Οι διαιτητές στη Μεσσηνία το Σαββατοκύριακο
Ακολουθήστε μας

Μεσσηνία

Οι διαιτητές στη Μεσσηνία το Σαββατοκύριακο

Οι διαιτητές στη Μεσσηνία το Σαββατοκύριακο

Οι διαιτητές στην Μεσσηνία το Σαββατοκύριακο έχουν ως εξής:

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ – Α.Ε. ΜΑΝΗΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΣάββατο14/12/1915:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
2.Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣΑΝΔΡΟΥΣΑΣΣάββατο14/12/1915:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
3.ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ – ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή15/12/1915:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
4.ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή15/12/1915:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.
5.ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή15/12/1915:00ΚΑΥΚΑΣ Α., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.
6.Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ – ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή15/12/1915:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.
7.ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ – Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΚΟΡΩΝΗΣΚυριακή15/12/1915:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
8.Α.Ε. ΑΒΙΑΣ – Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥΚυριακή15/12/1915:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.
Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο14/12/1915:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΤΣΙΛΙΚΑΣ Γ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η.
10.ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ – ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣΧΩΡΑΣΣάββατο14/12/1915:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.
11.Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’Κυριακή15/12/1915:00ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ.
12.Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΔΩΡΙΟΥΚυριακή15/12/1915:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.
13.ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ – ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΚυριακή15/12/1915:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
14.ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή15/12/1915:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
15.ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ – ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή15/12/1918:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’Σάββατο14/12/1915:00ΡΕΚΚΑΣ Η., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
17.ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. – ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣΣάββατο14/12/1915:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΓΑΚΗΣ Ν., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.
18.ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο14/12/1918:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
19.Α.Ο. ΦΑΡΑΙ – ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή15/12/1915:00ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΧΑΡΜΠΟΥΤ Σ.
20.ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΔευτέρα16/12/1918:00ΚΑΥΚΑΣ Α., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
21.ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’Κυριακή15/12/1911:00ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
22.ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ – Π.Α.Ο.Κ.ΔΗΜ “ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ”Κυριακή15/12/1911:00ΚΑΥΚΑΣ Α., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.
23.Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή15/12/1911:00ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ.
24.ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥΚυριακή15/12/1915:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
25.ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ – ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΝΕΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚυριακή15/12/1915:00ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΚΑΜΑΙ Α., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
26.Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο14/12/1900:00
27.ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ – Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΠΥΛΟΥΣάββατο14/12/1915:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
28.Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΣάββατο14/12/1915:00ΚΑΥΚΑΣ Α., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
29.ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή15/12/1911:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.
30.ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – ΑΣ ΔΑΝΑΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣΚυριακή15/12/1911:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ16
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
31.ΑΠΣ ΑΡΙΣ – Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’Σάββατο14/12/1910:00ΑΡΑΠΗΣ Ε.
32.ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο14/12/1912:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
33.Α.Ε. ΑΒΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥΣάββατο14/12/1912:00ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
8η αγωνιστική
34.Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣΤετάρτη18/12/1915:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Σχολιάστε εδώ

Αφήστε το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement Οι διαιτητές στη Μεσσηνία το Σαββατοκύριακο
Advertisement Οι διαιτητές στη Μεσσηνία το Σαββατοκύριακο
Advertisement Οι διαιτητές στη Μεσσηνία το Σαββατοκύριακο
Advertisement Οι διαιτητές στη Μεσσηνία το Σαββατοκύριακο
Advertisement Οι διαιτητές στη Μεσσηνία το Σαββατοκύριακο
Advertisement Οι διαιτητές στη Μεσσηνία το Σαββατοκύριακο
Advertisement Οι διαιτητές στη Μεσσηνία το Σαββατοκύριακο
Advertisement Οι διαιτητές στη Μεσσηνία το Σαββατοκύριακο
Advertisement Οι διαιτητές στη Μεσσηνία το Σαββατοκύριακο

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement
Advertisement
Advertisement Οι διαιτητές στη Μεσσηνία το Σαββατοκύριακο
Advertisement
Advertisement Οι διαιτητές στη Μεσσηνία το Σαββατοκύριακο

Δες ακόμη…

Advertisement Οι διαιτητές στη Μεσσηνία το Σαββατοκύριακο
Advertisement Οι διαιτητές στη Μεσσηνία το Σαββατοκύριακο
Advertisement Οι διαιτητές στη Μεσσηνία το Σαββατοκύριακο
Οι διαιτητές στη Μεσσηνία το Σαββατοκύριακο

More in Μεσσηνία