fbpx
Ακολουθήστε μας

Μεσσηνία

Οι διαιτητές στη Μεσσηνία το Σαββατοκύριακο

Οι διαιτητές στη Μεσσηνία το Σαββατοκύριακο

Οι διαιτητές στην Μεσσηνία το Σαββατοκύριακο έχουν ως εξής:

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ – Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Σάββατο 14/12/19 15:00 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
2. Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ Σάββατο 14/12/19 15:00 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
3. ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ – ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Κυριακή 15/12/19 15:00 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
4. ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ Κυριακή 15/12/19 15:00 ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.
5. ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Κυριακή 15/12/19 15:00 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.
6. Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ – ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Κυριακή 15/12/19 15:00 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.
7. ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ – Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ ΚΟΡΩΝΗΣ Κυριακή 15/12/19 15:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
8. Α.Ε. ΑΒΙΑΣ – Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥ Κυριακή 15/12/19 15:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.
Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ Σάββατο 14/12/19 15:00 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΤΣΙΛΙΚΑΣ Γ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η.
10. ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ – ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΩΡΑΣ Σάββατο 14/12/19 15:00 ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.
11. Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Κυριακή 15/12/19 15:00 ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ.
12. Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ ΔΩΡΙΟΥ Κυριακή 15/12/19 15:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.
13. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ – ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ Κυριακή 15/12/19 15:00 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
14. ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ Κυριακή 15/12/19 15:00 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
15. ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ – ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 15/12/19 18:00 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Σάββατο 14/12/19 15:00 ΡΕΚΚΑΣ Η., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
17. ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. – ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 14/12/19 15:00 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΓΑΚΗΣ Ν., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.
18. ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 14/12/19 18:00 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
19. Α.Ο. ΦΑΡΑΙ – ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 15/12/19 15:00 ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΧΑΡΜΠΟΥΤ Σ.
20. ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Δευτέρα 16/12/19 18:00 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Κυριακή 15/12/19 11:00 ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
22. ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ – Π.Α.Ο.Κ. ΔΗΜ “ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ” Κυριακή 15/12/19 11:00 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.
23. Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ Κυριακή 15/12/19 11:00 ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ.
24. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ Κυριακή 15/12/19 15:00 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
25. ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ – ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ ΝΕΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Κυριακή 15/12/19 15:00 ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΚΑΜΑΙ Α., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 14/12/19 00:00
27. ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ – Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ ΠΥΛΟΥ Σάββατο 14/12/19 15:00 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
28. Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ Σάββατο 14/12/19 15:00 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
29. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Κυριακή 15/12/19 11:00 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.
30. ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 15/12/19 11:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ16
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΑΠΣ ΑΡΙΣ – Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Σάββατο 14/12/19 10:00 ΑΡΑΠΗΣ Ε.
32. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 14/12/19 12:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
33. Α.Ε. ΑΒΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥ Σάββατο 14/12/19 12:00 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
8η αγωνιστική
34. Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Τετάρτη 18/12/19 15:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Σχολιάστε εδώ

Αφήστε το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement
Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement

More in Μεσσηνία