιος Αργολίδας
12 Αναστόπουλος Δήμος Αρκαδίας
13 Κυρίου Ελένη Αρκαδίας
ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
– 23 –
14 Μαγιάννης Χρήστος Άρτας
15 Κωνσταντάκης Κωνσταντίνος Αχαΐας
16 Τριανταφύλλης Ανδρέας Αχαΐας
17 Λιανός Γεώργιος Βοιωτίας
18 Ευθυμιάδης Ιωακείμ Δράμας
19 Τρύφων Πέτρος Δράμας
20 Παστρωμάς Νεκτάριος Δυτικής Αττικής
21 Τριανταφυλλίδης Θεόδωρος Δυτικής Αττικής
22 Κατσιδώνης Ευάγγελος Δωδεκανήσου
23 Ουζουνίδης Γεώργιος Έβρου
24 Στρατούδης Ιωάννης Έβρου
25 Καλύβας Ιωάννης Ευρυτανίας
26 Κυριακάκης Στυλιανός Ηλείας
27 Μάνθος Χρυσόστομος Ηλείας
28 Ιωαννίδης Γεώργιος Ηρακλείου
29 Μαστορίδης Αναστάσιος Ηρακλείου
30 Αθανασίου Νικόλαος Θεσπρωτίας
31 Κουζάκης Ιωάννης Θεσσαλίας
32 Γαβριηλίδης Βασίλειος Θράκης
33 Ντοσίδης Αναστάσιος Θράκης
34 Κυριακούδης Βασίλειος Καβάλας
35 Κωνσταντάρας Δημήτριος Καβάλας
36 Αγγελακόπουλος Ιωάννης Καρδίτσας
37 Κοφίτσας Ματθαίος Καρδίτσας
38 Ρόντσης Γρηγόριος Καστοριάς
39 Σπύρου Συμεών Καστοριάς
40 Κούλιας Νικόλαος Κέρκυρας
41 Πουλημάς Νικόλαος Κέρκυρας
42 Μαζαράκης Γεράσιμος Κεφαλληνίας
43 Κωτούλας Πέτρος Κιλκίς
44 Ντούλης Ανδρέας Κορινθίας
ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
– 24 –
45 Σπυράκης Νικόλαος Λακωνίας
46 Βαλιώτης Αντώνιος Λάρισας
47 Παπαδάκης Εμμανουήλ Λασιθίου
48 Παπουτσέλης Ευστράτιος Λέσβου
49 Κωστούδης Χαράλαμπος Μακεδονίας
50 Λιαχούδης Γεώργιος Μακεδονίας
51 Μποζατζίδης Πλάτων Μακεδονίας
52 Πετρόπουλος Περίανδρος Μακεδονίας
53 Τζίκας Ιωάννης Μακεδονίας
54 Χρονόπουλος Νικόλαος Μεσσηνίας
55 Σαββόγλου Δημήτριος Ξάνθης
56 Κωστάκος Γεώργιος Πειραιά
57 Λαμπαδαρίου Ελένη Πειραιά
58 Μοιραδωράκης Χαράλαμπος Πειραιά
59 Ίτσκος Δημήτριος Πέλλας
60 Καρακελίδης Δαμιανός Πέλλας
61 Σηπάκης Ευάγγελος Πέλλας
62 Λέφας Γρηγόριος Πιερίας
63 Φίτσας Ηλίας Πρέβεζας-Λευκάδας
64 Χριστοδουλάκης Δημήτριος Ρεθύμνου
65 Συμεωνίδης Παναγιώτης Σάμου
66 Τσεσμετζής Συμεών Σερρών
67 Φωτιάδης Γεώργιος Σερρών
68 Κρίκκης Ιωάννης Τρικάλων
69 Μπλούνας Ιωάννης Φθιώτιδας
70 Πουγκακιώτης Σπυρίδων Φθιώτιδας
71 Φλωράκης Κωνσταντίνος Φωκίδας
72 Δροσινός Πέτρος Χαλκιδικής
73 Βασσάλος Κωνσταντίνος Χανίων
74 Χατζηδάκης Γεώργιος Χανίων
ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
– 25 –
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ 3ης ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2019-20
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΠΣ
1
Αργυρός Παναγιώτης Αθηνών
2
Γεωργιάδης Παναγιώτης Αθηνών
3
Δημοβασίλης Νικόλαος Αθηνών
4
Ελευθερίου Φλώριος Αθηνών
5
Ζώρζος Εμμανουήλ Αθηνών
6
Θεοδωρόπουλος Χαράλαμπος Αθηνών
7
Κορτέσης Παναγιώτης Αθηνών
8
Κώτσης Κωνσταντινος Αθηνών
9
Λυμπερόπουλος Δημήτριος Αθηνών
10 Μιχαηλίδης Πέτρος Αθηνών
11 Ρώσση Γεωργία Αθηνών
12 Τζουραμάνης Φώτιος Αθηνών
13 Ψαλίδας Βασίλειος Αθηνών
14 Καψάλης Παναγιώτης Αιτ/νίας
15 Στυλιάρας Δημήτριος Αιτ/νίας
16 Κατσαδήμας Μιχαήλ Ανατολικής Αττικής
17 Μάλαμας Μιχαήλ Ανατολικής Αττικής
18 Ντάφλος Ηλίας Ανατολικής Αττικής
19 Δανούσης Σωτήριος Αργολίδας
20 Νάσκος Ιωάννης Αργολίδας
21 Νενεκούμης Χαρίλαος Αργολίδας
22 Ρατσιάτος Νικόλαος Αργολίδας
23 Πορφύρης Ιωάννης Αρκαδίας
24 Κωνσταντίνου Δημήτριος Άρτας
25 Ανδριόπουλος Παναγιώτης Αχαΐας
26 Αποστολόπουλος Άγγελος Αχαΐας
27 Βασιλόπουλος Ιωάννης Αχαΐας
28 Λαγός Ανδρέας Αχαΐας
ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
– 26 –
29 Παπαγιαννόπουλος Ανδρέας Αχαΐας
30 Ρηγόπουλος Ιωάννης Αχαΐας
31 Χρυσόπουλος Αναστάσιος Αχαΐας
32 Κούτουλας Παναγιώτης Βοιωτίας
33 Μιχαηλίδης Γεώργιος Βοιωτίας
34 Παπαγεωργίου Γεώργιος Βοιωτίας
35 Καραλιόλιος Ανδρέας Γρεβενών
36 Ζαχαρόπουλος Ιορδάνης Δράμας
37 Καζαντζίδης Ελευθέριος Δράμας
38 Τσενεκίδης Γεώργιος Δράμας
39 Κασκαντίρη Ευγενία Δυτικής Αττικής
40 Τζωρτζάκος Αθανάσιος Δυτικής Αττικής
41 Λάμπρου Χαράλαμπος Δωδεκανήσου
42 Τσαγγάρης Βασίλειος Δωδεκανήσου
43 Ανδρούτσος Χρήστος Έβρου
44 Κυριαζίδης Γεώργιος Έβρου
45 Αδάμ Γεώργιος Εύβοιας
46 Διαμάντης Χρήστος Εύβοιας
47 Μαργαρίτη Χρύσα Εύβοιας
48 Βασιλάκης Σταύρος Ηλείας
49 Γιαννόπουλος Διονύσιος Ηλείας
50 Καραγιάννης Αντώνιος Ηλείας
51 Ρουμπάνης Νικόλαος Ηλείας
52 Σταθόπουλος Παναγιώτης Ηλείας
53 Σελεμίδης Χαράλαμπος Ημαθίας
54 Χριστοδούλου Αναστάσιος Ημαθίας
55 Αθανασίου Κωνσταντίνος Ηπείρου
56 Γεωργάκης Γεώργιος Ηπείρου
57 Γούκος Δημήτριος Ηπείρου
58 Θάνος Δημήτριος Ηπείρου
59 Κατσουλίδης Κωνσταντίνος Ηπείρου
ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
– 27 –
60 Μπίτας Βασίλειος Ηπείρου
61 Χατζηνικολάου Νικόλαος Ηπείρου
62 Γαρεφαλάκης Μιχαήλ Ηρακλείου
63 Κοκκινάκης Βασίλειος Ηρακλείου
64 Κουράκης Ιωάννης Ηρακλείου
65 Φουκάκης Γεώργιος Ηρακλείου
66 Βακαλόπουλος Χρήστος Θεσπρωτίας
67 Γεωργάκης Χαράλαμπος Θεσπρωτίας
68 Καλφόγλου Γεώργιος Θεσπρωτίας
69 Κρητικός Δημήτριος Θεσσαλιας
70 Παγωνόπουλος Γεώργιος Θεσσαλιας
71 Μανάκας Νικόλαος Θράκης
72 Μπέης Γεώργιος Καβάλας
73 Τερετίδης Φώτιος Καβάλας
74 Χαραλαμπίδης Ναθαναήλ Καβάλας
75 Στάθης Ανδρέας Καρδίτσας
76 Καζακίδης Νικόλαος Κιλκις
78 Αποστολίδης Απόστολος Κιλκίς
77 Ναλμπάντης Τριαντάφυλλος Κιλκίς
79 Πεντζερεντζής Χρήστος Κιλκίς
80 Διαμάντης Γεώργιος Κοζάνης
81 Αργύρης Παναγιώτης Κορινθίας
82 Αστερής Βασίλειος Κορινθίας
83 Θεοδωρόπουλος Βλάσιος Κορινθίας
84 Παπανικολάου Γεώργιος Κορινθίας
85 Αρμακόλας Αναστάσιος Κυκλάδων
86 Σουλτάνης Απόστολος Κυκλάδων
87 Δερδελάκος Δημήτριος Λακωνίας
88 Ζήλος Αντώνιος Λάρισας
89 Κεραμίδας Νικόλαος Λάρισας
90 Κουρδής Κωνσταντίνος Λάρισας
ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
– 28 –
91 Τζιόλας Δημήτριος Λάρισας
92 Τσακνάκης Πέτρος Λάρισας
93 Λιάγκος Θωμάς Λασιθίου
94 Πνευματικάκης Εμμανουήλ Λασιθίου
95 Βλάχος Μιλτιάδης Μακεδονίας
96 Γκόγκου Στυλιανή Μακεδονίας
97 Διαμαντόπουλος Λουκάς Μακεδονίας
98 Μαντάκης Στέφανος Μακεδονίας
99 Μπαράς Γεώργιος Μακεδονίας
100 Νικολαϊδης Χαράλαμπος Μακεδονίας
101 Παπαδόπουλος Δημήτριος Μακεδονίας
102 Προδαφίκας Απόστολος Μακεδονίας
103 Σκαφίδας Γεώργιος Μακεδονίας
104 Σταμούλης Βασίλειος Μακεδονίας
105 Τζιμενάκης Ιωάννης Μακεδονίας
106 Κόρτσαρης Χρήστος Μεσσηνίας
107 Λάμιας Σταύρος Μεσσηνίας
108 Μπλάνας Γεώργιος Μεσσηνίας
109 Νίκας Δημήτριος Μεσσηνίας
110 Χαλβατζής Βέργος Ξάνθης
111 Δροσινός Νικόλαος Πειραιά
112 Τζιλίρης Δημήτριος Πειραιά
113 Χασάπης Ιωάννης Πειραιά
114 Βασιλειάδης Περικλής Πέλλας
115 Γεροβασίλης Δρόσος Πέλλας
116 Μιχαηλίδης Γεώργιος Πέλλας
117 Καράμπουλας Χρήστος Πιερίας
118 Φυρινίδης Ευστάθιος Πιερίας
119 Δράκος Ιωάννης Πρέβεζας-Λευκάδας
120 Σαράφογλου Γεώργιος Πρέβεζας-Λευκάδας
121 Δελήμπασης Κυριάκος Ρεθύμνου
ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
– 29 –
122 Ιωαννίδης Χρήστος Σερρών
123 Καδέμογλου Αλέξανδρος Σερρών
124 Κελίδης Ευάγγελος Σερρών
125 Παλάζης Κυριάκος Σερρών
126 Κόκκαλης Αλέξανδρος Τρικάλων
127 Τουτούκης Περικλής Τρικάλων
128 Δουδούμης Ανέστης Φθιώτιδας
129 Καλιακούδας Χρήστος Φθιώτιδας
130 Καραγιάννης Στυλιανός Φθιώτιδας
131 Ντζάθας Χαρίλαος Φθιώτιδας
132 Παπαμίχος Γεώργιος Φθιώτιδας
133 Παπακώστας Αθανάσιος Φθιώτιδας
134 Γκούσαρη Βασιλική Φωκίδας
135 Κουφογιάννης Δημήτριος Φωκίδας
136 Ρήγας Γεώργιος Φωκίδας
137 Κωνσταντόπουλος Ιωαννης Χαλκιδικης
138 Αλογδιανάκης Γεώργιος Χανίων
139 Γιαννακάκης Παναγιώτης Χανίων
140 Δεδότσης Δημοσθένης Χανίων
141 Δοκιμάκης Ιωάννης Χανίων
142 Τριανταφύλλου Γεώργιος Χανίων
143 Τσαγκαράκης Γεώργιος Χανίων
144 Μαχαίρας Ιωάννης Χίου
Αθήνα, 17 Ιουλίου 2019
Vitor Manuel de Melo Pereira
Πρόεδρος ΚΕΔ/ΕΠΟ

Σχολιάστε εδώ

Αφήστε το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement
Advertisement

More in Ποδόσφαιρο